ТИЖДЕНЬ ПРАВА - 2018

in text 87057613

Традиційно учні ЗЗШ №65 долучилися до проведення Всеукраїнського тижня права. Цього року у закладі проведено Єдиний урок права; учні початкових класів зіграли у гру "Розумник-правовик" та підготували малюнки на правову тематику. Серед учнів 5-6 класів проведено анкетування "Знай свої права", а от учні 7-8 класів проходили тестування "права та обов'язки громадянина". 9-11 класи взяли участь у круглому столі "Правова культура населення".

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ДИТИНИ

Я маю право на життя,
Я маю право на свободу,
Я маю право на освіту,
А також на щастя для мого народу!

У рамках відзначення Міжнародного дня прав дитини у закладі пройшла низка заходів. Тема Дня 2018 року – #KidsTakeOver. Діти у формі квесту ознайомилися з Декларацією прав дитини, Конвенцією про права дитини. Всесвітній день дитини є чудовою нагодою для захисту прав дітей та розвитку середовища, дружнього до дітей у всьому світі, шляхом діалогу й активних дій.