ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ 2021

Картинки по запросу день українського добровольця

"З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості", - Верховна Рада України постановила - "Установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня".

Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам'яті своїх славних батьків. З нагоди відзначення свята у ЗЗШ №65 відбулися інформаційні хвилинки та виховні години. Деякі учні поділилися із спільнотою своїми спогадами і переживаннями, адже серед батьків наших школярів також є добровольці!

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

88103f4 shevchenko

Живе Кобзар у пам'яті народу,
Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла в віки...
Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім'я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу. Учні ЗЗШ №65 провели ряд тематичний літературних віталень  з нагоди  відзначення пам'яті про митця.

ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ

ЄДИНИЙ УРОК ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

nebesna sotnia 589

22 лютого 2021 року у ЗЗСО №65 пройшов Єдиний урок до Дня Героїв Небесної Сотні. Учні ознайомилися з історичною справкою трагічних подій в історії української державності, переглянули відеоролик "Герої не помирають...", взяли участь ярмарку думок з теми.

ВИДАТНІ ІМЕНА УКРАЇНИ

main

Кожне покоління, кожна нація пишається своїми видатними людьми. В історії нашої держави теж залишили свій слід тисячі видатних особистостей, які жили в різні епохи й прославляли її в різних сферах діяльності. Тому ми традиційно проводимо захід "Видатні імена України", під час якого діти знайомляться з вагомими постатями. Так 24.02.2021 учні мали змогу дізнатися щось цікаве про Ярослава Мудрого, Григорія Сковороду, Роксолану, Валерія Лобановського, Богдана Хмельницького, Катерину Ющенко (кібернетики та програміст), Івана Сікорського, Соломію Крушельницьку та В'ячеслава Чорновола.
Історичний досвід підказує нам, що ми маємо навчатися у минулого і вміти діяти в сьогоденні заради майбутнього.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого традиційно відзначають День рідної мови. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається народ, тому до відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна наша родина.

День народження Державного Прапора України

28 січня 1992 року сесія Верховної Ради України прийняла Постанову «Про Державний прапор України». Ним став саме національний синьо – жовтий стяг. Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це – історичне надбання народу.Український національно – державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. З кожним роком, що віддаляє нас від повернення в Україну її споконвічної символіки, стає все очевиднішим: успіх там, де свідома нація. Кольори нашого прапора тільки дають надію. Все ж інше залежить від нас. Тому в ЗЗШ №65 вже вкотре проходить бієнале з нагоди відзначення Дня Державного прапору України.

День Збройних сил України - 2020

unnamed20

Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний!

Вітаємо наших захисників!

Учнів просимо ознайомитися з історією ЗСУ за посиланням

ПОСИЛАННЯ