ЗНУ запрошує на підготовчі курси

вкл. .

ЗНУ запрошує на підготовчі курси

ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до ЗНО та творчих конкурсів

Запорізький національний університет оголошує набір на 8-ми місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів. Форми навчання на курсах – вечірня, заочна та дистанційна. Початок прийому заяв – 25 серпня 2020 року. Зареєструватись і заповнити електронну заявку можна на сайті університету http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4200.ukr.html

Тривалість занять із 14 вересня 2020 року до 16 травня 2021 року.

Програма курсів розрахована на 8 місяців підготовки до ЗНО майже з усіх предметів. Підготуватись можна з одного або декількох предметів.

Предмети, за якими можна підготуватись до складання ЗНО:

-         Українська мова та література

-         Історія України

-         Англійська мова

-         Математика

-         Фізика

-         Біологія

-         Хімія

-         Німецька мова

-         Географія

-         Творчий конкурс (вокал, хореографія, сценічне мистецтво, дизайн, архітектура)

За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами вступу 2020 на спеціальності Середня освіта (Математика), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика), Біологія, Екологія, Хімія, Фізика та Астрономія, Прикладна фізика та наноматеріали, Математика, Лісове господарство, Галузеве машинобудування, Металургія, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Будівництво та цивільна інженерія, Технології захисту навколишнього середовища, Цивільна безпека, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Електроніка, Теплоенергетика, Гідроенергетика, Мікро- та наносистемна техніка, випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво.

Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання ЗНО та проходження творчих конкурсів.

Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:

  • заяву про зарахування на підготовчі курси,
  • 1 фото 3х4,
  • ксерокопію паспорта,
  • довідку із закладу освіти,
  • копію квитанції про оплату.

Вартість за весь період навчання за один предмет:

-         вечірня форма навчання 1 100 грн

-         заочна форма навчання 550 грн

-         дистанційна форма навчання 550 грн

Для відвідування занять на підготовчих курсах слухачі курсів можуть обрати один із корпусів Запорізького національного університету, відповідно до місця проживання: або навчальний корпус № 2 Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б) або навчальний корпус Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 10).

За детальною інформацією щодо підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2, тел.: (061) 289-12-96, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , телеграм-канал: https://t.me/VDPP_ZNU

Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання ЗНО та вступу до закладу вищої освіти!

Профорієнтаційні онлайн-лекції від КНУ імені Тараса Шевченка

вкл. .

Навчальний рік у школах всієї України добіг кінця, а для випускників невдовзі розпочнеться вступна кампанія. Вибір університету та спеціалізації - це важливе і відповідальне рішення. 
Саме тому факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка вирішив підготувати серію невеличких онлайн-лекцій для учнів 9,10 та 11 класів усіх українських шкіл. Ці онлайн-зустрічі відбуватимуться щосереди з 15.00 до 16.00.
Під час цього онлайн-спілкування усі охочі зможуть розпитати наших викладачів і студентів про вступ, навчання та студентське життя в КНУ та на факультеті соціології.
До участі запрошуються старшокласники та їхні батьки, вчителі та директори шкіл. Це подія, яка допоможе випускникам зорієнтуватися при виборі університету, а вчителям і директорам - покращити профорієнтаційну роботу в школах.
unnamed

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

вкл. .

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

ДО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

НА ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ

ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ СТРАТЕГІЧНИХ РОЗСЛІДУВАНЬ

Навчання на факультеті здійснюється на основі повної загальної середньої освіти, за державним замовленням, денною формою навчання, у рамках освітньої (професійної) програми 081 «ПРАВО (поліцейські)» та прикладними орієнтаціями:

  1. «Протидія організованій злочинності в органах державної влади та управління»;
  2. «Боротьба з організованою злочинністю».

Термін навчання – 4 роки

Випускники факультету зможуть працювати в територіальних підрозділах Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та здійснювати професійну діяльність, пов’язану з реалізацією її повноважень в частині протидії організованій злочинності, злочинності в органах влади, управління, місцевого самоврядування, боротьби з корупцією та хабарництвом, захисту прав і свобод людини і громадянина та об’єктів права власності від протиправних посягань.

У системі підготовки активно застосовуються сучасні форми і методи навчання, що дозволяють проводити заняття в рамках міжпредметної, міжкафедральної та міжфакультетської взаємодії. Типові навчальні фабули відпрацьовуються на прикладі конкретних ситуаційних завдань та ділових (рольових) ігор, що дозволяє здобувачам вищої освіти опрацювати увесь цикл правозастосовчої, правоохоронної та судової практики.

У разі успішного завершення навчання курсанти отримують диплом освітнього ступеня «бакалавр» освітньої кваліфікації «бакалавр права» та спеціальне звання «лейтенант поліції».

Для вступу на факультет за державним замовленням необхідно:

  1. Звернутися до підрозділу кадрового забезпечення територіального органу поліції за місцем реєстрації (проживання), подати документи для оформлення особової справи, пройти військово-лікарську комісію.
  2. Скласти зовнішнє незалежне оцінювання та подати до приймальної комісії університету сертифікати ЗНО з наступних дисциплін:

-              українська мова та література,

-              історія України,

-       іноземна мова або математика (за вибором здобувача).

  1. Пройти конкурс фізичних здібностей (на базі університету).

Конкурсний бал – 140.

Калькулятор ЗНО для вступу за державним замовленням розміщено на сайті ДДУВС https://dduvs.in.ua/znok.php.

Якщо ти бажаєш отримати якісну юридичну освіту та поповнити ряди співробітників Національної поліції України – вступай до ДДУВС.

Адреса навчального закладу: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26

Контактні телефони:

(056) 756-46-30; (0562) 317-275; 099-772-17-05; 073-168-39-55

Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">mail@dduvs.in.ua; Web-сайт: dduvs.in.ua

Для отримання додаткових консультацій і роз’яснень щодо порядку та умов вступу звертайтеся до:

УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РОЗСЛІДУВАНЬ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

за адресою: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 56 (каб. 309)

Контактні телефони

098-777-62-80.

IMG 20200526 WA0011

IMG 20200526 WA0012