ВИДАТНІ ІМЕНА УКРАЇНИ 2020

IMG a0a68a81432d41f346486003ff773af3 V

26 лютого 2020 року учні ЗЗСО №65 традиційно взяли участь у грі-репортажі "Видатні імена України". Цього року школярі продемонстрували громадськості свої сюжети про таких відомих українців:

Олександр Зінченко (футболіст)
брати Кличко (боксери)
Остап Ступка (актор)
Сергій Жадан (письменник)
Ольга Куриленко (акторка)
Марина Скамарохова (каратистка)
Альона Альона (співачка)
Іван Марчук (художник )

АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА"

Похожее изображение

Вже вкотре поспіль учні ЗЗШ №65 долучаються до проведення акції милосердя "Годівничка". З кожним роком діти перевершують самі себе, майструючи домівки для птахів. Найбільш активними цього року стали учні початкової школи. Так тримати!

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Похожее изображение

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.
Голокост, Шоа – переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Жертв знищували лише за етнічну приналежність. Масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. Масові розстріли тут розпочалися відразу після вступу нацистів до Києва. Від 27 вересня відбувалися щоденні масові розстріли євреїв – військовополонених і цивільних громадян. Їх пік припадає на 29 – 30 вересня, тривалість – щонайменше до кінця жовтня 1941 р. За цей час загинуло 33 771 осіб. До кінця вересня 1943 р. Бабин Яр продовжував залишатися місцем регулярних розстрілів і захоронень. Серед постраждалих – комуністи-підпільники, роми, душевнохворі, заручники, моряки Дніпровської флотилії, в'язні гестапо, українські націоналісти. Весною 1942 р. починає діяти Сирецький концтабір. Бабин Яр став останнім місцем і для його численних ув'язнених. Бабин Яр – некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.
В знак пошани загиблих учні ЗЗШ №65 провели загальні години пам'яті.

БЛАГОДІЙ АКЦІЯ "ДИВО ДОБРА"

76962315 2169870093315873 6856072095789481984 n

Подарунок - це річ дуже приємна. На жаль, не всі можут їх отримувати. Тому, коли з'явилася можливість подарувати комусь частинку свята, ми не вагаючись взяли участь у акції "Диво добра" від благодійного магазину "Даруй добро". 300 грн з коштів, що були зібрані у рамках акції "Зимова казка",  витрачені на придбання святкових подарунків для дітей з малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Дякуємо Розсохач С.О. за виявлену ініціативу та координацію акції.

НОВИЙ РІК - 2020!

image 110

Новорічні свята - це казкова пора, якої ніколи не буває забагато. Ми почали святкувати ще з 19 грудня. Це були вкрай насичені дні. Ми дякуємо усім, хто допомагав влаштуванню свята, дарував нам незабутні емоції. Колектив нашої школи щиро вітає  усіх з наступаючими святами! Нехай рік пацючка принесе вам мир та злагоду. З нашими заходами ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланнями.

ФОТО 1

ФОТО 2