ДНІПРОВСЬКІ ПОРОГИ-2017

IMG 4430

З нагоди відзначення Дня ЗС України у ЗЗШ №65 відбувся військово-патріотичний захід "Дніпровські пороги". Майбутні захисники України мірялися силами навкулачки, демонстрували свої стрілецькі здібності, дотепно зображали героїв українських народних пісень, тренували статуру, будували козацькі човни, змагалися у бліц-турнірі "Сторінками історії...". Усі учасники отримали почесні звання козацької старшини.

ДЕНЬ ЗС УКРАЇНИ

IMG 4344

У рамках відзначення Дня Збройних Сил України учні 11 класу побували у військовій частині А 2176 55 артбригади. Військові продемонстрували школярам правила перетину блокпосту, ознайомили з технікою управління військовими машинами, гостинно запросили до військової палатки та напоїли чаєм, розповіли про бойовий комплект солдата, показали прийоми роботи з щитами. Учні отримали масу позитивних емоцій і набули цікавого досвіду.

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ 2017

Картинки по запросу день гідності та свободи

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи у закладі відбулася зустріч з учасниками АТО сержантом Капустіним Є.О. та депутатом Запорізької міскої ради Коломойцем О.О., які розповіли школярам про  поняття "гідність", "свобода" та власний тернистий шлях до здобуття свободи для нашої Батьківщини. Зустріч минулау форматі полілогу. Учні активно долучилися до бесіди. Особливо зацікавили дітей армійські будні. Виносимо подяку нашим гостям та сподіваємося на подальшу співпрацю!

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

IMG 2886

ФОТОЗВІТ

14 жовтня для усіх українців - день знаменний, адже саме на цю дату припало одночасно декілька важливих свят: День захисника України, День українського козацтва, Покрова Богородиці  та День визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. Напередодні такого полізначимого свята у стінах ЗЗШ №65 пройшов військово-спортивний захід "Патріот Вітчизни". Команди середньої навчальної ланки у кількості 5 хлопців від класу мали можливість продемонструвати свою вправність у конкурсі "Одягання за хвилину", апетит у конкурсі "Скільки каші бажаєте?", витривалість у конкурсі "Терпи, козаче!", кмітливість у вікторині "Стежинами запорозьких козаків". Особливо яскравим виявився танцювальний конкурс "Гопак". В процесі видовищної боротьби команда 8-А класу виборола перемогу в номінації "Гетьмани", 8-Б та 8-В розділили між собою звання "Полковники-Сотники".  Учні 9-х класів змагалися за звання отаманів. Щоб здобути це почесне наймення, козаки повинні були хвацько представити себе, продемонструвати знання козацьких традиціій, геолокації, мистецький хист.  З фотозвітом заходу можна ознайомитися за посиланням

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ...

Герої не вмирають і не вмруть,
Героїв пам'ятатимуть віками .
Їм славу віддають
І голову схиляють перед ними.

Напередодні Дня захисника України учні та адміністрація школи взяли участь у мітингу з нагоди вшанування пам`яті трагічно загиблого героя АТО Денщикова А.А.

Андрій Анатолійович навчався в Запорізькій загальноосвітній школі № 65 з 1 по 11 клас. Надійний друг і товариш для своїх однокласників, відповідальний учень, порядний доброзичливий хлопець, таким запам'ятала його рідна школа.
Закінчивши навчання пішов служити до лав Збройних Сил України. Після служби в армії працював інкасатором в банку Запоріжжя. Завжди був надійним плечем для своїх рідних: для мами, сестри, племінника.
Під час подій на Сході України при проведенні Антитеррористичної операції Служив солдатом 93 – ої окремої механізованої частини.
Входив до складу розрахунку зенітної установки, облаштованої у кузові вантажівки ЗІЛ-131.
Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. «Зеленим коридором» на дорозі поміж с. Кутєйніково та Осиково.
Стояв біля зенітки та був застрелений снайпером.
Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

IMG 2964

РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ

Картинки по запросу василь сергієнко журналіст

ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ СЕРГІЄНКО

інформаційна довідка

Василь Миколайович Сергієнко (нар. 23 квітня 1956 — пом. 4 квітня 2014, ймовірно Черкаська область, Україна) — український журналіст, поет, соціолог, громадський діяч, Герой України.Значну частину життя прожив у Запоріжжі. Працював у обласних газетах Черкащини, Запоріжжя, писав для київських видань. Автор наукових праць із соціології, поетичних збірок. З 2009 року проживав у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області. Готувався до захисту кандидатської дисертації.
З 90-х років був членом Української республіканської партії, входив до складу Центральної Контрольно-ревізійної комісії партії. Був заступником голови Народної Ради Корсунщини, очолював місцевий осередок УРП.
Був активним учасником Революції гідності, взимку 2013—2014 років неодноразово їздив на Майдан Незалежності у Києві.
4 квітня 2014 року був побитий та викрадений з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня тіло було знайдено за 15 кілометрів від міста у Виграївському лісі з кайданками на руках та слідами жорстоких катувань.
Похований у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області.