ПРОЩАВАЙ, 4 КЛАС!

unnamed 4

Ось і промайнули 4 роки початкової ланки... Ви стали дорослі, вправні, розумні! Далі - тільки перемоги. Віримо у вас!

ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 2021

1590747548 zvon

Ось і промайнув черговий навчальний рік.  Він був вкрай незвичний, проте ми навчилися багато нового, опанували ІТ, розфарбовували дійсність як могли. Трохи сумно, адже ми ніколи більше не побачимо за партами наших 9,11-класників. Нехай вам щастить, любі! Всім іншим бажаємо добре відпочити і набратися сил!

СВЯТО "БУКВАР" - 2021

maxresdefault

27 травня 2021 року першокласники ЗЗШ №65 підбили підсумки першого навчального року на традиційному святі "Буквар".

ФОТОФАКТ

ПОСВЯТА У 1-КЛАСНИКИ

1363101844 300x249

Школа - це дивожний світ. Тут діти не тільки напружено навчаються, а ще й відпочивають та розважаються. Два місяці навчання наших першокласників пролетіли непомітно. 11-12 листопада традиційно відбулося свято для молодших учнів - "Посвята в першокласники". Діти долали різні перешкоди на своєму шляху для того, щоб отримати звання "Першокласник" та документ, що підтверджує цей статус. Діти отримали дуже багато яскравих емоцій та готові надалі плідно працювати, аби досягти високих досягнень у навчанні.