ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

ФОТОЗВІТ

14 жовтня для усіх українців - день знаменний, адже саме на цю дату припало одночасно декілька важливих свят: День захисника України, День українського козацтва, Покрова Богородиці  та День визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. Напередодні такого полізначимого свята у стінах ЗЗШ №65 пройшов військово-спортивний захід "Патріот Вітчизни". Команди середньої навчальної ланки у кількості 5 хлопців від класу мали можливість продемонструвати свою вправність у конкурсі "Одягання за хвилину", апетит у конкурсі "Скільки каші бажаєте?", витривалість у конкурсі "Терпи, козаче!", кмітливість у вікторині "Стежинами запорозьких козаків". Особливо яскравим виявився танцювальний конкурс "Гопак". В процесі видовищної боротьби команда 8-А класу виборола перемогу в номінації "Гетьмани", 8-Б та 8-В розділили між собою звання "Полковники-Сотники".

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ...

Герої не вмирають і не вмруть,
Героїв пам'ятатимуть віками .
Їм славу віддають
І голову схиляють перед ними.

Напередодні Дня захисника України учні та адміністрація школи взяли участь у мітингу з нагоди вшанування пам`яті трагічно загиблого героя АТО Денщикова А.А.

Андрій Анатолійович навчався в Запорізькій загальноосвітній школі № 65 з 1 по 11 клас. Надійний друг і товариш для своїх однокласників, відповідальний учень, порядний доброзичливий хлопець, таким запам'ятала його рідна школа.
Закінчивши навчання пішов служити до лав Збройних Сил України. Після служби в армії працював інкасатором в банку Запоріжжя. Завжди був надійним плечем для своїх рідних: для мами, сестри, племінника.
Під час подій на Сході України при проведенні Антитеррористичної операції Служив солдатом 93 – ої окремої механізованої частини.
Входив до складу розрахунку зенітної установки, облаштованої у кузові вантажівки ЗІЛ-131.
Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. «Зеленим коридором» на дорозі поміж с. Кутєйніково та Осиково.
Стояв біля зенітки та був застрелений снайпером.
Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ

Картинки по запросу василь сергієнко журналіст

ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ СЕРГІЄНКО

інформаційна довідка

Василь Миколайович Сергієнко (нар. 23 квітня 1956 — пом. 4 квітня 2014, ймовірно Черкаська область, Україна) — український журналіст, поет, соціолог, громадський діяч, Герой України.Значну частину життя прожив у Запоріжжі. Працював у обласних газетах Черкащини, Запоріжжя, писав для київських видань. Автор наукових праць із соціології, поетичних збірок. З 2009 року проживав у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області. Готувався до захисту кандидатської дисертації.
З 90-х років був членом Української республіканської партії, входив до складу Центральної Контрольно-ревізійної комісії партії. Був заступником голови Народної Ради Корсунщини, очолював місцевий осередок УРП.
Був активним учасником Революції гідності, взимку 2013—2014 років неодноразово їздив на Майдан Незалежності у Києві.
4 квітня 2014 року був побитий та викрадений з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня тіло було знайдено за 15 кілометрів від міста у Виграївському лісі з кайданками на руках та слідами жорстоких катувань.
Похований у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області.

ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ

Шановні захисники!

Колектив ЗЗШ №65 вітає вас з Великоднем. Висловлюємо подяку за нормальний плин нашого життя.

Простивши все, відкинувши зневіру,
Просвічені пасхальних торжеством,
Кріпімо прадідівську віру
І воскресаймо разом із Христом.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Картинки по запросу привітання з великоднем у віршах

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

14 березня цього року Україна вперше відзначала нове державне свято. Учні ЗЗШ №65 не залишились осторонь цієї події. Учнівський колектив взяв участь у заході "Без страху і докору...", підготував репортаж "Український доброволець", провів ярмарок думок "Як би я вчинив на їхньому місці?..."

ЄДИНИЙ УРОК ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого 2017 року у ЗЗШ №65 пройшов Єдиний урок до Дня Героїв Небесної Сотні. Учні ознайомилися з історичною справкою  трагічних подій в історії української державності, переглянули відеоролик "Герої не помирають...", взяли участь ярмарку думок з теми.

3а небесна сотня