Тренінги "Впровадження ідей та технологій Концепції НУШ в базовій школі"

Для підготовки всіх педагогів закладу до впровадження ідей та технологій Концепції НУШ в базовій школі було проведено цикл тренінгів (лютий, червень 2022 року).

Всі педагоги прийняли активну участь у тренінгах. Вчителі початкових класів поділилися досвідом впровадження технологій НУШ зі своїми колегами.

Робота проходила в атмосфері плідних дискусій.

1660206242651

1660206242637

Засідання творчої групи щодо розробки проєкту нової методичної теми

02 червня 2022 року відбулося засідання творчої групи щодо розробки проєкту нової методичної теми у формі "Круглого столу" . Керівники всіх ШМО та ініціативні педагоги провели брейнстормінг та дискусію щодо нової методичної теми та нових завдань методичної роботу, які висуває сьогодення.

В підсумку засідання доручили ЗД з НВР Массаловій О.О. опрацювати ідеї , сформулювати нову методичну тему та представити її на розгляд і затвердження педагогічної ради до початку 2022 – 2023 навчального року.

1660206033374

1660206033361

АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 5 КЛАСІВ 2021

5 1 638

17 грудня 2021 року педагоги ЗЗШ №65 взяли участь у педагогічному консиліумі "Адаптація учнів 5 класів до нових умов навчання. Цього навчального року у школі функціонує 4 5-х класи із загальною кількістю дітей 99 осіб. Під час проведення заходу було обговорено психолого-педагогічні особливості кожного учня, коло інтересів школярів. Варто відзначити, що школярі швидко і без проблем опанувати також дистанційний режим роботи.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Методичний марафон

Методичний марафон

Канікулярний час для вчителів ЗЗШ № 65 – це не час для відпочинку, це час для самоудосконалення та перезавантаження.

Саме тому під час весняних канікул, 22 березня 2021 року, був проведений методичний марафон:

І сесія

Цільова аудиторія – вчителі початкових класів та вчителі з колекційного навчання

Методичний захід Час Відповідальні
1

Ділова гра

«Конструктор уроку.

Сучасний урок в умовах реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів"

09.00 – 10.00 ЗД з НВР Массалова О.О.
2

Педагогічний фестиваль у методичній предметній вітальні «Творчий портрет педагога»

(Проведення засіданняШМО вчителів початкових класів)

Массалова О.О.

Керівник ШМО

Салапонова М.В.

3. Майстер – клас "Сучасний контент відкритості освіти: особистий сайт – портфоліо педагога" 11.45 – 12.30

ІІ сесія
Цільова аудиторія – вчителі , як викладають в старших класах
1.

Педагогічні фестивалі у методичних предметних вітальнях «Творчий портрет

педагога» (Проведення засідань предметних ШМО

09.00 – 09.45 Керівники ШМО
2. Майстер – клас "Сучасний контент відкритості освіти: особистий сайт – портфоліо педагога" 10.00 – 11.00

3.

Ділова гра

«Конструктор уроку.

Сучасний урок в умовах реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів"

Массалова О.О.

Куц В.В.

ІІІ сесія
Цільова аудиторія – вихователі дошкільного підрозділу
1 Майстер – клас "Сучасний контент відкритості освіти: особистий сайт – портфоліо педагога" 13.00 – 14.00

ІV сесія
Цільова аудиторія – класні керівники
1

Педагогічний фестиваль у методичній вітальні «Творчий портрет класного керівника»

(Проведення засідання ШМО класних керівників)

Маковська В.В.

Керівник ШМО Ковальова В.В.

Методичний семінар - практикум «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі – основа мотивації подальшого розвитку та успіху»

Методичний семінар - практикум, який був присвячений одному із найактуальніших питань сьогодення в освіті: процесам розбудови та впровадження Внутрішньої системи забезпечення якості освіти, пройшов 02 березня 2021. З метою забезпечення вимог карантинних обмежень та більш пліденої роботи семінар проводився поетапно з різними групами педагогів.

Під час проведення виступили: директор закладу Чомова Світлана Валеріївна, яка наголосила на важливості постійного проведення роботи в цьому напрямку всіма педагогічними працівниками. Освітні експерти з питань інституційного аудиту: ЗД з НВР Массалова О.О. та вчитель іноземної мови Голіщева Г.П. знайомили колектив з інструментарієм, який використовується для проведення роботи в рамках забезпечення якості освітнього процесу в закладах освіти.