День вчителя 2021

243702713 1026686851456680 7543388281913857508 n

Сьогодні у ЗЗСО №65 панує особлива атмосфера☺️. Ранок розпочато з астрологічного прогнозу під кавер-версії українських пісень на вчительську тематику. Хотіли б висловити колегам свої щирі побажання. Шановні вчителі! Вітаємо Вас з Вашим професійним святом. Нехай Вам завжди всміхається доля, бажаємо здійснення мрій і реалізації планів!

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ДЕНЬ ЗНАНЬ 2021

1895658143 w640 h640 plakat 1 veresnya

Шановні учні, вчителі, батьки, колеги! Вітаємо з Днем знань! Легкості в новому навчальному році. Дружної атмосфери, цікавих подій, чудових відміток і постійного прагнення бути краще, ніж вчора. Успіхів, здоров'я, терпіння і чудових результатів! Сьогодні ми відзначали справді знакове свято. Цьогоріч у ЗЗСО №65 воно проходило незвично. Ми намагалися провести масштабне дійство. Святкування проходило у 4 локаціях, у яких взяло участь 400 учнів початкової ланки. Для уникнення скупчення середня та старша ланка проводили свою святкову програму іншим потоком. Школярі мали змогу спробувати себе у якості міма, висловити побажання одноліткам, потанцювати у різних стилях, вишикувати покласно літеру та підзарядитися енергією на ранковій зарядці за допомогою фітболу. Ми виносимо величезну подяку партнерам, які допомогли влаштувати це свято: #footstarsдитячафутбольнашкола, #ПНЗПолітЗапоріжжя

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ 2020

120655565 790250795100288 5282560396279539874 o

Ми звикли уявляти осінь у багряно-золотих тонах із легким домішком сірої мряки:) Але сьогодні категорично інша тональність! Тільки яскраві барви і веселий настрій! Дорогі колеги, вітаємо з професійним святом! Нехай вас ніколи не покидає бадьорість, наснага, позитив! Бажаємо, щоб вас завжди цінували як співробітників і поважали ваші вихованці!
Найкращим подарунком для вчителя завжди були і будуть усміхнені освічені обличчя його підопічних. І як же приємно, що наші вихованці не забувають про своїх вчителів в цей особливий для нас день! Щиро дякуємо учням початкової школи за їх вітальну композицію!

ПОСИЛАННЯ

День знань 2020

image1.09.2020

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Цього року складна епідеміологічна обстановка не дала змоги провести гучне свято за участю усіх класів на спільній площині, проте класні свята ніхто не відміняв. Звичайно, що ситуація у країні змоделювала тему першого шкільного уроку, проте і на святкування час лишився. Початкова і середня ланки брали участь у квесті, тренінгах, круглих столах. Новий навчальний рік для учнів старшої ланки - вкрай відповідальний період. Цього року ми вирішили неординарно відзначити День знань. Тому учні 9-11 класів розпочали освітній процес з воркшопів, які мали на меті виховати в учнів лідерські якості, розвинення медіаграмотності, стратегуавання кар'єри. Висловлюємо найщиріші слова вдячності викладачам Економіко-правничого коледжу та фахівцям факультету соціології та управління ЗНУ. Завжди приємно працювати з професіоналами, які так віртуозно знаються на своїй справі!

ТРЕНІНГИ ЩОДО ПОДОЛАННЯ АГРЕСІЇ

d0b0d0b3d180d0b5d181d196d18f

Підліткова агресія найчастіше проявляється у відповідь на несприятливе середовище, у якому знаходиться дитина. Варто визнати, що основна причина криється в ставленні до неї батьків і найближчих родичів. Відсутність любові й турботи, неконструктивна критика, надмірний тиск і контроль, постійні стреси породжують озлоблене ставлення до навколишнього світу. Щоб протистояти проявам агресії у дитячому середовищі у закладі традиційно проходять тренінгові заняття в класних колективах.