"ЧИСТЕ МІСТО"

DSC01877

У період з 28 вересня по 13 жовтня учні ЗЗШ №65 долучилися до  акції "Чисте місто". Беручи до уваги стан навколишнього середовища міста, виховання екологічної культури підростаючого покоління є одним з пріорітетних завдань роботи освітнього закладу. В рамках акції колективом ЗЗШ №65 реалізовано такі заходи:

Назва заходу Форма проведення
«Хортиця – перлина України, а не сміттєзвалище»

Трудова акція

«Друге життя для сміття» Майстер-клас виробів із вторинної сировини
«Екологічна культура» Цикл просвітницьких тренінгів
«Екологічне виховання для дітей»

Перегляд відеоробіт на екологічну тематику для учнів початкової школи

№1№2№3№4№5

«Охорона екологічного порядку» Флешмоб

Загалом же до акції залучено 798 учнів школи.

КОЗАЦЬКА СИЛА

IMG 20171005 145807

У рамках проекту "Філармонія-дітям" учні ЗЗШ №65 відвідали концертний зал ім. Глінки. Артисти філармонії представили музичну казку «Козацька сила» за мотивами героїко-комічної п'єси відомого запорізького актора й письменника Олександра Виженка. Під час сценічного дійства глядачі багаторазово підтримували чудову гру артистів гучними оплесками. Столітні запорожці Дід Базікало і Дід Кахикало  згадали про наших предків, славних лицарів, які вміли не тільки воювати і працювати, а ще й добре жартувати. У казці розповідається про цікаві і пізнавальні легенди щодо походження Запорізьких порогів та козацької сили, яка схована у дуплі багатолітнього Запорізького дуба. У пошуках козацького скарбу завітали до славної Запорізької землі запальні воїни-дикунки з іншого часу, а також кумедний турецький посол Обман Паша. Дітлахи із захватом дивились оригінальну виставу та дізнались багато цікавого, наприклад, що козак Мамай був чаклуном та народився від Запорізького дуба, а також, що його справжнє ім'я Невмирухо Невмирай. Було над чим і посміятися, бо вся вистава пронизана дотепним козацьким гумором. Артисти Запорізької обласної філармонії у ролі Комара та Чорта були неперевершеними! Дякуємо керівництву Запорізької обласної філармонії за можливість культурно розвивати підростаюче покоління!

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Картинки по запросу день партизанської слави в школі

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п'ятсот з'єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників. Учні ЗЗШ №65 не залишилися осторонь від цієї визначної події, організувавши просвітницькі тренінги, адже кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.

ВИХОВНІ ГОДИНИ ЩОДО ПРАВОВОЇ ОСВІТИ

Картинки по запросу ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ

Протягом вересня 2017 року в ЗЗШ №65 тривав цикл виховних уроків з нормативно-правової освіти учнів. У процесі занять вдалося реалізувати такі завдання:

— озброєння школярів знаннями законів, систематичне інформування їх про актуальні питання права;
— формування правової свідомості як сукупності правових уявлень, поглядів, переконань і почуттів, які визначають ставлення особистості до вимог законів, регулюють її поведінку в конкретній правовій ситуації;
— прищеплення учням поваги до держави і права;
— вироблення навичок і звичок законослухняності як результату свідомого ставлення до громадянського обов'язку;
— формування в учнів нетерпимості до правопорушень, злочинності, намагання брати посильну участь у боротьбі з ними, здатності протистояти негативним впливам;
— подолання у правовій свідомості помилкових уявлень, що сформувалися під впливом негативних суспільних явищ.

ФОТОЗВІТ

ДЕНЬ ГРАМОТНОСТІ 2017

Картинки по запросу ДЕНЬ ГРАМОТНОСТІ

8 вересня світ відзначає Міжнародний день грамотності. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі. Традиційно у ЗЗШ №65 було проведено акцію "Пиши грамотно", написано диктант та випущено тематичні стіннівки.