ТИЖДЕНЬ ПОДОЛАННЯ АГРЕСІЇ 2018

вкл. .

Похожее изображение

Традиційно у січні в ЗЗШ №65 проходить Тиждень подолання агресії. Це питання не втрачає своєї актуальності. З метою поліпшення ситуації у закладі проводяться тренінги, виховні години, індивідуальні консультації з психологом. 

Вся історія людства переконливо доводить, що агресія є невід'ємною частиною життя особистості і суспільства. Більш того, агресія володіє могутньою привабливою силою і властивістю заразливості - більшість людей на словах відкидає агресію, а при цьому широко демонструє її у своєму повсякденному житті.
У перекладі з латинської мови "агресія" означає "напад" . В даний час термін "агресія" вживається надзвичайно широко. Цей феномен пов'язують і з негативними емоціями (наприклад, гнівом), і з негативними мотивами (наприклад, прагненням нашкодити), а також з негативними установками (наприклад, расовими упередженнями) і руйнівними діями.
У психології під агресією розуміють тенденцію (прагнення), яка виявляється в реальному поводженні або фантазуванні, з метою підпорядкувати собі інших або домінувати над ними.

Причини агресії і шлях подолання:

1) Закритість.
Покажи своїй сім'ї, своїй дружині і дітям – я відкритий; будь відритим на роботі, зі своїм керівником. Не замикайтеся, говори про те, що думаєш. Коли ти відкриваєшся іншим людям, вони будуть відкриватися тобі не з агресією, а з добротою.

2) Низька самооцінка.
Ти не довіряєш собі. Там, де живе недовіра – живе напруга і втома. Необхідно зайнятися спортом.

3) Втома.
Не бійся говорити, що ти втомився і хочеш трохи перепочити, прийняти ліки, тощо. Не треба приховувати своє самопочуття.

Вправа для зниження рівня агресії – "Пушинка в носі":

Коли хтось починає вас сварити, зробіть активний добір повітря носом і різко видихніть носом. Можна зробити кілька разів поспіль.
Ви відчуєте, як напруга починає спадати, а агресія зменшуватись.
Бережіть себе та будьте здорові!

ФОТО