ВИПУСКНІ ВЕЧОРИ - 2023

вкл. .

Ось і минули веселі, насичені, сповнені праці і захопливих пригод у школі. Позаду 9 років начання у школі. Перед випускниками відкривається дорога, для кожного своя, але не менш цікава, захоплююча і різноманітна. Ось так по-різному, але однаково стурбовано провели свій святковий захід класні керівники з найстаршими учнями гімназії...

МАТЕРІАЛЗВІТ

Свято Останнього Дзвоника - 2023

вкл. .

Цьогоріч шкільна громада провела урочисті уроки, присвячені Святу Останнього Дзвоника, вже вдруге онлайн. Але це не завадило нам згадати, яким був минулий навчальний рік. Різноманітними за змістом видались ці уроки, але вони показали, що навчальний рік був, хоча і важким, але цікавим і потрібним. Він зробив нас ще більш чуйними, незламними, такими, хто не боїться експериментів і випробувань.   З великою надією у серці ми говорили "До СПРАВЖНЬОЇ зустрічі в новому навчальному році!"

МАТЕРІАЛ

Прощавай, початкова школо!

вкл. .

Добіг кінця 175-тий день навчального року. Учні четвертих класів прощались із рідною початковою школою. Радісно, душевно, хвилююче поставили крапку у першій ступені освіти у школі.

ВІДЕОМАТЕРІАЛЗВІТ

 

Міжнародний жіночий день - 2023

вкл. .

І знову за календарем ВЕСНА. Ніжна, як руки матусі, мила, як її посмішка, лагідна, як бабуся. Весна з ароматом свіжого повітря, з відчуттям сонечка на обличчі. Даруємо всім нашим мамам і бабусям, а також дівчаткам це різноманіття теплих слів побажань у листівках.

МАТЕРІАЛ

preview1

День Збройних Сил України - 2022

вкл. .

Цього року ця тема найболючіша і найважливіша для всіх. Неможливо говорити про це свято без дрижання у голосі - задіто за живе наш дух, наші традиції, нашу свободу. Зворушливим є те, ЯК діти говорять про воїнів - захисників, ЯК вони на них дивляться, ЯК вони пишаються ними. ЯК боляче реагують на ситуацію в країні. Низка виховних заходів, у формі дискусій, круглих столів, бесід, створення онлайн-дошок яскравий доказ того, на скільки небайдуже нам: і педагогам, і учням, говорити про цей день. Слава Україні! Героям Слава!

МАТЕРІАЛИ

300685