День Гі?дності та Свобо?ди

Безымянный

День Гі?дності та Свобо?дисвято в Україні, що відзначається щороку21 листопадана честь початку цього дня двох революцій:Помаранчевої революції(2004 року) таРеволюції Гідності(2013 року).

До цього Дня в класних колективах ЗЗШ № 65 були проведені Інформаційні вісники, під час яких учні могли дізнатися, яким подіям присвячене це свято. Для учнів 9-10 класів була проведена зустріч у формі «Круглого столу» з нинішніми захисниками Гідності та Свободи України,  тими, хто зараз воює в зоні АТО. На зустріч зі старшокласниками прийшли бійці добровольчого батальйону «Азов», який входить до складу Української національної гвардії. Старшокласникам було легко і цікаво поспілкуватися з воїнами, адже один із гостей і сам випускник нашої школи. Бійці розказали про свою службу; про те, що кожен з нас здатен захищати свою Батьківщину і саме до цього повинні готувати себе юнаки. Зустріч закінчилася загальним побажанням єдиної важливої на сьогодні речі для всіх нас: «Миру Всім! Миру рідній Батьківщині!»

IMG 1574 Copy

IMG 1578 Copy