ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

sob 1

22 січня уся країна відзначала День Собороності. Не могли залишитися остронь і учні ЗЗШ №65. Соборність - це вселенська єдність. Саме в єдності полягає наша сила. Не забуваймо про це!

День народження Державного Прапора України

28 січня 1992 року сесія Верховної Ради України прийняла Постанову «Про Державний прапор України». Ним став саме національний синьо – жовтий стяг. Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це – історичне надбання народу.Український національно – державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. З кожним роком, що віддаляє нас від повернення в Україну її споконвічної символіки, стає все очевиднішим: успіх там, де свідома нація. Кольори нашого прапора тільки дають надію. Все ж інше залежить від нас. Тому в ЗЗШ №65 вже вкотре проходять години відзначення Дня Державного прапору України.

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

6 грудня – свято мужніх людей, без яких наша Україна не мала б своєї незалежності, не була б вільною та гордою.

Це День Збройних сил України – коли привітання отримують усі захисники Вітчизни.

Учні школи 65 долучилися до відзначення Дня ЗСУ, взявши участь у благодійному патріотичному марафоні та підготувавши вітальний відеоряд.

ВІТАЛЬНА ЛИСТІВКА

ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ

Kollazh. Golodomor 640x394

У рамках вшанування пам'яті загиблих українців в закладі проведено:
Уроки пам'яті «Непрожиті життя".
Круглий стіл «Політичний аспект Голодомору 1932-33 рр.».
Перегляд фільму «Жовтий князь».
Акція «Запали свічку».
Хвилина мовчання в знак пошани.
Виставка у шкільній бібліотеці «Колоски несправдженої надії».

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ 2019

Картинки по запросу день гідності та свободи

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи педагоги ЗЗШ №65 розповіли школярам про  поняття "гідність", "свобода", продемонстрували тернистий шлях до здобуття свободи для нашої Батьківщини.

9 листопада - день української писемності та мови

У відповідності до Концепції національно-патріотичного виховання в закладі відбувся ряд заходів. Протягом всього дня в школі проходив флешмоб, в рамках якого учні спілкувалися виключно українською мовою. У рамках цього дня в закладі пройшов конкурс ім. П. Яцика, серед обдарованих учнів був проведений літературний конкурс на кращий вірш рідною мовою. А також вже традиційно наші учні долучилися до написання диктанту єдності.

ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ

29.10.2015 3 450x300

Шановні ветерани!

Від щирого серця поздоровляємо Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
                                                                                    Котектив ЗЗШ №65