ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ - 2018

8d99deee661e4f6f88117ff3a9193d91 XL

16-18 травня 2019 року учні ЗЗШ №65 вшанували пам'ять  загибли, що полишили світ живих внаслідок  роботи жорстокої тоталітарної машини. Школярі докладно вивчили біографії низки письменників, що були страчені 1937 року на честь святкування річниці кровавої революції. Також було згадано осіб, що потерпають від політичних переслідувань у наш час.

ДЕНЬ МАТЕРІ-2019

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ???? ???°???µ????

Мамині руки – щедрі, робочі –
Втоми не знають з ранку до ночі.
Вранці, коли ще усі спочивають,
Сонце, напевно, вони піднімають.
Мамині руки – ніжні і мілі –
Воду ранкову з криниці носили.
Діти плескались, діти вмивались,
Сонцю і матері щиро всміхались.
З нагоди відзначення Дня матері у ЗЗШ №65 пройшли святкові заходи для дорогих матусь.

33-РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????????±???»?? ???°?»????????

26 квітня 2019 року колектив ЗЗШ №65 разом з усією Україною згадав події, що сталися 33 роки тому, але наслідкиїх ми відчуваємо і досі. Учні нашої школи переглянули декілька фільмів про життя людей після катастрофи. Обговорили питання сьогодення і намагалися з'ясувати, що потрібно робити аби не допустити повторення трагедії.

МІСЯЧНИК "КРАСА ЗЕМЛІ МОЄЇ"

1 638

Традиційно кожного року у квітні в ЗЗШ №65 проходить місячник "Краса Землі моєї" та відзначення Дня довкілля. Цьогоріч було заплановано і виконанно такі заходи:

1. Прибирання асфальтового покриття бігових доріжок
2. Здійснення прибирання фрагментарних залишок листя
3. Оздоблення ландшафтної зони
4. Прибирання шкільного футбольного поля
5. Прибирання будівлі теплиці на території школи
6. Прибирання території
7. Здійснення підрізу кущів
8. Спільне прибирання ділянки пришкільної території
9. Прибирання ігрового майданчику школи
10. Загальне прибирання території школи
11. Екологічний десант в парковій зоні території школи

ПАНІ ШЛЯХЕТНІСТЬ - 2019

Картинки по запросу ВЕСНА дівчина малюнок

23 березня 2019 року учениці ЗЗШ №65 взяли участь у традиційному заході "Пані шляхетність". Дівчата мали змогу продемонструвати свою вроду, такт, почуття стилю, знання іноземної мови та кулінарні здібності. Родзинкою заходу став танок хлопців, що вражав своєю оригінальністю. Кожна з учасниць отримала срібну прикрасу та перемогу у певній номінації.