Інформація про перелік товарів, послуг, які було придбано за рахунок благодійних надходжень дошкільним підрозділом №2 Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №65 Запорізької міської ради Запорізької області у січень-лютий 2021 року

Інформаційна картка Толок Н.Ф.

Прізвище, ім.’я, по батькові Толок Ніна Федорівна
Місце роботи ЗЗШ 65 дп2
Посада Вихователь
Освіта (найменування вищого навчального закладу, рік закінчення навчання) Мелітопольський державний педагогічний університет, 2006р.
Самоосвіта (за останні 5 років; очна, дистанційна форма; рік проходження та найменування освітніх програм, курсів, тренінгів тощо)

Курси підвищення кваліфікації при ЗОІППО 2020р.

Prometheus “Критичне мислення для освітян”

Цифрове видавництво MCFR “Підвищуємо кваліфікацію онлайн”

Цифрове видавництво MCFR “Терапевтичний та розвивальний ефект музики”

Цифрове видавництво MCFR”Як обчислити заробітну плату в дитячому садку у 2020 році”

Цифрове видавництво MCFR “ Нове в законодавстві про дошкільну освіту (4 квартал 2019р)”

Цифрове видавництво MCFR “Організації освітньої роботи в розвивальному середовищі дитячого садка”

Цифрове видавництво MCFR “ Небезпеки для здоров’я влітку. Як надати домедичну допомогу”

Цифрове видавництво MCFR “Джерела фінансування ЗДО що маємо і чого очікуємо”

Цифрове видавництво MCFR “Як надавати невідкладну медичну допомогу в умовах реформування”

Цифрове видавництво MCFR “У фокусі уваги - методичний супровід дітей раннього віку”

Цифрове видавництво MCFR “Як забеспечити пожежну безпеку в осінньо - зимовий період”

Цифрове видавництво MCFR “Усе про внутрішню систему вивчення освітнього процесу в дитсадку”

Цифрове видавництво MCFR “Новачок в ЗДО -завдання психолога”

Цифрове видавництво MCFR “ Як пройти шлях від керівника до лідера. Напрацьовуємо лідерські якості”

Цифрове видавництво MCFR “ Психологічна діагностика у дошкільному закладі ”

Цифрове видавництво MCFR “Як підготувати дитину до шкільного життя”

Цифрове видавництво MCFR “Освіта для сталого розвитку: модний тренд чи необхідність”

Цифрове видавництво MCFR”Як розбудувати систему забеспечення якості освіти нові офіційні рекомендації”

Педагогічний стаж 19 років
Кваліфікаційна категорія
Звання
Педагогічне кредо «Якщо навчати, робити, виховувати, то тільки творчо та завзято. А інакше навіщо?»

Технології, методи та форми, що використовуються

у навчально-виховному процесі

Посилання на персональний Інтернет-ресурс (за наявності)
Посилання на презентацію https://drive.google.com/file/d/1WnZCH5utnDl0Rwc8naRouh2-bglGQkCX/view?usp=sharing

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ

20200206 140158

06 лютого 2020 року відбулося позапланове засідання педагогічної ради ЗЗШ №65, яке мало на меті інтеграцію дошкільного підрозділу та ЗЗСО №65. На захід завітала голова ПК педагогічних працівників Шевченківського району Куниця Наталя Іванівна, яка побажала успіхів колективу в оновленому статусі. Варто відмітити незвичний формат засідання, на якому розглядалися не лише робочі моменти, а й мали місце театралізовані постановки.