Прийом документів до 1-го класу 2020-2021 начальний рік

ДО УВАГИ БАТЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ М. ЗАПОРІЖЖЯ

Шановні батьки!

Приймання заяв батьків для зарахування дітей до першого(перших) класу (класів) Запорізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 65 Запорізької міської ради Запорізької області триватиме

з 02.06.2020p. по 10.08.2020p.

( понеділок – четвер з 08.00 до 12.00

з 13.00 до 17.00

(12.00 – 13.00 перерва для дезінфекції приміщень);

п’ятниця з 08.00 до 12.00,

з 13.00 до 15.45

(12.00 – 13.00 перерва для дезінфекції приміщень);

за попереднім записом за тел. (0612)86-24-51 для підготовки графіку організованого прийому громадян.

Заяви у закладі освіти приймаються виключно у батьків, без присутності дітей.

Нагадуємо,  що  до заяви  для зарахування  дитини   до першого класу додаються документи:

-    копія свідоцтва про народження дитини;

-    оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/o «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (далі — медична довідка);

-      заява одного з батьків дитини за зразком (бланк заяви заповнюється безпосередньо при прийомі документів).

-      оригінал/копія медичного документу №063/о "Карта профілактичних щеплень".

-      інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

Для подачі та зберігання документів необхідно мати с собою папку-швидкозшивач для файлів А4 та 7 файлів.

Звертаємо   Вашу   увагу   на   необхідність   наявності   документу, що засвідчує особу заявника .

3 метою дотримання протиепідемічних заходів в   закладі   освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватись відповідно до заздалегідь складеного графіку, запропонованого вам під часу запису телефоном.

Для попередження поширення на територїі України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції. Тому пропонуємо батькам під час відвідування закладу, з’ясовувати у чергових, чи є в черзі на подачу документів люди, в разі наявності людей для подачі документів, просимо чекати на подвір’ї школи, не допускаючи скупчення.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 N 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» забороняється перебування у громадських будинках i спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

3 повагою,   директор ЗЗШ № 65  Світлана Валеріївна Чомова

За довідками та консультацією можете звертатися за телефоном 066 434 1376 до заступника директора Массалової Олени Олегівни (понеділок – п’ятниця з 09.00 до 17.00).

ПЕРЕГЛЯНУТИ НАКАЗ Про зарахування дiтей до першого класу закладlв загальної середньої освlти м. Запорiжжя у 2020