ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ 2020

120655565 790250795100288 5282560396279539874 o

Ми звикли уявляти осінь у багряно-золотих тонах із легким домішком сірої мряки:) Але сьогодні категорично інша тональність! Тільки яскраві барви і веселий настрій! Дорогі колеги, вітаємо з професійним святом! Нехай вас ніколи не покидає бадьорість, наснага, позитив! Бажаємо, щоб вас завжди цінували як співробітників і поважали ваші вихованці!
Найкращим подарунком для вчителя завжди були і будуть усміхнені освічені обличчя його підопічних. І як же приємно, що наші вихованці не забувають про своїх вчителів в цей особливий для нас день! Щиро дякуємо учням початкової школи за їх вітальну композицію!

ПОСИЛАННЯ

День знань 2020

image1.09.2020

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Цього року складна епідеміологічна обстановка не дала змоги провести гучне свято за участю усіх класів на спільній площині, проте класні свята ніхто не відміняв. Звичайно, що ситуація у країні змоделювала тему першого шкільного уроку, проте і на святкування час лишився. Початкова і середня ланки брали участь у квесті, тренінгах, круглих столах. Новий навчальний рік для учнів старшої ланки - вкрай відповідальний період. Цього року ми вирішили неординарно відзначити День знань. Тому учні 9-11 класів розпочали освітній процес з воркшопів, які мали на меті виховати в учнів лідерські якості, розвинення медіаграмотності, стратегуавання кар'єри. Висловлюємо найщиріші слова вдячності викладачам Економіко-правничого коледжу та фахівцям факультету соціології та управління ЗНУ. Завжди приємно працювати з професіоналами, які так віртуозно знаються на своїй справі!

ТРЕНІНГИ ЩОДО ПОДОЛАННЯ АГРЕСІЇ

d0b0d0b3d180d0b5d181d196d18f

Підліткова агресія найчастіше проявляється у відповідь на несприятливе середовище, у якому знаходиться дитина. Варто визнати, що основна причина криється в ставленні до неї батьків і найближчих родичів. Відсутність любові й турботи, неконструктивна критика, надмірний тиск і контроль, постійні стреси породжують озлоблене ставлення до навколишнього світу. Щоб протистояти проявам агресії у дитячому середовищі у закладі традиційно проходять тренінгові заняття в класних колективах.

День вчителя 2019

день вч

На один день (04.10.2019) у школі відбулися велиуі зміни - до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме учні 9-11 класів, які проводили уроки у 2-11 класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювался. Робочи день виявився нелегким, але успішним.

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ 2019

60346367 копия

8 травня 2019 року учні ЗЗШ №65 долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення. Школярі вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіалу "Скорботна матір". Також у закладі проведно урок пам'яті, де висвітлено основні віхи Другої світової війни.