ПИТАННЯ ГЕНДЕРУ...

Гендерна рівність – це рівні права і можливості для жінок та чоловіків у суспільстві, рівні умови для реалізації прав людини, участі в національному, політичному, економічному, соціальному та культурному розвитку, отриманні рівних винагород за результатами праці.

Картинки по запросу гендерна рівність

Питання гендеру не залишили байдужими й учнів 8-А класу, які провели тренінг "Чоловіки&жінки у сучасному суспільстві", що викликав низку бурхливих емоцій, адже представників чоловічої статі у класі 90%, проте дівчата складають їм гідну конкуренцію:)

GENDER1

GENDER2

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Картинки по запросу толерантність

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу для учнів 5-х класів проведено тематичні круглі столи та тренінги. Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

ФОТОЗВІТ

ВИХОВАННЯ ВВІЧЛИВОСТІ

Картинки по запросу ввічливість

ШКОЛА ВВІЧЛИВОСТІ
Заходить Галя до кімнати,
Забула Галя, що сказати.
Стоїть, мовчить, анітелень,
Кажи, Галинко: - Добрий день!

Л. Пшенична

В рамках виховання ввічливого ставлення до оточуючих учні ЗЗШ №65 взяли участь у тренінгу "У країні гарних манер" та провели свято "Бал ввічливості".Картинки по запросу ввічливість

Картинки по запросу ввічливість

ПОСВЯТА У ПЕРШОКЛАСНИКИ

Картинки по запросу ПОСВЯТА У ПЕРШОКЛАСНИКИ

10 листопада 2017 року у ЗШ №65 відбувся святковий захід "Посвята у першокласники". Учні мали змогу продемонструвати свої вміння декламації, хореографії. Привітати малечу завітав веселий клоун Михась, який перевірив кмітливість дітлахів, влаштувавши їм марафон загадок. Загалом на святі панувала доброзичлива атмосфера і усі діти отримали величезне задоволення.

ФОТОЗВІТ

КОРИСНІ КАНІКУЛИ

Картинки по запросу екскурсії

У рамках довгострокового проекту "Корисні STREAM канікули" учні ЗЗШ №65 відвідали низку цікавих екскурсій. 31.10.2017 року учні 7-А класу відвідали Інститут здоров'я, спорту і туризму імені Тетяни Самойленко (підрозділ КПУ). Діти взяли участь у майстер-класі з масажної техніки і в майстер-класі з сучасної аеробіки. 01.11.2017 року учні 5-А та 5-Б класів відвідали Музей техніки імені В.О. Богуслаєва.
Діти дізналися багато нового і цікавого про історію заводу і авіатехніки, а також 01.11.2017 року  учні 2-4-х класів побували на цікавих майстер-класах в дитячому науково-технічному клубі творчості «Політ». Для дітей було організовано 3 майстер-класи: «Авіамоделювання», «Основи робототехніки» і «Юний винахідник». Діти своїми руками виготовили моделі літаків, познайомилися з основами створення роботів і їх призначенням в реальному житті.
Кожен майстер-клас по-своєму зацікавив дітей і багато хто з них виявили бажання записатися на заняття.