ГУМАННЕ СТАВЛЕННЯ ДО ТВАРИН

SHkolam proponuyut provesty urok dobroty pro gumanne stavlennya do tvaryn 800x445

Ми відповідаємо за тих, кого приручили!

04.10.18 учні ЗЗШ №65 приєдналися до усіх небайдужих людей країни, аби зайвий раз нагадати, що жорстокість по відношенню до тих, хто не може себе захистити - це риса слабкої та обмеженої людини!

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА СВЯТКУЄ...

biblioteca

З нагоди відзначення Всесвітнього дня шкільних бібліотек у закладі проведено низку бібліотечних уроків. Але це ще не все! Цього року нашій бібліотеці виповнюється 35 років!!! З метою відзначення свята учні ЗЗШ №65 провели флешмоб "Що ми знаємо про В.О. Сухомлинського..."

ФЛЕШМОБ

ДЕНЬ МИРУ-2018

3

З метою формування активної життєвої позиції та виховання у дітей розуміння того, що майбутнє світу залежить від мирних справ людини 21.09.2018 було проведено виховну годину, присвячену Міжнародному дню миру. Під час години спілкування учні поділились повідомленнями про історію виникнення цього свята та розповіли про значення і важливість цієї події.

ПРАВА ДИТИНИ

IMG 20180927 141729508

Традиційно на початку навчального року відбулося ознайомлення учнів ЗЗШ №65 з нормативно-правовими документами стосовно прав дитини.

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАТО

IMG 8690

Є восени такий день, коли школа наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав'язаними краватками, радісним хвилюванням та оазисами квітів. Так-так! Це День знань. Цього року ЗЗШ №65 прийняла до лав своїх учнів 100 першачків. 03.09.18 відбулася їх урочиста посвята учнями 11 класу. Загалом, день видався пам'ятним для усіх учнів, адже цього року замість традиційної лінійки вони мали можливість пірнути у вир квестів, калейдоскопів та інших розважальних програм. Вітаємо усіх вчителів, учнів, батьків зі святом! Бажаємо сил, терпіння і наснаги!!!