ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

denyevropy

Цього року відзначаємо День Європи по-новому. Серед учнів було оголошено челенжі "Людина, яка змінила історію" та "Готуємо європейські страви". Не очікувано, але бажаючих виявилося безліч. Що з того вийшло дивіться у матеріалах.

ДЕНЬ СЛОВ'ЯНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА КУЛЬТУРИ 2021

z dnem sp10

Традиційно у травні згадуємо Кирила та Мефодія, які принесли нам кириличне письмо. Цього року учні 2 класів мали можливість познайомитися із постатями святих, зіграти в інтелектуальну гру "Слов'яни" і, звичайно, перевірити свою вправність у письмі.

КРАСА ЗЕМЛІ МОЄЇ 2021

4138

Квітень - традиційна пора для єднання з природою. Зазвичай, ми активно еко-марафонимо на шкільному подвір'ї, але цього року карантин вніс корективи. Але не має обмежень для наших учнів, адже природа потребує нашої допомоги повсякчас.

ЧОРНОБИЛЬ 2021

2304chorn

Пам'ять про страшні події 26.04.1986 не полише нас ніколи. Забувати про таке не можна. Вже традиційно у ЗЗСО №65 проходять інфотайми з теми. Цього року зустрічі з класними колективами відбулися в режимі онлайн.