ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2022

817527

Вітаємо з Днем вишиванки! Бажаємо щастя та міцного здоров'я! Нехай рідна земля вас захищає, охороняє від усіх бід та неприємностей, а головне – надає сил, натхнення на нові здобутки. З нагоди свята пропонуємо вашій увазі репортаж (ведучі: учні 7А Попенко Софія та Дем'янчук Ярослав) та патріотичне фотобієнале про найдавніше вбрання українців. А також ділимося авторськими проєктами наших учнів. Посилання: https://drive.google.com/.../1FQvzr7-lQNK2w9HmTHny-7...

ВІДЕОФАКТ

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ 2022

1

Той, хто забуває минуле, не має майбутнього. Дбаємо про майбуття. Проводимо уроки пам'яті. Правда, поки що тільки онлайн(.Також з нагоди свята  виготовлено меморіальний альбом, впроваджено челендж "Розповідаю про героя в моїй родині"

АЛЬБОМ

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

nebesna sotnia 589

22 лютого 2022 року у ЗЗСО №65 пройшли хвилини пам'яті до Дня Героїв Небесної Сотні. Учні ознайомилися з історичною справкою трагічних подій в історії української державності, переглянули відеоролик "Герої не помирають...", взяли участь ярмарку думок з теми.

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

4851

21 лютого традиційно відзначають День рідної мови. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається народ, тому до відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна наша родина.

День пам’яті Героїв Крут

Події, що відбулися на початку ХХ ст., досі не відпускають свідомість наших сучасників... У зв'язку з дистанційною формою навчання цього року очний колоквіум учнів 9-11 класів замінено онлайн-дискусією. Про зазначені у заголовку події ви можете прочитати нижче.

День народження Державного Прапора України

28 січня 1992 року сесія Верховної Ради України прийняла Постанову «Про Державний прапор України». Ним став саме національний синьо – жовтий стяг. Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це – історичне надбання народу.Український національно – державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. З кожним роком, що віддаляє нас від повернення в Україну її споконвічної символіки, стає все очевиднішим: успіх там, де свідома нація. Кольори нашого прапора тільки дають надію. Все ж інше залежить від нас. Тому в ЗЗШ №65 вже вкотре проходить бієнале з нагоди відзначення Дня Державного прапору України.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ 22

sob 1

22 січня уся країна відзначала День Собороності. Не могли залишитися остронь і учні ЗЗШ №65. Соборність - це вселенська єдність. Саме в єдності полягає наша сила. Не забуваймо про це!

ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ

Kollazh. Golodomor 640x394

У рамках вшанування пам'яті загиблих українців в закладі проведено:
Уроки пам'яті «Непрожиті життя".
Круглий стіл «Політичний аспект Голодомору 1932-33 рр.».
Створено інформаційні презентації учнями 6-7 класів.
Акція «Запали свічку».
Хвилина мовчання в знак пошани.
Виставка у шкільній бібліотеці «Колоски несправдженої надії».