ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2018

Похожее изображение

17 ТРАВНЯ 2018 РОКУ УЧНІ ЗЗШ №65 ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ. ШКОЛЯРІ ЗАЛЮБКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПАРАДІ ВИШИВАНОК, ХИЗУЮЧИСЬ СВОЇМ ЕТНОВБРАННЯМ.

ВІДЕОФАКТ

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ 2018

Картинки по запросу день українського добровольця

"З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості", - Верховна Рада України постановила - "Установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня".

Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам'яті своїх славних батьків. З нагоди відзначення свята у ЗЗШ №65 відбулися інформаційні хвилинки та виховні годни. Деякі учні поділилися із спільнотою своїми спогадами і переживаннями, адже серед батьків наших школярів також є добровольці!

УКРАЇНСЬКІ ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ ТА АТРИБУТИ

Картинки по запросу день інформування

Сучасна Україна увібрала в себе державницькі традиції Української Народної Республіки, зокрема її державні символи (герб-тризуб, гімн "Ще не вмерла Україна", синьо-жовтий прапор) та атрибути (грошова одиниця – гривня).
25 лютого 2018 року виповнюється 100 років, відколи тризуб став державним гербом УНР. Перед тим офіційно затвердили прапором торговельного флоту синьо-жовте полотнище. Воно сприймалося як національний стяг. Із початком Української революції також утвердився гімн "Ще не вмерла Україна". Його виконанням завершувалося проголошення доленосних рішень. Важливим атрибутом держави є гроші. 1 березня 100 років тому Центральна Рада ухвалила закон про гривню.

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Картинки по запросу ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Героям Небесної сотні
Україна в крові потопає,
І гине наш мирний народ.
Їх душі на небо злітають,
А там їх стрічає Господь.
За що ж ви у муках вмирали
На голій холодній землі,
Коли ж можновладці втікали,
Коли заховались в тіні?
О, діти своєї країни,
Ви добрі і мужні сини.
Я дуже люблю вас, та нині
Ви в храмі Господнім. Пісні
Вам ангели нині співають,
Вас рани уже не болять,
Вас всі на землі прославляють,
Вам хвали у небо летять.
Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам'ятають
На небі й на рідній землі!

Любов Гриник

22-23 лютого 2018 року учні ЗЗШ №65 віддали шану полеглим синам України, що змагалися за її незалежність у 2014 році. У закладі пройшла виховна година "Герої не помирають...", оновлено стенд "Наші оборонці", працювала книжкова виставка, де були представлені видання підписані учасниками тих подій.

ФОТОФАКТИ

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ 2018

Картинки по запросу ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

22 лютого 2018 року учні ЗЗШ №65 провели конкурс поезії "Декламатор -2018". Серед віршів, що розповідалися школярами, переважали твори Т. Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко, Є. Гребінки. Виносимо подяку нашим декламаторам!

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ ТА ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ У 2018 РОЦІ

Картинки по запросу СОБОРНІСТЬ ТА ПРАПОР

Картинки по запросу ДЕНЬ ПРАПОР

Протягом січня 2018 року учні ЗЗШ №65 долучилися до відзначення Дня Соборності України та Дня Державного прапора. У закладі було організовано єдині класні години, випуск усних журналів, флешмоб "Єднаймося, українці!".

ФОТОЗВІТ

ДНІПРОВСЬКІ ПОРОГИ-2017

IMG 4430

З нагоди відзначення Дня ЗС України у ЗЗШ №65 відбувся військово-патріотичний захід "Дніпровські пороги". Майбутні захисники України мірялися силами навкулачки, демонстрували свої стрілецькі здібності, дотепно зображали героїв українських народних пісень, тренували статуру, будували козацькі човни, змагалися у бліц-турнірі "Сторінками історії...". Усі учасники отримали почесні звання козацької старшини.

ФОТОЗВІТ