БЛАГОДІЙ АКЦІЯ "ДИВО ДОБРА"

76962315 2169870093315873 6856072095789481984 n

Подарунок - це річ дуже приємна. На жаль, не всі можут їх отримувати. Тому, коли з'явилася можливість подарувати комусь частинку свята, ми не вагаючись взяли участь у акції "Диво добра" від благодійного магазину "Даруй добро". 300 грн з коштів, що були зібрані у рамках акції "Зимова казка",  витрачені на придбання святкових подарунків для дітей з малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Дякуємо Розсохач С.О. за виявлену ініціативу та координацію акції.

НОВИЙ РІК - 2020!

image 110

Новорічні свята - це казкова пора, якої ніколи не буває забагато. Ми почали святкувати ще з 19 грудня. Це були вкрай насичені дні. Ми дякуємо усім, хто допомагав влаштуванню свята, дарував нам незабутні емоції. Колектив нашої школи щиро вітає  усіх з наступаючими святами! Нехай рік пацючка принесе вам мир та злагоду. З нашими заходами ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями.

ФОТО 1

ФОТО 2

ФОТО 3

ФОТО 4

ФОТО 5

ФОТО 6

Ярмарок "Зимова казка"

Перший святковий благодійний ярмарок "Зимова казка"

Вперше 17 грудня 2019 року в нашій школі пройшов благодійний ярмарок. Більше півтисячі поробок виготовили учні, батьки та вчителі.

Учні початкової школи стали найактивнішіми покупцями. Організатори заходу навіть не сподівались на те, що буде зібрана така сума коштів – 5 тисяч 900 гривень.

Кошти будуть витрачатися поступово на благодійні цілі.

Ярмарок не відбувся би, якщо б не допомога старших учнів.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ 2019

Картинки по запросу міжнародний день інвалідів

До Міжнародного дня інвалідів учні ЗЗШ №65 обговорили вкрай серйозні проблеми буття. Діти дізналися, що у 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з обмеженими можливостями. Школярі присвятили цю годину спілкування проблемам інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

ФОТОЗВІТ

Всесвітній день боротьби зі СНІД

img9

У рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учні ЗЗШ №65 долучилися до обговорення однієї з найважливіших  проблеми  ХХІ століття. Школярі наголосили на важливості порузуміння з людьми, що хворі на СНІД, а також обговорили шляхи профілактики цієї хвороби.