День Збройних Сил України - 2022

Цього року ця тема найболючіша і найважливіша для всіх. Неможливо говорити про це свято без дрижання у голосі - задіто за живе наш дух, наші традиції, нашу свободу. Зворушливим є те, ЯК діти говорять про воїнів - захисників, ЯК вони на них дивляться, ЯК вони пишаються ними. ЯК боляче реагують на ситуацію в країні. Низка виховних заходів, у формі дискусій, круглих столів, бесід, створення онлайн-дошок яскравий доказ того, на скільки небайдуже нам: і педагогам, і учням, говорити про цей день. Слава Україні! Героям Слава!

МАТЕРІАЛИ

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Про актуальність теми СНІДу у сьогоденні немає сперечан. Кожного разу говоримо на цю тему і кожного разу відшукуємо щось нове, щоб діти  більше дізнались про цю хворобу, а ще й щоб запобігли її.

images 1

День ГІДНОСТІ та СВОБОДИ

Ми живемо в епоху змін, перетворень, реформацій. Про свої ПРАВА треба заявляти, про свою СВОБОДУ треба не мовчати, свою ГІДНІСТЬ треба відстоювати і захищати. Про свою ІСТОРІЮ ГІДНО ЗНАТИ.

revolutsiya

Актуальність питання ГЕНДЕРУ

Ця тема  з кожним роком набирає обертів і турбує наше суспільство все більше. Вкотре торкнулися цього питання і ми. Всі рівні -  чоловіки і жінки, не повинно бути дискримінації по відношенню до будь-когоз них. Про це дискутували ми на виховних годинах.

День фізкультури і спорту

306261550 629775121851821 25449416455277213592 n

До Дня фізкультури і спорту учні нашої гімназії разом з учителями влаштували дистанційний флешмоб, де продемонстрували свої вміння, силу, гнучкість. Приєднуйтесь до перегляду і не тільки...

МАТЕРІАЛ