ЗУСТРІЧ З АСЕТ

Картинки по запросу АСЕТ З

З метою забезпечення безпеки в мережі Інтернет представники організації АСЕТ провели з учнями 6-7 класів тренінг з обізнаності дотримання прав та свобод у соціальних мережах.

ЗАХИСТ ПРЕЗЕНТАЦІЙ

IMG 4542

На  виконання заходів у рамках Всеукраїнського тижня права учні 9-11 класів взяли участь у захисті презентацій "Правова культура".

ФОТОЗВІТ

ТЕСТУВАННЯ "ЮНІ ЗНАВЦІ ПРАВОЗНАВСТВА"

IMG 20171207 152820

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права у 8А класі відбулась виховна година - тренінг "Мої права". Учні взяли  участь у дискусії "Чи дотримуються твої права у школі" та виконали тренінг - вправи на демонстрацію окремих прав та можливих їх порушеньучні. Також учні 7-8 класів мали можливість перевірити свої знання з права шляхом проходження тестування "Юні знавці правознавства".

РЕЗУЛЬТАТИ

ТИЖДЕНЬ ПРАВА У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

IMG 20171207 080847

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права учні початкової школи взяли участь у виставці малюнків на правову тематику, ознайомилися із Конвенцією прав дитини, переглянули відеоролики з правового виховання.

GRA