ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

вкл. .

38254920

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ В ЗГ №65

Правила поведінки учнів базуються на законах України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання насильству та унеможливлення жорстокого поводження з дітьми", постановах Міністерства освіти та науки України , органів місцевого самоврядування, Статуті гімназії.


Учень приходить в укриття за 10 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя.
 Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.
 Не можна без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) йти з школи та її території в урочний час.
 Учень гімназії повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші - молодшим, хлопчики - дівчаткам.
 Поза гімназією поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім'я гімназії.
 Учні бережуть майно гімназії, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території гімназії.
Фізична конфронтація, залякування і знущання, булінг, кібербулінг є неприпустимими формами поведінки.
 Не дозволяється жувати гумку, користуватися мобільним телефоном на уроках (окрім навчальних цілей з дозволу вчителя).
 Під час уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших товаришів від занять розмовами, іграми і іншими справами, що не стосуються уроку.
 Якщо під час занять учню необхідно вийти з приміщення, то він повинен попросити дозволу у вчителя.
 Якщо учень хоче поставити питання вчителеві або відповісти на питання вчителя, він піднімає руку.
 Під час уроку учень має право ставити питання вчителеві, якщо не зрозумів матеріал під час пояснення.
 Учень має право в коректній формі обстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних спірних і неоднозначних питань.
 Під час перерви учень зобов'язаний: - підтримувати чистоту і порядок на своєму робочому місці;
 Під час перерв забороняється бігати по укриттю і в інших місцях, не пристосованих для ігор.
 Під час перерв забороняється штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу.
 У гімназії забороняється тютюнопаління.

Правила поведінки у дошкільному підрозділі ЗЗШ№65

вкл. .

Шановні батьки!

У дошкільному підрозділі ЗГ №65 діють правила,

які допоможуть правильно організувати час перебування у ньому Ваших дітей. Запрошуємо до співпраці та просимо дотримуватися наступних правил:

  1. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові дошкільного підрозділу, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до закладу саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми закладу, вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за їх дорученням. Вихователь не має права віддавати дітей неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
  2. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забирати дитину з закладу (доручення оформляється письмово).
  3. Приводити в заклад потрібно здорову дитину в чистому одязі та взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно - гігієнічним вимогам; повідомити вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо). Приводити дитину з 6.00 до 8.00. Забирати дитину не пізніше 18.00 год.
  4. Ранковий туалет дітей повинен проводитися вдома: батьки зобов`язані приводити дитину в дошкільний заклад чистими, охайно та по сезону одягненими.
  5. Своєчасно повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності в закладі.
  6. Після тривалої відсутності дитини (більше 30 днів) або перенесеної хвороби необхідно надати вихователю довідку від лікаря про стан здоров’я дитини і можливість перебування в дитячому колективі.
  7. Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання, тілесних ушкоджень (синці, подряпини, забої тощо). Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
  8. Одяг у дитячих шафах зберігається окремо: пакет для чистої білизни, пакет для брудної білизни, пакет для групового та вуличного взуття, для гребінця, головного убору, спортивної форми.
  9. Не дозволяється приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.
  10. Вихователь не несе відповідальність за збереження прикрас Вашої дитини (сережки, хрестики тощо), іграшок, принесених з дому та візочків (санчат) залишених на території закладу.
  11. Заздалегідь потурбуйтесь, щоб розпорядок дня дитини вдома був наближений до розпорядку дня дитячого садочка.
  12. Прохання не годувати дітей вранці і не давати з собою солодощів, жувальних гумок та інших продуктів, колючих і цінних речей (значки, ланцюжки, сережки, браслети і т.д.). Не надягати дорогі речі в заклад, не приносити дорогих іграшок, книг.
  13. Щоб уникнути випадків травматизму, обов’язково перевіряйте вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів.
  14. Категорично заборонено приносити у заклад будь-які медикаменти, просити педагогів давати їх дитині в період його перебування вдитячому садку.
  15. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ робити зауваження педагогам та іншомуперсоналу ДНЗ в робочий час, створювати конфліктніситуації, провокаційні дії у присутності дітей, так як це травмує її психіку.

20. Поважати права педагога, не допускати нетактовної поведінки по відношенню до працівників ясла-садка, дотримуватись морально-етичних норм і загальноприйнятих правил спілкування.

21. Якщо дитині сподобалася іграшка свого однолітка, слід чемно попросити її у нього.

22. Не можна брати іграшки, дидактичні посібники без дозволу вихователя.

23. Діти дошкільного віку повинні звертатися до дорослих по імені та по батькові.

24. Обладнання групи, іграшки, дидактичні посібники, книги, спортивний інвентар не можна ламати.

25. Батьківські збори та інші просвітницькі заходи, що проводяться в закладі, є обов’язковими для відвідування.

26. Рекомендуємо Вам виконувати поради педагогічних та медичних працівників закладу стосовно розвитку, виховання та навчання та зміцнення здоров’я дитини.

27. Використовуйте право на сприяння до залучення додаткових джерел фінансування з метою розвитку матеріально - технічної бази закладу.

28. Про всі зауваження щодо роботи закладу повідомляти вихователя або директора.

29. Адміністрація дошкільного підрозділу завжди готова до співпраці з Вами у разі виникнення проблемних питань.

30. Виконувати правила внутрішнього розпорядку.

Здобувачі освіти в дошкільному підрозділі, вихованці,

повинні дотримуватись таких правил:

- Вітатися з усіма працівниками закладу.

- У всьому слухатися педагога.

- Якщо щось болить, то обов’язково про це сказати педагогу.

- Берегти іграшки, майно та книги.

- На прогулянці не бруднити одяг.

- В групі голосно не кричати та не бігати.

- Слідкувати за станом свого одягу.

- Не ходити в вологому одязі.

- Не ображати інших дітей.

- Мати особисті носові хустинки.

- Дотримуватися вимог безпеки.

- Охайно вішати одяг в свою шафку.