ТРЕНІНГИ ЩОДО ПОДОЛАННЯ АГРЕСІЇ

d0b0d0b3d180d0b5d181d196d18f

Підліткова агресія найчастіше проявляється у відповідь на несприятливе середовище, у якому знаходиться дитина. Варто визнати, що основна причина криється в ставленні до неї батьків і найближчих родичів. Відсутність любові й турботи, неконструктивна критика, надмірний тиск і контроль, постійні стреси породжують озлоблене ставлення до навколишнього світу. Щоб протистояти проявам агресії у дитячому середовищі у закладі традиційно проходять тренінгові заняття в класних колективах.

День вчителя 2019

день вч

На один день (04.10.2019) у школі відбулися велиуі зміни - до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме учні 9-11 класів, які проводили уроки у 2-11 класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювался. Робочи день виявився нелегким, але успішним.

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ 2019

60346367 копия

8 травня 2019 року учні ЗЗШ №65 долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення. Школярі вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіалу "Скорботна матір". Також у закладі проведно урок пам'яті, де висвітлено основні віхи Другої світової війни.

ФЕСТИВАЛЬ ДОСЯГНЕНЬ-2019

DOSAGNENNA

3 травня 2019 року стовідсотково увійде в історію ЗЗСО №65. Такого Фестивалю досягнень ми ще не бачили. Ціла плеяда лауреатів! 253 учні, 24 наставники навчання, 34 меценати, 14 категорій номінантів!!! На шкільному небосхилі талантів запалали нові зірочки і вчергове демонструють високий рівень визнані майстри. Спасибі нашим артистам, які створювали неперевершену святкову атмосферу! Люди, так тримати! Ви - найкращі!!!!!!!!

МІЖНАРОДНЕ СВЯТО ОСВІТЯН

z dnem vchitelya 1024x819

Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для Всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух...
                                                                                                                                                                                                                                                                                А. Дістервег

Щороку в першу неділю жовтня в Україні відзначають велике свято - День учителя! Свої сюрпризи підготували для улюблених вчителів і учні школи. Традиційно 05.10.18 у закладі проведено День самоврядування, під час якого учні 9-11 класів мали змогу долучитися до викладацької діяльності та «скуштувати вчительського хліб». Ми щиро вдячні за теплі привітання нашим вихованцям та їхнім батькам! Спасибі!!!