МІЖНАРОДНЕ СВЯТО ОСВІТЯН

z dnem vchitelya 1024x819

Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для Всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух...
                                                                                                                                                                                                                                                                                А. Дістервег

Щороку в першу неділю жовтня в Україні відзначають велике свято - День учителя! Свої сюрпризи підготували для улюблених вчителів і учні школи. Традиційно 05.10.18 у закладі проведено День самоврядування, під час якого учні 9-11 класів мали змогу долучитися до викладацької діяльності та «скуштувати вчительського хліб». Ми щиро вдячні за теплі привітання нашим вихованцям та їхнім батькам! Спасибі!!!