Профорієнтаційні онлайн-лекції від КНУ імені Тараса Шевченка

Навчальний рік у школах всієї України добіг кінця, а для випускників невдовзі розпочнеться вступна кампанія. Вибір університету та спеціалізації - це важливе і відповідальне рішення.
Саме тому факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка вирішив підготувати серію невеличких онлайн-лекцій для учнів 9,10 та 11 класів усіх українських шкіл. Ці онлайн-зустрічі відбуватимуться щосереди з 15.00 до 16.00.
Під час цього онлайн-спілкування усі охочі зможуть розпитати наших викладачів і студентів про вступ, навчання та студентське життя в КНУ та на факультеті соціології.
До участі запрошуються старшокласники та їхні батьки, вчителі та директори шкіл. Це подія, яка допоможе випускникам зорієнтуватися при виборі університету, а вчителям і директорам - покращити профорієнтаційну роботу в школах.
unnamed

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

ДО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

НА ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ

ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ СТРАТЕГІЧНИХ РОЗСЛІДУВАНЬ

Навчання на факультеті здійснюється на основі повної загальної середньої освіти, за державним замовленням, денною формою навчання, у рамках освітньої (професійної) програми 081 «ПРАВО (поліцейські)» та прикладними орієнтаціями:

1. «Протидія організованій злочинності в органах державної влади та управління»;
  2. «Боротьба з організованою злочинністю».

Термін навчання – 4 роки

Випускники факультету зможуть працювати в територіальних підрозділах Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та здійснювати професійну діяльність, пов’язану з реалізацією її повноважень в частині протидії організованій злочинності, злочинності в органах влади, управління, місцевого самоврядування, боротьби з корупцією та хабарництвом, захисту прав і свобод людини і громадянина та об’єктів права власності від протиправних посягань.

У системі підготовки активно застосовуються сучасні форми і методи навчання, що дозволяють проводити заняття в рамках міжпредметної, міжкафедральної та міжфакультетської взаємодії. Типові навчальні фабули відпрацьовуються на прикладі конкретних ситуаційних завдань та ділових (рольових) ігор, що дозволяє здобувачам вищої освіти опрацювати увесь цикл правозастосовчої, правоохоронної та судової практики.

У разі успішного завершення навчання курсанти отримують диплом освітнього ступеня «бакалавр» освітньої кваліфікації «бакалавр права» та спеціальне звання «лейтенант поліції».

Для вступу на факультет за державним замовленням необхідно:

1. Звернутися до підрозділу кадрового забезпечення територіального органу поліції за місцем реєстрації (проживання), подати документи для оформлення особової справи, пройти військово-лікарську комісію.
  2. Скласти зовнішнє незалежне оцінювання та подати до приймальної комісії університету сертифікати ЗНО з наступних дисциплін:

-              українська мова та література,

-              історія України,

-       іноземна мова або математика (за вибором здобувача).

1. Пройти конкурс фізичних здібностей (на базі університету).

Конкурсний бал – 140.

Калькулятор ЗНО для вступу за державним замовленням розміщено на сайті ДДУВС https://dduvs.in.ua/znok.php.

Якщо ти бажаєш отримати якісну юридичну освіту та поповнити ряди співробітників Національної поліції України – вступай до ДДУВС.

Адреса навчального закладу: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26

Контактні телефони:

(056) 756-46-30; (0562) 317-275; 099-772-17-05; 073-168-39-55

Для отримання додаткових консультацій і роз’яснень щодо порядку та умов вступу звертайтеся до:

УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РОЗСЛІДУВАНЬ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

за адресою: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 56 (каб. 309)

Контактні телефони

098-777-62-80.

IMG 20200526 WA0011

IMG 20200526 WA0012

ДЮІ, день відкритих дверей

Шановні друзі! Запрошуємо Вас приєднатися до Дня відкритих дверей інституту в режимі онлайн...Ви зможете, не виходячи з дому, ознайомитися з правилами та умовами вступу на навчання, а також заповнити електронну анкету абітурієнта...Запрошуйте своїх близьких, родичів, друзів, колег і знайомих з метою отримання якісної вищої освіти європейського рівня!!! ДЮІ чекає на Вас!!!
Заходьте на наш офіційний сайт для приєднання к нашому заходу...
день ВД