День спротиву окупації Криму

Указом Президента Україні від 26.02.2020 року №58/2020

установлено День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який відзначається щороку 26 лютого.

Саме в цей день у 2014 році в місті Сімферополі відбувся масовий мітинг на підтримку територіальної цілісності України,

на захист своєї свободи та демократії.

Ця подія стала символом опору окупації, що триває вже 10 років.

спротив окупації

День ВИШИВАНКИ - 2023

Уркаїнські традиції - одні з найкрасивіших у світі. І в наших силах їх поширювати, підтримувати, розказати всьому світові. Одягайтесь у вишиванки танехай весь світ побачить, яка прекрасна Україна та її символи.

День пам'яті та примирення - 2023

Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Вкотре ми не змогли залишитися осторонь цих подій, тому разом з учнями були проведені виховні заходи та покладено квіти до пам'ятника вічної скорботи для вшанування пам'яті загиблих!
Ніщо не забуте! Доземний уклін і шана нашим героям!

День ЄВРОПИ - 2023

День Європи для нас, українців,набуває вагомого значення, особливо у сьогоденні. У роки війни учні з родинами знаходяться в різних куточках Європи і вдячні країнам, які надали тимчасовий прихисток. Ми влаштували відео-привітання наших учнів і організували флешмоб "Україна - це Європа".

МАТЕРІАЛ

Міжнародний день рідної мови - 2023

21 лютого вже традиційно ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право говорити на рідній мові. До відзначення свята долучилися учні початкових класів нашої гімназії  та прийняли участь у флешмобі "Читаємо вірші українською".

З днем рідної мови!

ЗВІТ

Герої Крут

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти  ворога.

ЗВІТ

День Державного Прапора - 2023

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про затвердження Державним Прапором України Національного прапора». Документ офіційно затвердив прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору і нижньої – жовтого. Символ нашої держави. Символ боротьби і перемоги! Він обов'язково майорітиме над усіма звільненими від ворога територіями. Так було...Так є... Так буде!

IMG 20e3ca0ec38c578fa54633c351b01c4f V