ЗАГОВОРИ, ЩОБ Я ТЕБЕ ПОБАЧИВ

изображение 2021 03 24 144926

Ділимося радістю! Отримали результати конкурсу "Заговори, щоб я тебе побачив". Сердечно вітаємо творчий тандем вчителя нашої школи Салапонової Марини Василівна та її учениці Тахтаджиєвої Софії із призовим ІІ місцем на районному етапі!

ЩО? ДЕ? КОЛИ? МОЛОДША ЛІГА

изображение 2021 03 19 153553

Дочекалися! Майже 1,5 роки ми йшли до цієї мети, проте на заваді став коронавірус((( Вважаємо, що інтелектуальна гра - це прерогатива не тільки старшої школи. Тому ще під час розробки минулорічної Програми розвитку було створено проєкт "Що? Де? Коли? Молодша ліга". У повному обсязі реалізувати ідею ми поки не можемо через карантин, проте 18.03.2021 учні 2-4 класів в обмеженому складі на випередження дивували нас своїми інтелектуальними здобутками. Пишаємося вами!!! Так тримати!

ПЕРЕГЛЯНУТИ