ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

denyevropy

Сьогодні в Україні відзначають День Європи. Ця частина величезного континенту названа на честь героїні давньогрецької міфології. Ім'я "Європа" ймовірно походить від фінікійського «захід». У Європі проживає трохи більше 700 мільйонів людей, що робить її третьою за чисельністю населення частиною світу після Азії та Африки. В цій частині континенту Євразія розташовано 50 країн, територіально найбільшою з яких є Україна. Ми часто чуємо вираз "Старенька Європа". Бажаємо ж їй не старіти, весь час йти шляхом модернізації і сповідувати одвічні цінності: мир, свободу, вірність своїм ідеалам! З нагоди свята учні 6а та 7г класів ЗЗСО №65 провели інтерактивний просвітницький захід. Низький уклін організаторам. 5А підготував пізнавальну вікторину. Інші учні долучились до інфотайму.

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ - 2022

8d99deee661e4f6f88117ff3a9193d91 XL

15 травня цього року в Україні відзначають День пам'яті жертв політичних репресій. Учні ЗЗШ №65 також вшанували пам'ять  загиблих, що полишили світ живих внаслідок  роботи жорстокої тоталітарної машини. Школярі докладно вивчили біографії низки письменників, що були страчені 1937 року на честь святкування річниці кровавої революції. Також було згадано осіб, що потерпають від політичних переслідувань у наш час.

ДЕНЬ МАТЕРІ

da5b83595292036eed75bcf814cd8ed198f11ecf

Сьогодні в Україні відзначають чудове світле свято. Стосується воно найріднішої людини в житті кожної людини - матері. В цей день, шановні матусі, прийміть найщиріші слова вітання від молодших учнів нашої школи!

КРАСА ЗЕМЛІ МОЄЇ 2022

4138

Плануючи виховні заходи на поточний навчальний рік, ми і уявити собі не могли, що ці плани порушить війна(((. У квітні ми завжди проводили місячник "Довкілля" та День Землі, прибираючи пришкільну територію, облаштовуючи пришкільний майданчик, висаджуючи квіти. Цього року все це стало не можливо, проте Земля - це не тільки територія біля школи чи дому. Це поняття значно ширше. Ми вирішили поділитися з вами особистими досягненнями наших учнів та вчителів, познайомитися з їхніми домашніми улюбленцями. Та зайвий раз нагадати нам всім, що природа і людство - то нерозривні поняття! Бережімо її, адже вона так страждає від некоректних дій людини. #MichaelJacksonEarthSong