Прийом вихованців до дошкільного підрозділу на 2022 - 2023 навчальний рік

ДП ЗЗШ№65 продовжує роботу з прийому документів для зарахування дітей до закладу в 2022-2023 н.р.

Для зарахування потрібні:

1. Заява одного з батьків (безпосередньо заповнюється в закладі освіти)
  2. Копія свідоцтва при народжені (2 шт) (оригінал показати під час надання документів)
  3. Медична довідка, що дитина може відвідувати дитячий заклад.
  4. Копія/ оригінал медичної довідки за формою 063\о «Карта профілактичних щеплень».
  5. Папка (пластикова прозора з 5 файлами).

Під час подачі документів одному із батьків (від імені якого буде писатися заява) потрібно мати документи, що посвідчують особу.

Підійти до керівника закладу для надання документів.

Як подати документи якщо ви виїхали в період воєнного часу?

1. Написати заяву за зразком.
  2. Зробити сканкопію (фото) медичних довідок, свідоцтва про народження дитини.
  3. Відправити на електрону пошту ДП dpshool65@gmai.com

Прийом документів до перших класів ЗГ № 65 на 2022 – 2023 н.р.

Прийом заяв для зарахування дітей до перших класів ЗГ № 65

БУДЕ РОЗПОЧИНАТИСЯ - 02 травня 2022 року.

Термін приймання заяв для зарахування дітей до перших класів ЗЗШ № 65   та оформлення всіх необхідних документів

до 31.05.2022, після 01 червня (для зарахування на вільні місця).

Для подання документів необхідно попередньо записатися на прийом, зателефонувавши за номером (0612)86-24-51.

Визначити наступний графік прийому документів:

Понеділок – четвер – 10.00 – 17.00 (перерва з 12.00 до 14.00)

П'ятниця – 10.00 – 15.30 (перерва з 12.00 до 14.00)

Зарахування дітей до перших класів буде здійснюватися відповідно згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти", № 274 від 28.03.2022 року "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні",  наказами департаменту освіти і науки Запорізької міської ради № 99р. від 22.04.2022 року «Про зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2022 році», № 357 р від 01.12.2021 № 71р «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти м. Запоріжжя у 2022 році», враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України, викладені в листі від 16.04.2022 № 1/4202 – 22 "Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти" та відповідно до інших правових актів.

Ознайомитись з територією обслуговування закладу

Шановні батьки/ представники дітей, просимо з розумінням поставитися до того, що під час повітряних тривог прийом документів в закладі освіти призупиняється.

Ви зможете зачекати в тимчасовому укритті на території закладу.

Ці заходи направлені на забезпечення Вашої безпеки, збереження Вашого життя та здоров'я.

Набір до 1-х класів на 2022-2023 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх    першокласників!

Запорізька загальноосвітня школа № 65

ПРОДОВЖУЄ проводити набір учнів до 1-го класу

на 2022-2023 навчальний рік

Ми будемо раді бачити Ваших дітей учнями нашої школи!

Дружній дитячий колектив школи, досвідчений згуртований колектив педагогів зможуть створити комфортну креативну атмосферу для того, щоб Ваш син або донька змогли отримати ґрунтовні знання та прожити свої шкільні роки весело та натхненно!

Зарахування до 1-го класу нашої школи – це просто!

НАГАДУЄМО для тих,

хто ще цього не зробив,

необхідно виконати декілька кроків:

1. 1.Пройдіть онлайн реєстрацію за посиланням, яке Ви знайдете в оголошені на сайті в розділі "Вступ до школи"

1. 2.Приготуйте необхідні документи:

1.Заява одного з батьків дитини за зразком (заява заповнюється безпосередньо в закладі освіти).

2.Копія свідоцтва про народження дитини ( Оригінал необхідно показати під час подачі документів)

3.Медична довідка №086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду".

4.Оригінал/копія медичного документу №063/о "Карта профілактичних щеплень.

Під час подачі документів одному з батьків (від імені якого буде написана заява), необхідно мати з собою документ, що посвідчує особу (паспорт)

1. 3.Скористайтеся власним правом на першочергове зарахування, якщо:

-      Проживаєте (прописані, зареєстровані ) в мікрорайоні закладу

-      Рідні сестри брати майбутнього першокласника вже навчаються в нашій школі;

-      Батьки першокласника є співробітниками школи;

-      Дитина відвідує дошкільний підрозділ школи № 65.

Прийом документів згідно чинного законодавства плануємо протягом травня 2022 року.

ОБОВ'ЯЗКОВО!Слідкуйте за новинами на сайті школи.

Віримо, що дуже скоро ми всі повернемося до мирного життя!

Все буде Україна!