НОВИЙ РІК-2021!

214ng21

Шановні учні, вчителі, батьківська спільното!

Вступає у свої права рік Бика, нехай він буде радісним і щасливим, повним надій і планів, сяючий успіхами і везінням, нехай збереже вірну дружбу, примножить багатство і нагородить міцним здоров'ям, творчим натхненням, оптимізмом і позитивом, щирою, взаємною любов'ю, нехай він повністю виправдовує Ваші очікування, з Новим роком!

Впродовж останніх тижнів грудня ми створювали святкову атмосферу, котру не всім вдалося спостерігати через карантин. Тому всі бажаючі можуть переглянути святкове оздоблення школи №65 за посиланням

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Цього року ми відійшли від традиції. Свята відбулися 24.12.20 покласно. Варто відзначити, що протягом дня узакладі тривав новорічний марафон, а завершення його ознаменувалося "Новорічним родео"))

День інвалідів

unnamed3.20

3 грудня весь світ відзначає день інвалідів. Учні школи 65 не залишаються осторонь проблеми. Традиційно ми проводимо інформаційну кампанію, яка покликана ознайомити широкі верстви населення про важливість порозуміння з людьми із ОП.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Всесвітній день боротьби зі СНІД

img9

У рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учні ЗЗШ №65 долучилися до обговорення однієї з найважливіших  проблеми  ХХІ століття. Школярі наголосили на важливості порузуміння з людьми, що хворі на СНІД, а також обговорили шляхи профілактики цієї хвороби.

ПИТАННЯ ГЕНДЕРУ...

Гендерна рівність – це рівні права і можливості для жінок та чоловіків у суспільстві, рівні умови для реалізації прав людини, участі в національному, політичному, економічному, соціальному та культурному розвитку, отриманні рівних винагород за результатами праці.

Питання гендеру не залишили байдужими й учнів 9-11 класів ЗЗШ №65, які провели тренінги "Чоловіки&жінки у сучасному суспільстві", "Сексизм у політиці", що викликав низку бурхливих емоцій.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Картинки по запросу толерантність

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу для учнів 2-3-х класів проведено розвиваючо-інформативні тренінги. Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.