ВИДАТНІ ІМЕНА УКРАЇНИ 2019

Картинки по запросу ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ

28 лютого 2019 року учні ЗЗШ №65 провели вже традиційну гру-репортаж "Видатні імена  України". Школярі отримали змогу відчути себе у ролі журналістів, режисерів та операторів. Героями їхніх репортажів стали як корифеї українського культурного небосхилу, так і видатні імена сьогодення. Учні презентували невідомі широкій аудиторії факти з життя Леоніда Каденюка, розкрили секрети успіху Євгенії Гапчинської, Влада Ями, гурту "Казка", згадати культового для України співака, лідера групи "Скрябін" Андрія Кузьменка, дали привід повесилитися аудиторії, описуючи пригоди Сергія Притули.

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ 2019

IMG 0433

21 лютого світова спільнота відзначила Міжнародний день рідної мови. Учні початкової ланки взяли участь у флешмобі «О слово рідне, хто без тебе я?» разом з ювенальною превенцією ГУНП України в Запорізькій області, здобувачі освіти середньої ланки спробували себе у ролі мовознавців під час наукового квесту «Шляхами лінгвістичної стежини», старші учні створили репортажі «Видатні мовознавці України». Порадував проект «Цікавинки зі світу української мови».

ФОТОЗВІТ

ЄДИНИЙ УРОК ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

nebesna sotnia 589

20 лютого 2019 року у ЗЗШ №65 пройшов Єдиний урок до Дня Героїв Небесної Сотні. Учні ознайомилися з історичною справкою трагічних подій в історії української державності, переглянули відеоролик "Герої не помирають...", взяли участь ярмарку думок з теми.

ПАТРІОТИЧНИЙ УРОК

IMG 0351

29 січня 2019 року до ЗЗШ №65 завітали козаки "Спасу", розповісти школярам про свою організацію та поринути у славну історію Запорізького краю. Учні мали можливість на власні очі побачити козацьку омуніцію та зброю, спробувати себе у ролі запорозьких оборонців.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ 2019

sob 1

22 січня уся країна відзначала День Собороності. Не могли залишитися остронь і учні ЗЗШ №65. Соборність - це вселенська єдність. Саме в єдності полягає наша сила. Не забуваймо про це!

ФЛЕШМОБ

День народження Державного Прапора України

28 січня 1992 року сесія Верховної Ради України прийняла Постанову «Про Державний прапор України». Ним став саме національний синьо – жовтий стяг. Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це – історичне надбання народу.Український національно – державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. З кожним роком, що віддаляє нас від повернення в Україну її споконвічної символіки, стає все очевиднішим: успіх там, де свідома нація. Кольори нашого прапора тільки дають надію. Все ж інше залежить від нас. Тому в ЗЗШ №65 вже вкотре проходять години відзначення Дня Державного прапору України.

День ЗС України

6 грудня на порозі
Привітання вже в дорозі,
Побажати хочем ми
Щастя, миру та добра!
Служба щоб легка була,
без війни, напруги, зла.
Ми пишаємося Вами
І дочками, і синами —
Ви – це доблесть та відвага,
Армії Вкраїнській Слава!

До Дня ЗС України у ЗЗШ №65 відбувся патріотичний флешмоб, який мав на меті привітання славних воїнів-захисників нашої Батьківщини.