ПИТАННЯ ГЕНДЕРУ...

Гендерна рівність – це рівні права і можливості для жінок та чоловіків у суспільстві, рівні умови для реалізації прав людини, участі в національному, політичному, економічному, соціальному та культурному розвитку, отриманні рівних винагород за результатами праці.

Питання гендеру не залишили байдужими й учнів 9-11 класів ЗЗШ №65, які провели тренінг "Чоловіки&жінки у сучасному суспільстві", що викликав низку бурхливих емоцій.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Картинки по запросу толерантність

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу для учнів 5-х класів проведено тематичні круглі столи та тренінги. Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

Європейський тиждень демократії

227889fbc1fb4a50d87c361b13489beb

День інформування.

Що таке демократія?

«Демократія» – це слово, знайоме чи не більшості людей. Проте, не всі правильно розуміють його смисл.
Демократію (від грецького слова «демос» – «народ») найчастіше визначають як спосіб врядування, при якому найвища влада належить народові. За певних форм суспільного устрою втілювати демократію в життя може безпосередньо народ, але коли суспільство велике, то в ньому народ втілює демократію через своїх виборних представників.
Досить часто поняття «свобода» та «демократія» використовують як взаємозамінні, але насправді це не синоніми. Демократія – це набір ідей і принципів, що стосуються свободи, а також практичні методи і процедури, що формувалися протягом тривалого і часто непростого історичного процесу.

ДЕНЬ МИРУ 2019

MYR19

З 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня стало днем всесвітньої відмови від насильства та вогню. В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Учні ЗЗШ №65 не стоять осторонь відзначення важливих свят. Мир і взаємоповага - приорітетні завдання виховної роботи у нашому закладі.