ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ У 2017 РОЦІ

Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух...

А. Дістєрвег

Щороку в першу неділю жовтня в Україні відзначають велике свято - День учителя! Весь минулий рік колектив нашої школи важко працював і ця клопітка праця дала свої плоди! На святі для освітян Шевченківського району, яке відбулося 26 вересня у БК ім. Шевченка, ЗЗШ №65 отримала нагороду в номінації  "Інноваційний заклад освіти". Особливо приємно, що таку вагому відзнаку ми отримали від директора департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Юлії Валеріїівни.

IMG 20170927 081554

Також на святі вітали і молодих спеціалістів, серед яких було відзначено і нашого вчителя початкових класів Гальченко Вікторію Володимирівну. Свої сюрпризи підготували для улюблених вчителів і учні школи. Традиційно 29.09.17 у закладі проводили День самоврядування, святкове музичне привітання. Новинкою цього року стало прооведення вітального флешмобу від учнів 7-8 класів.