ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

nebesna sotnia 589

22 лютого 2022 року у ЗЗСО №65 пройшли хвилини пам'яті до Дня Героїв Небесної Сотні. Учні ознайомилися з історичною справкою трагічних подій в історії української державності, переглянули відеоролик "Герої не помирають...", взяли участь ярмарку думок з теми.

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого традиційно відзначають День рідної мови. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається народ, тому до відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна наша родина.

День пам’яті Героїв Крут

Події, що відбулися на початку ХХ ст., досі не відпускають свідомість наших сучасників... У зв'язку з дистанційною формою навчання цього року очний колоквіум учнів 9-11 класів замінено онлайн-дискусією. Про зазначені у заголовку події ви можете прочитати нижче.

День народження Державного Прапора України

28 січня 1992 року сесія Верховної Ради України прийняла Постанову «Про Державний прапор України». Ним став саме національний синьо – жовтий стяг. Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це – історичне надбання народу.Український національно – державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. З кожним роком, що віддаляє нас від повернення в Україну її споконвічної символіки, стає все очевиднішим: успіх там, де свідома нація. Кольори нашого прапора тільки дають надію. Все ж інше залежить від нас. Тому в ЗЗШ №65 вже вкотре проходить бієнале з нагоди відзначення Дня Державного прапору України.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ 22

sob 1

22 січня уся країна відзначала День Собороності. Не могли залишитися остронь і учні ЗЗШ №65. Соборність - це вселенська єдність. Саме в єдності полягає наша сила. Не забуваймо про це!

ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ

Kollazh. Golodomor 640x394

У рамках вшанування пам'яті загиблих українців в закладі проведено:
Уроки пам'яті «Непрожиті життя".
Круглий стіл «Політичний аспект Голодомору 1932-33 рр.».
Створено інформаційні презентації учнями 6-7 класів.
Акція «Запали свічку».
Хвилина мовчання в знак пошани.
Виставка у шкільній бібліотеці «Колоски несправдженої надії».

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ 2021

Картинки по запросу день гідності та свободи

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи педагоги ЗЗШ №65 розповіли школярам про  поняття "гідність", "свобода", продемонстрували тернистий шлях до здобуття свободи для нашої Батьківщини.

ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ

29.10.2015 3 450x300

Шановні ветерани!

Від щирого серця поздоровляємо Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
                                                                                    Котектив ЗЗШ №65