Корисні посилання. ЗНО

вкл. .

Офіційні сайти 

1. http://testportal.gov.ua - офіційний сайт УЦОЯО. З ним вам доведеться здружитись, якщо ви складаєте ЗНО.

2. http://osvita.ua - сайт присвячений новинам про освіту. Нас же цікавлять:

2.1. http://osvita.ua/test/news/ - Новини Зовнішнього Незалежного Оцінювання

2.2. http://osvita.ua/vnz/news/ - Новини вищої освіти в Україні (щоб бути в курсі, що на нас, майбутніх студентів, чекає)

3. http://www.vstup.info/ – всі університети і спеціальності. Через цю систему можна буде слідкувати за рухом рейтингу влітку. Поки що варто використовувати ресурс, щоб придивитись до цікавих спеціальностей і визначити, на який прохідний бал треба працювати.
P.S. Після реформ інформація щодо потрібних балів не дуже актуальна.

4. http://abit-poisk.org.ua - пошук абітурієнтів.

ЗНО сайти

1. http://ukrlib.com.ua - Бібліотека Української Літератури. Доволі великий сайт, присвячений українській літературі і не тільки. Стане у нагоді, якщо потрібно знайти твір у різних варіантах. Також є твори, реферати та багато іншого. 

2. http://www.phoenicis.com.ua - сайт, створений як додатковий ресурс до ВК групи, де є інформація з української літератури та мови. schoollit.com.ua тепер у минулому. На сайті є аналізи до творів, самі твори, короткі біографії авторів, файли для завантаження. (сайт у стані бета-версії)

3. http://200baliv.org.ua - авторський блог про ЗНО з української мови та літератури. Сайт містить статті-уроки з різних тем, поради щодо ефективної підготовки та корисні матеріали. Також авторка блогу проводить он-лайн тренінги та вебінари до ЗНО. Авторкою є Анна Огойко -https://vk.com/ogogoj

4. http://zno.if.ua - ще один сайт, присвячений темі ЗНО з української мови та літератури.

5. http://pravopys.net - Український правопис. електронний варіант книги “Український правопис”. Це одна із тих книг, яка дійсно допоможе вам уникати різноманітних помилок під час виконання тестів. (сайт у стані бета-версії)

Онлайн-тести

1. http://zno-ua.net - сайт з онлайн-тестами минулих років та пробним ЗНО. Гадаю, що кожен знає цей сайт, там багато корисного можна знайти.

2. http://zno.yandex.ua - Яндекс ЗНО. Теж відомий всім ресурс, де ви знайдете онлайн-тести минулих років та пробне ЗНО.