АКЦІЯ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ" 2021

161688603 903667483758618 2784697920979177387 n

В сучасному, на жаль, жорстокому світі напрочуд важливо не втрачати вміння співчувати іншим, допомагати нужденним, адже разом ми - сила! В ЗЗСО №65 проведення благодійних акцій вже є доброю традицією. Промайнула половина березня, а це значить, що час для нашої незмінної акції "Серце до серця". Вже третій рік поспіль учні нашої школи беруть участь у зборі макулатури. Цього разу було зібрано 438 кг. Це дало можливість заробити 1226 грн, які були переведені на рахунок БФ "Серце до серця" для придбання неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень і пологових будинків Запорізької області. Щиро дякуємо усім небайдужим! Окреме спасибі хлопцям, які допомагали зі зважуванням та завантаженням макулатури.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Екологічна онлайн-зустріч

152509295 2884378418547798 6592348269751018873 n

19.02.2021 учні 3А класу ЗЗСО №65 зустрілися с автором еко-книжки Богданом Красавцевим у форматі zoom-конференції. Діти мали можливість послухати авторське читання, обговорити прочитане та поставити питання. Малечу цікавило: у якому віці почав писати Богдан, чому у героїв такі чудернацькі імена, чи варто почитати книжку дорослим та плани на майбутнє? Учні запросили автора до Запоріжжя. Далі діти послухали вчителя біології Розсохач С.А., яка розповіла про важливість збереження природи, та побачили багато цікавих екопродуктів. Головне, визначили, що й самі можуть робити багато корисного. Дівчата та хлопці практично потренувалися у сортуванні сміття. Пограли в гру створену нашим випускником Марічем Костянтином.

АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА"

Похожее изображение

Вже вкотре поспіль учні ЗЗШ №65 долучаються до проведення акції милосердя "Годівничка". З кожним роком діти перевершують самі себе, майструючи домівки для птахів. Найбільш активними традиційно є учні початкової школи. Так тримати! Приємно здивували нові формати створення годівничок.

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Похожее изображение

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.
Голокост, Шоа – переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Жертв знищували лише за етнічну приналежність. Масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. Масові розстріли тут розпочалися відразу після вступу нацистів до Києва. Від 27 вересня відбувалися щоденні масові розстріли євреїв – військовополонених і цивільних громадян. Їх пік припадає на 29 – 30 вересня, тривалість – щонайменше до кінця жовтня 1941 р. За цей час загинуло 33 771 осіб. До кінця вересня 1943 р. Бабин Яр продовжував залишатися місцем регулярних розстрілів і захоронень. Серед постраждалих – комуністи-підпільники, роми, душевнохворі, заручники, моряки Дніпровської флотилії, в'язні гестапо, українські націоналісти. Весною 1942 р. починає діяти Сирецький концтабір. Бабин Яр став останнім місцем і для його численних ув'язнених. Бабин Яр – некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.
В знак пошани по загиблим у закладі проведено інформаційні години (в тому числі онлайн), питання також висвітлено на уроках історії.