Прийом вихованців до дошкільного підрозділу на 2020 - 2021 навч рік

Шановні батьки майбутніх вихованців дошкільного підрозділу          ЗЗШ №65!

Якщо ви пройшли ЕЛЕКТРОННУ реєстрацію до нашого дошкільного підрозділу ( на сайті https://reg.isuo.org ) , отримали телефонне повідомлення про порядок вступу до дошкільного підрозділу закладу від наших співробітників, вам необхідно здійснити наступні кроки для зарахування дитини до закладу:

1. Прийом документів до дошкільного підрозділу розпочнеться з 10.08.2020 року за ПОПЕРЕДНІМ записом за телефоном 286-24-51 для підготовки графіку організованого прийому громадян.
  2. Для вступу до дошкільного підрозділу необхідно надати наступні документи:

-          Копія свідоцтва про народження дитини;

-          Медична довідка про стан здоров'я дитини;

-          Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

-          Копія карти профілактичних щеплень.

-          При наявності пільг - документи, що їх підтверджують

-          Заява одного з батьків (заповнюється безпосередньо під час надання документів дитини).

1. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини під час подачі документів.
  2. Після надання всіх необхідних документів ваша дитина буде зарахована до дошкільного підрозділу закладу.

ЩЕ РАЗ НАГАДУЄМО! Підставою для зарахування дитини до дошкільного підрозділу закладу є її реєстрація в ЕЛЕКТРОННІЙ ЧЕРЗІ. Зарахування дітей до закладу здійснюється на вільні місця відповідно до підтверджених реєстраційних заявок. Вільні місця у закладі формуються на ПОЧАТОК ЧЕРГОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ відповідно до спроможності закладу та наповнюваності груп.

На 2020-2021 навчальний рік планується відкриття наступних груп:

Група раннього віку (від 2-х до 3-х років) ДП №1 – 17 дітей

Група раннього віку (від 2-х до 3-х років) ДП №2 – 17 дітей

Група молодшого дошкільного віку (від 3-х до 4-х років) ДП 32 – 20 дітей.

З повагою до вас, адміністрація закладу.

Прийом документів до 1-го класу 2020-2021 начальний рік

ДО УВАГИ БАТЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ М. ЗАПОРІЖЖЯ

Шановні батьки!

Приймання заяв батьків для зарахування дітей до першого(перших) класу (класів) Запорізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 65 Запорізької міської ради Запорізької області триватиме

з 02.06.2020p. по 10.08.2020p.

( понеділок – четвер з 08.00 до 12.00

з 13.00 до 17.00

(12.00 – 13.00 перерва для дезінфекції приміщень);

п’ятниця з 08.00 до 12.00,

з 13.00 до 15.45

(12.00 – 13.00 перерва для дезінфекції приміщень);

за попереднім записом за тел. (0612)86-24-51 для підготовки графіку організованого прийому громадян.

Заяви у закладі освіти приймаються виключно у батьків, без присутності дітей.

Нагадуємо,  що  до заяви  для зарахування  дитини   до першого класу додаються документи:

-    копія свідоцтва про народження дитини;

-    оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/o «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (далі — медична довідка);

-      заява одного з батьків дитини за зразком (бланк заяви заповнюється безпосередньо при прийомі документів).

-      оригінал/копія медичного документу №063/о "Карта профілактичних щеплень".

-      інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

Для подачі та зберігання документів необхідно мати с собою папку-швидкозшивач для файлів А4 та 7 файлів.

Звертаємо   Вашу   увагу   на   необхідність   наявності   документу, що засвідчує особу заявника .

3 метою дотримання протиепідемічних заходів в   закладі   освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватись відповідно до заздалегідь складеного графіку, запропонованого вам під часу запису телефоном.

Для попередження поширення на територїі України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції. Тому пропонуємо батькам під час відвідування закладу, з’ясовувати у чергових, чи є в черзі на подачу документів люди, в разі наявності людей для подачі документів, просимо чекати на подвір’ї школи, не допускаючи скупчення.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 N 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» забороняється перебування у громадських будинках i спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

3 повагою,   директор ЗЗШ № 65  Світлана Валеріївна Чомова

За довідками та консультацією можете звертатися за телефоном 066 434 1376 до заступника директора Массалової Олени Олегівни (понеділок – п’ятниця з 09.00 до 17.00).

ПЕРЕГЛЯНУТИ НАКАЗ Про зарахування дiтей до першого класу закладlв загальної середньої освlти м. Запорiжжя у 2020

АНКЕТУВАННЯ

УВАГА!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Пропонуємо вам пройти коротку реєстрацію з метою прогнозування кількості школярів та встановлення зворотнього зв'язку з вами.

ПОСИЛАННЯ

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДО 1-Х КЛАСІВ

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Додатково повідомляємо Вам, що прийом документів до 1-го класу на 2020-2021 н.р. розпочнеться через тиждень після офіційного повідомлення про завершення карантину!

Слідкуйте за інформацією про терміни прийому документів на сайті закладу!

Щодо прийому документів на 2020-2021 навчальний рік

Шановні батьки!

Інформуємо Вас, що прийом документів до 1 класів на 2020-2021 навчальний рік буде здійснюватися після завершення карантину!

Просимо Вас не турбуватися щодо того, чи встигнете Ви подати документи Вашої дитини до 1 класу. Ця робота буде організована максимально зручно для Вас!

Адміністрація закладу