Всеукраїнська олімпіада з математики для професійної орієнтації вступників

вкл. .

Інформаційний лист

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця у 2018 році проводить Всеукраїнську олімпіаду з математики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Усім учасникам Олімпіади, залежно від результатів будуть  нараховуватися додатково до 20 балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з предмета «Математика» при вступі до Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця на спеціальність 186 «Видавництво та поліграфія».

Олімпіада проводиться у два етапи: перший – дистанційний (26 – 28 січня 2018 року), другий – очний (03 березня 2018 року).

Дистанційний тур, здійснюється з використанням програми Moodleу формі самостійного діалогу учасника Олімпіади з компютером. Очний – проводиться в письмовій формі на базі Університету.

Для участі в першому (дистанційному) турі учасники Олімпіади повинні зареєструватися на веб-сайті Університету за адресою: https://www.moodle.hneu.edu.ua/   на сторінці реєстрації учасників Олімпіадиhttps://www.moodle.hneu.edu.ua/login/signup.php?.

         Після реєстрації учасники Олімпіади отримують логін і пароль на вказану під час реєстрації електронну адресу для доступу до системи Moodle.

Адреса: м. Харків, просп. Науки, 9-А, ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Контакти

Телефони: (057) 702 18 31, (057) 702 18 37

Електронна адреса: Yevgen.Hrabovskyi@hneu.edu.ua