ПОСВЯТА У 1-КЛАСНИКИ

1363101844 300x249

Школа - це дивожний світ. Тут діти не тільки напружено навчаються, а ще й відпочивають та розважаються. Два місяці навчання наших першокласників пролетіли непомітно. 11-12 листопада традиційно відбулося свято для молодших учнів - "Посвята в першокласники". Діти долали різні перешкоди на своєму шляху для того, щоб отримати звання "Першокласник" та документ, що підтверджує цей статус. Діти отримали дуже багато яскравих емоцій та готові надалі плідно працювати, аби досягти високих досягнень у навчанні.

Всесвітній день бібліотек 2020

1538292607 na sajt 820x510

Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Колектив ЗЗШ №65 не стоїть остороньцієї знаменної події. Вітаємо усіх представників цієї важливої професії. І традиційно бібліотека завжди відкрита для своїх відвідувачів.

ЗІРКОВИЙ НЕБОСХИЛ

1502372357 thumb 209101 news m

Кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Талант може проявитися в різних сферах людської діяльності. До когось він приходить вже в дитячому віці, як до наших молодших школярів, що осяяли своїм хистом шкільну сцену у рамках концерту "Зірковий небосхил". Дякуємо нашим неперевершеними декламаторам, віртуозним музикантам, вправним танцюристам, обдарованим співакам за приємні емоції!

Всеукраїнський День бібліотек 2019

324289 1

Всесвітній день бібліотек – чудова нагода, аби долучити більше школярів до книгочитання. Тому в ЗЗШ №65 традиційно з нагоди свята влаштовано День відкритих дверей для всіх бажаючих.