реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО-2021

вкл. .

У Запорізькому національному університетіз 19 лютого 2021 рокурозпочнеться реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО-2021, які щороку проходять на базі закладу ЗНУ. Триватиме реєстраціядо 12 березня 2021 року.
Задля участі в безкоштовних тренінгах усі охочі мають зареєструватися на сайті ЗНУ:
Уже зараз майбутні вступники можуть обрати ті предмети, із яких необхідно перевірити свій рівень знань, і водночас пройти тренінги, які відбуватимуться в атмосфері, максимально наближеній до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
 • 14 березня 2021 року всі охочі зможуть взяти участь у тренінгах із зовнішнього незалежного оцінювання з біології та фізики (початок о 09.00). Цього ж дня в ЗНУ пройдуть тренінги з хімії та географії (початок о 13.00).
 • 20 березня 2021 року тренінги з іноземних мов о 09.00.
 • 21 березня 2021 року о 09.00 запрошуємо майбутніх вступників до ЗНУ на безкоштовні тренінги з української мови та літератури.
 • 27 березня 2021 року тренінги з математики о 09.00.
 • Закінчаться безкоштовні тренінги 28 березня 2021 року тренінгами з історії України о 09.00.

зно тренінги

Безкоштовні пробні тренінги із ЗНО у ЗНУ

вкл. .

На прохання випускників закладів загальної середньої освіти та їхніх батьків, Запорізький національний університет продовжив реєстрацію на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО до 27.12.2020 (включно).
Встигніть зареєструватись і перевірити свої знання з предметів ЗНО.

ЗНУ запрошує усіх охочих до участі в безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО - ЗНУ
https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=52016&lang=ukr&news_code=znu-zaproshu---usikh-okhochikh-do-uchasti-v-bezkoshtovnikh-probnikh-treningakh-iz-zno

1222222222222222220

Вас вітає Центр підготовки до ЗНО “Держу в курсе”.

вкл. .

Пропонуємо до Вашої уваги унікальну пропозицію підготовки до ЗНО учнів 10-11 класів Вашої школи.

Наш Центр підготував для всіх бажаючих програму підготовки до ЗНО на основі онлайн платформи. Основні моменти та переваги нашою програми:

● Підготовка до ЗНО проходить у вигляді онлайн занять не виходячи з дому;

● Курс складається з 7-ми місячного навчання по 10 занять у місяць по кожному обраному предмету.

● Учні можуть вибрати будь-яку кількість курсів з 8 предметів для поліпшення підготовки як до ЗНО, так і для саморозвитку;

● Заняття проводять професійні викладачі, які вже мають досвід та розробили структуровану подачу матеріалу;

● Онлайн платформа Zoom позбавить учнів від потреби постійно витрачати час на пересування до репетиторів і зробить заняття безпечнішими в умовах карантину;

● Заняття проходять у груповому форматі, але головна відмінність нашого курсу від інших - це ДОСТУПНІСТЬ! ціна одного заняття складає 50 грн. Для всіх шкіл у нас діє спеціальний "Шкільний" тариф, при дотриманні умов ( мінімально 15 курсів з школи) якого ціна одного заняття складає всього 40 грн !

● Моральна підготовка. Кожен учень отримує спеціальні курси для психологічної підготовки і тайм менеджменту. Це необхідно для того, щоб знизити фактор хвилювання і оптимізувати час, виділений для здачі іспиту;

● Через особистий кабінет учні матимуть постійний доступ до вже вивчених матеріалів, змогу стежити за розкладом занять, а також контролювати свою успішність по кожній темі, щоб вчасно "підтягнути" саме те, що потрібно. Наш телеграм бот буде завжди тримати в Курсі, а саме: надсилати домашні завдання, надавати важливу інформацію стосовно ЗНО, нагадувати про майбутні заняття і т.д.;

● Уроки будуть зніматися у професійній студії з сучасним обладнанням для того, щоб чітко та якісно передавати інформацію.

Зі свого боку ми зробили все можливе, щоб дати випускникам максимально ефективну і комфортну підготовку, а Вам пропонуємо поділитися цією інформацією з учнями та їх батьками.

А для повного ознайомлення з нашим сервісом, ми запрошуємо всіх бажаючих на відкриту онлайн презентацію школи "Держу в курсе". Яка пройде 15 жовтня о 19.00 на нашому Youtube каналі.

Заливши заявку на нашому сайті derzuvkurse.com, кожен отримає смс нагадування про початок презентації.

Ми з нетерпінням чекаємо ваших учнів у нас в школі, і незабаром зв'яжемося з вами для підтвердження отриманої інформації. Гарного дня, з повагою, онлайн школа "Держу в курсе"

Сайт: derzuvkurse.com Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCNJzJU8HZ0OPBx98-6BE2ng Email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Тел: 095-538-52-34

Новації у ЗНО

вкл. .

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів:

• українська мова
• українська мова і література
• історія України
• математика
• біологія
• географія
• фізика
• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання,  затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 №1513.

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

 • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
 • математика;
 • історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
 • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

 • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
 • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.
 • zno 2021 2 720x380