Порядок організації роботи під час дистанційного навчання.

вкл. .

Згідно рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя

(протокол засідання ТЕБ №44 від 05.11.2021). Рішення педагогічної ради ЗЗШ № 65 від 05.11.2021 року (протокол № 5), затвердженого наказом по ЗЗШ № 65 від 05.11.2021 року № 367 о/д "Про затвердження рішення педагогічної ради"

 

з 08.11.2021 в закладі відновлюється освітній процес.

Форма навчання для всіх класів - дистанційна.

Заняття будуть проходити за розкладом, затвердженим на початку навчальнго року та  за оновленим  розкладом дзвінків.

Заняття будуть організовані з використанням платформи GSuite for Education, сервісів Classroom, Zoom

 Інформація про розклади занять  та розклади дзвінків розміщена нижче.

Організація освітнього процесу під час «тотального карантину» при умові навчання всіх класів в дистанційному режимі

вкл. .

             Освітній процес здійснюється в онлайн режимі, відповідно до розкладу занять та режиму роботи закладу. Для 1-4 класів розклади занять та режим роботи можуть змінюватися за погодженням з адміністрацією та батьками учнів.

Уроки проводяться в синхронному режимі. В синхронному режимі має бути проведено 100% уроків від загальної кількості уроків з предмету.

           Перелік платформ для організації дистанційного навчання (ZOOM - для синхронного режиму, Google – клас, LearningApps, платформи "На урок", "Всеосвіта - для розміщення завдань до виконання, контролю за навчальними досягненнями учнів; Viber - для оперативної комунікації між учасниками освітнього процесу) є вичерпним. Інші платформи можуть бути використані виключно за погодженням з батьками учнів (через посередництво класного керівника) та з заступником директора, який відповідає за відповідну паралель класів.

                 В синхронному режимі організації дистанційного навчання передбачено проведення уроків онлайн в два етапи: перший – проведення онлайн частини (ZOOM– конференція); другий етап – виконання завдань, записаних в Classroomsта завдань за рекомендаціями вчителя. Встановити такі обмеження щодо тривалості першого етапу уроку - онлайн частини (ZOOM– конференція), з безпосередньою безперервною тривалістю навчальної діяльності з ТЗН: не більше 10 хвилин – для 1 класів; не більше 15 хвилин – 2- 4 класи; не більше 20 хвилин – 5 – 7 класи, 20 – 25 хвилин – 8-9 класи, до 30 хвилин - 11 клас.

                 В 1- 4 класах під час проведення всіх уроків, а також під час проведення уроків фізичної культури в 5-11 класах вважати І етапом синхронного навчання: проведення ZOOM– конференцій або трансляцію власних відео уроків.

  1. Класні керівники оперативно готують та доводять до відома учнів та батьків своїх класів в Classroomsнаступну інформацію:

Дата, тема уроку.

Робота на уроці:

1.Посилання на ZOOM– конференцію.

2.Завдання до виконання (докладно записані завдання до виконання).

Домашнє завдання:

Докладно записано.

Або вчитель робить запис: домашнє завдання відсутнє.

  1. Реєстрація навчальних занять, оцінювання учнів, інформування учнів щодо змісту домашніх завдань здійснюється через електронний журнал на платформі «Нові знання».

Якщо в електронному журналі немає запису про домашнє завдання, це означає, що воно не задано. Але в такому випадку, вчитель обов’язково робить запис в Classrooms: «домашнє завдання відсутнє».

  1. Письмові роботи учнів надсилаються та перевіряються за допомогою G Suite for Education, на поштові скриньки вчителів та у Viber.

         Оцінювання здійснюється відповідно до критеріїв оцінювання учнів, оцінки виставляються в електронний журнал. Інформація про домашнє завдання заноситься також до електронного журналу в день проведення уроку. Учень та батьки можуть побачити оцінку за відповідь на уроці та домашнє завдання в день проведення уроку. Оцінки за контрольні, практичні, письмові роботи виставляються в електронний журнал не пізніше дати проведення наступного уроку.

           Освітній процес в умовах дистанційного навчання організований на основі планування кількості та обсягу завдань, контрольних заходів з урахуванням принципу здоров’язбереження, запобігаючи емоційному, ментальному та фізичному перевантаженню учнів, забезпечуючи для цього співвідношення онлайн - етапу та виконання завдання та дотримання обмежень на обсяг домашнього завдання.

Допустимий обсяг домашнього завдання з 1 предмету за 1 навчальний день (розрахунковий час на виконання):

-          2 клас не більше 10 хвилин з предмету;

-          3 клас не більше 15 хвилин з предмету;

-          4 клас не більше 20 хвилин з предмету;

-          5–7 клас не більше 30 хвилин з предмету;

-          8-9 клас не більше 40 хвилин з предмету;

-          11 клас не більше 50 хвилин з предмету.

Про призупинення очних навчальних занять у 4-Г класі та перехід на дистанційне навчання

вкл. .

У зв’язку з загостренням епідеміологічної ситуації, станом на 12.10.2021 р. в закладі захворіла на COVID – 19 класний керівник 4-Г класу (за особистим повідомленням), керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 26.08.2021 року № 9 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", з метою збереження здоров'я учасників освітнього процесу та профілактики поширенню захворювання, попередження епідемічного ускладнення призупинено очні навчальні заняття та перейдено на дистанційну форму навчання в 4-Г класі з 13.10.2021 року по 22.10.2021 року.

Уроки проводяться в дистанційному режимі (онлайн) згідно розкладів уроків на 2021-2022 н.р.