НЕЗМІННА ПАМ'ЯТЬ ТА ПОШАНА

1588890496 5421

У цьому році виповнюється 75 років з Дня Перемоги. 75 років минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат на українських землях, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів українців. Навіть в умовах ізоляції ми не забуваємо про традиційні пам'ятні заходи. Цьогоріч відстань не завадила нам об'єднатися. Відомо, що символом пам'яті в Україні є мак. Тому учні нашої школи мали можливість взяти участь в онлайн майстер-класі по виготовленню маків. Пам'ятаємо: "НІКОЛИ ЗНОВУ"!

МАЙСТЕР-КЛАС

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого ми традиційно відзначали День рідної мови. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається народ, тому до відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна наша родина.

ЄДИНИЙ УРОК ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

nebesna sotnia 589

20 лютого 2020 року у ЗЗШ №65 пройшов Єдиний урок до Дня Героїв Небесної Сотні. Учні ознайомилися з історичною справкою трагічних подій в історії української державності, переглянули відеоролик "Герої не помирають...", взяли участь ярмарку думок з теми.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

sob 1

22 січня уся країна відзначала День Собороності. Не могли залишитися остронь і учні ЗЗШ №65. Соборність - це вселенська єдність. Саме в єдності полягає наша сила. Не забуваймо про це!

День народження Державного Прапора України

28 січня 1992 року сесія Верховної Ради України прийняла Постанову «Про Державний прапор України». Ним став саме національний синьо – жовтий стяг. Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це – історичне надбання народу.Український національно – державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. З кожним роком, що віддаляє нас від повернення в Україну її споконвічної символіки, стає все очевиднішим: успіх там, де свідома нація. Кольори нашого прапора тільки дають надію. Все ж інше залежить від нас. Тому в ЗЗШ №65 вже вкотре проходять години відзначення Дня Державного прапору України.

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

6 грудня – свято мужніх людей, без яких наша Україна не мала б своєї незалежності, не була б вільною та гордою.

Це День Збройних сил України – коли привітання отримують усі захисники Вітчизни.

Учні школи 65 долучилися до відзначення Дня ЗСУ, взявши участь у благодійному патріотичному марафоні та підготувавши вітальний відеоряд.

ВІТАЛЬНА ЛИСТІВКА

ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ

Kollazh. Golodomor 640x394

У рамках вшанування пам'яті загиблих українців в закладі проведено:
Уроки пам'яті «Непрожиті життя".
Круглий стіл «Політичний аспект Голодомору 1932-33 рр.».
Перегляд фільму «Жовтий князь».
Акція «Запали свічку».
Хвилина мовчання в знак пошани.
Виставка у шкільній бібліотеці «Колоски несправдженої надії».