Міжнародний жіночий день - 2023

вкл. .

І знову за календарем ВЕСНА. Ніжна, як руки матусі, мила, як її посмішка, лагідна, як бабуся. Весна з ароматом свіжого повітря, з відчуттям сонечка на обличчі. Даруємо всім нашим мамам і бабусям, а також дівчаткам це різноманіття теплих слів побажань у листівках.

МАТЕРІАЛ

preview1

День Збройних Сил України - 2022

вкл. .

Цього року ця тема найболючіша і найважливіша для всіх. Неможливо говорити про це свято без дрижання у голосі - задіто за живе наш дух, наші традиції, нашу свободу. Зворушливим є те, ЯК діти говорять про воїнів - захисників, ЯК вони на них дивляться, ЯК вони пишаються ними. ЯК боляче реагують на ситуацію в країні. Низка виховних заходів, у формі дискусій, круглих столів, бесід, створення онлайн-дошок яскравий доказ того, на скільки небайдуже нам: і педагогам, і учням, говорити про цей день. Слава Україні! Героям Слава!

МАТЕРІАЛИ

300685

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

вкл. .

Про актуальність теми СНІДу у сьогоденні немає сперечан. Кожного разу говоримо на цю тему і кожного разу відшукуємо щось нове, щоб діти  більше дізнались про цю хворобу, а ще й щоб запобігли її. 

                                                        ЗВІТ

images 1

День ГІДНОСТІ та СВОБОДИ

вкл. .

Ми живемо в епоху змін, перетворень, реформацій. Про свої ПРАВА треба заявляти, про свою СВОБОДУ треба не мовчати, свою ГІДНІСТЬ треба відстоювати і захищати. Про свою ІСТОРІЮ ГІДНО ЗНАТИ.

ЗВІТ

revolutsiya

Актуальність питання ГЕНДЕРУ

вкл. .

Ця тема  з кожним роком набирає обертів і турбує наше суспільство все більше. Вкотре торкнулися цього питання і ми. Всі рівні -  чоловіки і жінки, не повинно бути дискримінації по відношенню до будь-когоз них. Про це дискутували ми на виховних годинах.

ЗВІТ

img8