«Шкільний портал».Пробне ЗНО

До уваги учнів 11-го класу!
«Шкільний портал» пропонує учням 11-х класів ЗНЗ пройти  пробне ЗНО, яке розроблено методистами  ресурсу. Цей пробний іспит  пропонують пройти, як і в попередні роки – на комп’ютерах за допомогою спеціальної програми.
Демонстраційну версію програми можна завантажити, натиснувши на посилання:
Проект називається КА ПЗНО(комп'ютерне альтернативне пробне зовнішнє незалежне оцінювання).
КА ПЗНО проводиться з таких предметів:
1. Українська мова та література
2. Історія України
3. Математика
4. Біологія
Програма  розповсюджується на дисках та пересилається поштою. Вартість диску з КА ПЗНО кожного з предметів коштує 110 грн. При колективному замовленні існує гнучка система знижок.
Замовлення потрібно надіслати до 15 листопада. Надсилання дисків розпочнеться 1 грудня.
Щоб зробити замовлення Вам потрібно завантажити бланк, заповнити його та надіслати нам за електронною адресою: zno.probne@gmail.com
Детальніше тут: http://testportal.ucoz.com/index/ka_pzno/0-7
Бланк заявки можна завантажити за посиланням:
Також пропонуємо учням 11-х класів долучитися до наших онлайн курсів з підготовки до ЗНО. Вартість одного заняття  коштує 30 грн. Ознайомитись можна тут:
Бланк заявки на підготовчі курси можна завантажити, натиснувши на посилання:
Сподіваємось на поширення цієї інформації серед учнів 11 класу. Зарані вдячні. Якщо у Вас виникли  питання, напишіть нам.
З повагою, колектив «Шкільного порталу»