Навчання "Домедична допомога в умовах воєнних дій"

12 грудня 2022 року вчителі гімназії взяли участь у тренінгу з надання домедичної допомоги в умоваї воєнних дій. Організатор тренінгу - Центр тактичної медицини "КоЛеСо"

318116311 5822062984541926 6533744522359775486 n

Снимок экрана 2022 12 27 225034

Методичний марафон

26 жовтня 2022 року в Запорізькій гімназії № 65 пройшов методичний марафон, в якому прийняли активну участь більшість педагогів закладу. Наш колектив впевнено рухається шляхом реформування освітньої галузі в частині змін підходів до освітнього процесу, активно впроваджуючи стратегії НУШ не тільки в початкових класах, а і в базовій школі. Під час сьогоднішнього методичного заходу на тему "Діяльнісний підхід. Критичне мислення і вирішення проблем. Стратегії розвитку критичного мислення" ми продовжили вивчення стратегій розвитку критичного мислення, адже це є дуже актуальним.

Дуже жваво пройшло обговорення питання, яке на сьогодні турбує всіх вчителів "Як зберегти результативність навчання під час освітнього процесу за дистанційною формою в умовах воєнного стану", спікери від предметних кафедр та кафедри початкових класів поділилися своїми наробітками, визначаючи, які підходи та форми роботи будуть, на їх думку, найрезультативнішими.

А ще продовжуємо пошуки нових сервісів для організації навчання за дистанційною формою, сьогодні багато з нас вперше познайомилися з Інтернет – додатком " Mentimeter", який презентувала вчитель інформатики Ганна Легуцька, не просто познайомилися, а змогли попрактикуватися у використанні.

Продовжується і наша робота щодо вдосконалення володіння українською мовою в професійній сфері: на платформі "Українська на всі 100" - черговий відео тренінг для педагогів “Рух до досконалості” (Вдосконалення володіння діловою та професійною українською мовою).

Наші методичні марафони, які ми традиційно проводимо під час канікул, дають змогу не гаяти час, а змістовно працювати і під час канікул, постійно рухаючись шляхом самовдосконалення. Адже зупинка розвитку в нашій професійній сфері означає не просто паузу, а, безперечно, регрес.

asdf9865

Переглянути інші фото

Переглянути матеріали

Тренінги "Впровадження ідей та технологій Концепції НУШ в базовій школі"

Для підготовки всіх педагогів закладу до впровадження ідей та технологій Концепції НУШ в базовій школі було проведено цикл тренінгів (лютий, червень 2022 року).

Всі педагоги прийняли активну участь у тренінгах. Вчителі початкових класів поділилися досвідом впровадження технологій НУШ зі своїми колегами.

Робота проходила в атмосфері плідних дискусій.

1660206242651

1660206242637

Засідання творчої групи щодо розробки проєкту нової методичної теми

02 червня 2022 року відбулося засідання творчої групи щодо розробки проєкту нової методичної теми у формі "Круглого столу" . Керівники всіх ШМО та ініціативні педагоги провели брейнстормінг та дискусію щодо нової методичної теми та нових завдань методичної роботу, які висуває сьогодення.

В підсумку засідання доручили ЗД з НВР Массаловій О.О. опрацювати ідеї , сформулювати нову методичну тему та представити її на розгляд і затвердження педагогічної ради до початку 2022 – 2023 навчального року.

1660206033374

1660206033361

АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 5 КЛАСІВ 2021

5 1 638

17 грудня 2021 року педагоги ЗЗШ №65 взяли участь у педагогічному консиліумі "Адаптація учнів 5 класів до нових умов навчання. Цього навчального року у школі функціонує 4 5-х класи із загальною кількістю дітей 99 осіб. Під час проведення заходу було обговорено психолого-педагогічні особливості кожного учня, коло інтересів школярів. Варто відзначити, що школярі швидко і без проблем опанувати також дистанційний режим роботи.

ПЕРЕГЛЯНУТИ