ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ...

Герої не вмирають і не вмруть,
Героїв пам'ятатимуть віками .
Їм славу віддають
І голову схиляють перед ними.

Напередодні Дня захисника України учні та адміністрація школи взяли участь у мітингу з нагоди вшанування пам`яті трагічно загиблого героя АТО Денщикова А.А.

Андрій Анатолійович навчався в Запорізькій загальноосвітній школі № 65 з 1 по 11 клас. Надійний друг і товариш для своїх однокласників, відповідальний учень, порядний доброзичливий хлопець, таким запам'ятала його рідна школа.
Закінчивши навчання пішов служити до лав Збройних Сил України. Після служби в армії працював інкасатором в банку Запоріжжя. Завжди був надійним плечем для своїх рідних: для мами, сестри, племінника.
Під час подій на Сході України при проведенні Антитеррористичної операції Служив солдатом 93 – ої окремої механізованої частини.
Входив до складу розрахунку зенітної установки, облаштованої у кузові вантажівки ЗІЛ-131.
Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. «Зеленим коридором» на дорозі поміж с. Кутєйніково та Осиково.
Стояв біля зенітки та був застрелений снайпером.
Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).