Тиждень дитячої та юнацької книги - 2023

вкл. .

Дуже насиченими видались напередодні  весняних канікул. У рамках Тижня дитячої та юнацької книги ми приймали участь у флешмобі "Розкажи про улюблену книжку",  у зборі макулатури, зустрічались з дитячим письменником. Було насичено, жваво, цікао, корисно.

 МАТЕРІАЛ  

ЗВІТ

 

Спогади про Тараса Шевченка

вкл. .

"Шевченко - поет. Шевченко - художник. Шевченко - патріот України" - ці слова стали гаслом виховних годин в поточному тижні. Ми згадали його безцінний внесок в українську літературу і культуру,  дискутували про сучасність його творів, про те, що вони не мають часу давнини. Тарасом захоплюються і зараз. До його  віршів пишуть музику. Найбільш популярним на заходах з класними колективами виявився твір "Думи, мої думи" у сучасній подачі. 

ЗВІТ

0401wx1b 44ed 378x191

 

Акція "Подаруй сердечко Захиснику" - 2023"

вкл. .

"Наші захисники - найголовніші люди країни. Саме в ваших руках наше життя, наше майбутнє. За вами мільйони сердець, які вас чекають, які в вас вірять, які за вас складають руки в щоденних молитвах." - чим не зізнання у любові до наших воїнів? Своїми руками наші учні виготовляли сотні сердечок патріотичних кольорів і дарували всім захисникам, кого зустрічали на вулицях міста. Віримо в вас, наші герої! 

МАТЕРІАЛ

 

Безпека під час воєнного стану

вкл. .

Дуже корисну і важливу інформацію намагалися донести учням під час онлайн-зутрічей співробітники поліції. Адже, вкрай важливо знати як вберегти своє життя у воєнний час, як правильно поводитись у критичній ситуації і як захиститись від вибухів. 

ЗВІТ

1

Вчимося долати агресію, боротися зі стресом

вкл. .

Тема агресії зараз актуальна, як ніколи. Тому, людина повинна вміти себе опанувати у стресових ситуаціях, особливо, дитина. Вкотре звернули увану на шляхи подолання агресії, виконували цікаві вправи, боротьбу з поганим настроєм і негативними думками.

ЗВІТ

hqdefault