Як безпечно провести новорічні свята

вкл. .

268603837 3514634881994548 1308178467194551602 n

До Нового року лише пара днів! Уже зовсім скоро довгі вихідні і час зустрічей із рідними і друзями. Ось декілька порад, які допоможуть насолодитися святкуваннями та зберегти здоров’я у часи пандемії COVID-19

 Провести новорічно-різдвяні свята вдома з членами вашої родини — найкращий спосіб захистити себе та своїх близьких.

Якщо ж ви вирішите святкувати разом з іншими, збирайтеся невеликою компанією до 10 людей або менше. 

 Візьміть до уваги, що святкування в приміщенні більш небезпечні, аніж на відкритому повітрі. Не забувайте періодично відкривати вікна, аби провітрити кімнату.

 Наскільки це можливо уникайте скупчень людей і дотримуйтеся фізичної дистанції. Пам’ятайте, у приміщенні або на вулиці у вас більше шансів інфікуватися або поширити COVID-19, якщо ви перебуваєте в тісному контакті з іншими людьми.

 Носіть маску в людних місцях або в приміщенні, а на відкритому повітрі — у тому випадку, коли немає змоги зберігати фізичну дистанцію. Переконайтеся, що маска закриває й ніс і рот. У холодну погоду одягайте маску під шарф, лижну маску.

Майте напоготові запасні маски на випадок, якщо ваша стане вологою від дихання або від снігу чи дощу.

Часто мийте руки водою з милом принаймні 20 секунд, особливо після того, як ви перебували в громадському місці, чхали чи кашляли та перед їжею. Якщо такої змоги немає, використовуйте антисептики. Не торкайтеся руками маски, очей, носа та рота.

 Якщо ви або ваші близькі мають симптоми ГРВІ, грипу або COVID-19, скасуйте зустріч і залишайтеся вдома.