ТИЖДЕНЬ ПРАВА 2021

вкл. .

unnamed

ПЕРЕГЛЯНУТИ

В рамках акції "16 днів проти насильства" проведено традиційний захід - Тиждень права. З 1 грудня по 10 друдня учні нагадували собі про обов'язки та права, грали в правові ігри, проводили тренінги та круглі столи. Найбільш активними учасниками Тижня виявилися учні початкової ланки - майбутні дорослі громадяни нашої квітучої України!

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

вкл. .

tiden20

Традиційно у грудні разом з усією країною учні школи №65 відзначають Тиждень права. Цього року учні початкової ланки підготували виставку малюнків "Права людини".  Для учнів 5-6 класів проведено інфотайм "Знання з правової культури". Учні 7-8 класів пройшли тестування, аби визначити кращого у конкурсі "Юні знавці правознавства". Школярі старшої ланки провели захист презентацій "Законодавство у сфері захисту прав людини".

ФОТО

ТИЖДЕНЬ ПРАВА - 2019

вкл. .

in text 87057613

Традиційно учні ЗЗШ №65 долучилися до проведення Всеукраїнського тижня права. Цього року у закладі проведено Єдиний урок права; учні початкових класів зіграли у гру "Розумник-правовик" та підготували малюнки на правову тематику. Серед учнів 5-6 класів проведено анкетування "Знай свої права", а от учні 7-8 класів проходили тестування "права та обов'язки громадянина". 9-11 класи взяли участь у круглому столі "Правова культура населення".

ФОТО

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ДИТИНИ

вкл. .

Похожее изображение

Я маю право на життя,
Я маю право на свободу,
Я маю право на освіту,
А також на щастя для мого народу!

У рамках відзначення Міжнародного дня прав дитини у закладі пройшла низка заходів. Тема Дня 2018 року – #KidsTakeOver. Діти у формі квесту ознайомилися з Декларацією прав дитини, Конвенцією про права дитини. Всесвітній день дитини є чудовою нагодою для захисту прав дітей та розвитку середовища, дружнього до дітей у всьому світі, шляхом діалогу й активних дій.

ФОТО