ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ 2018

Картинки по запросу день українського добровольця

"З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості", - Верховна Рада України постановила - "Установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня".

Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам'яті своїх славних батьків. З нагоди відзначення свята у ЗЗШ №65 відбулися інформаційні хвилинки та виховні годни. Деякі учні поділилися із спільнотою своїми спогадами і переживаннями, адже серед батьків наших школярів також є добровольці!