Участь вчителів в міських методичних навчаннях. Грудень 2016 - січень 2017 р.

28 січня 2017 року вчитель біології та хімії Плясецька Яна Сергіївна прийняла участь у зимовій сесії Інтерактивної школи творчого вчителя за темою “ЯКлас — ефективний допоміжний інструмент для шкільної освіти”.

09-14 січня 2017 року вчителі Розсохач С.О. та Плясецька Я.С. прийняли участь в обласному навчальному тренінгу «Дидактичне проектування ЕППЗН для вчителів природничо-математичного циклу» на базі КЗ «ЗОІППО» .

12-13 січня 2017 року  вчитель математики Іванюк Г.А. прийняла участь у тренінгах з підготовки до міжнародного дослідження PISA– 2018, які пройшли на базі КЗ «ЗОІППО».

11 січня 2017 року вчитель інформатики Савенко Т.І. відвідала ЗК «Елінт» для участі у методичному заході«Презентаційний меседж «Критичне оцінювання ресурсів та безпека інтернету»»в рамках ІІ (зимової) сесії проекту «Міські методичні навчання» в 2016-2017 навчальному році.

Вчителі хімії та біології Фесенко Н.А., Плясецька Я.С. 04 січня 2017 року стали учасниками тренінгу «Інформаційно-комунікаційні технології як засоби ефективної підготовки до ЗНО з хімії та біології. Тест-оболонка «My-TestX» в рамках ІІ (зимової) сесії проекту «Міські методичні навчання. Вчителів-учасників заходу гостинно зустрічав  ЗБЛ № 99.

16.12.2016 року вчителів математики  Іванюк Г.А. та Іванюк Г.І.  запросили прийняти участь у тренінгу «Розв’язування задач підвищеного та поглибленого рівня з алгебри та початків аналізу 10-11 класу» на базі ЗГ № 6.

06 – 08 грудня 2016 року вчитель початкових класів Дзюби Я.С. прийняла участь у тренінгу«Методика викладання інформатики в початковій школі» на базі КЗ«ЗОІППО»