Засідання учнівського активу 16.05.22

вкл. .

Снимок экрана 54

Снимок экрана 53

Після тривалої паузи голови класних учнівських колективів зібралися разом для обговорення нагальних потреб: ліквідації освітніх боргів з метою отримання позитивного фінального результату для широкого кола учнів та висвітлення алгоритмів святкування важливих пам'ятних дат у травні 2022.

СТАРОСТАТ 22.02.2022

вкл. .

Снимок экрана 44

Сьогодні учнівським колективом провели підготовку для щорічного заходу "Видатні імена України" та накреслили плани на березень.

Старостат 13.12.21

вкл. .

Instaсторінка

Стільки подій відбувається, що ми не встигаємо з вами ділитися. Сьогодні відбулося чергове засідання лідерів учнівського самоврядування. Наразі ми активно збираємо допомогу для притулку тварин (корм, крупи, консерви, речі та інші предмети, що необхідні для існування друзів наших менших).
Активно готуємося до новорічної ярмарки, де кожен учень зможе продати свою поробку. А зароблені гроші передати на утримання шкільного акваріуму, який радує нас щоденно.
Та важливим моментом нашої роботи є створення та функціонування шкільної служби медіації. Ми не будемо осторонь конфліктів, а будемо вирішувати їх за допомогою медіаторів (учнів старших класів).
Зробимо шкільний осередок безпечний разом

Положення про шкільну медіацію

вкл. .

unnamed

До уваги учнів ЗЗСО №65! Наше суспільство занурюється у морок, люди перестали чути і розуміти один одного. Ми, шкільне самоврядування, вважаємо, що з цим варто негайно боротися! Тому нами укладено Положення про шкільну службу медіації. Будь ласка, якщо у вас виникають конфліктні ситуації, непорозуміння, котрі ви не здатні владнати самотужки, звертайтеся до нашої команди однодумців. Ми обов'язково знайдемо вихід разом!

З повагою, голова самоврядування ЗЗСО №65 Максим Пліско

ПОЛОЖЕННЯ

 

ВІТАННЯ З ПОСАДОЮ

вкл. .

vitayemo

З 10 вересня по 13 жовтня 2021 року усі бажаючі учні 8-11 класів мали можливість подати свої кандидатури на обрання їх президентами ЗЗСО №65. Усі поставлені завдання виконав учень 9А класу Максим Пліско. І ми вітаємо його з новою посадою!!!!!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ