ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ

Kollazh. Golodomor 640x394

У рамках вшанування пам'яті загиблих українців в закладі проведено:
Уроки пам'яті «Непрожиті життя".
Круглий стіл «Політичний аспект Голодомору 1932-33 рр.».
Перегляд фільму «Жовтий князь».
Акція «Запали свічку».
Хвилина мовчання в знак пошани.
Виставка у шкільній бібліотеці «Колоски несправдженої надії».

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ 2019

Картинки по запросу день гідності та свободи

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи педагоги ЗЗШ №65 розповіли школярам про  поняття "гідність", "свобода", продемонстрували тернистий шлях до здобуття свободи для нашої Батьківщини.

9 листопада - день української писемності та мови

У відповідності до Концепції національно-патріотичного виховання в закладі відбувся ряд заходів. Протягом всього дня в школі проходив флешмоб, в рамках якого учні спілкувалися виключно українською мовою. У рамках цього дня в закладі пройшов конкурс ім. П. Яцика, серед обдарованих учнів був проведений літературний конкурс на кращий вірш рідною мовою. А також вже традиційно наші учні долучилися до написання диктанту єдності.

ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ

29.10.2015 3 450x300

Шановні ветерани!

Від щирого серця поздоровляємо Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
                                                                                    Котектив ЗЗШ №65

Дніпровські пороги

ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ В ЗЗШ №65

З нагоди відзначення Дня захисника України у ЗЗШ №65 відбувся військово-патріотичний захід "Дніпровські пороги". Майбутні захисники України мірялися силами навкулачки, демонстрували свої стрілецькі здібності, дотепно зображали героїв українських народних пісень, тренували статуру, будували козацькі човни, змагалися у бліц-турнірі "Сторінками історії...". Усі учасники отримали почесні звання козацької старшини.

Патріот Вітчизни

«Пам'ятаємо! Шануємо! Вимагаємо!» під таким гаслом в Запорізькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 65 відбувся військово-спортивний захід «Патріот Вітчизни» з нагоди визволення міста Запоріжжя від німецьких загарбників. Для проведення заходу «Патріот Вітчизни» були підібрані завдання таким чином, щоб учні змогли відчути себе справжніми патріотами – захисниками, які зможуть силою, розумом, винахідливістю захистити або допомогти в скрутну годину...

День міста Запоріжжя

В нашій школі до Дня міста Запоріжжя в класних колективах пройшли Єдині уроки, під час яких учні мали змогу ознайомитися з історією міста, його славетними традиціями, обговорити його сьогодення; молодші школярі присвятили Дню міста свої малюнки.

IMG 7257 Copy

ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ ЗАПОРІЖЖЯ

16016

У Запорізькій ЗШ №65 пройшов цикл уроків-реквіємів, присвячений  річниці звільнення Запоріжжя від фашистських загарбників. За два роки німецької окупації від рук фашистів загинули 35 тис жителів міста, а 58 тис молодих людей окупанти вивезли до Німеччини на примусові роботи. Школярі вшанували пам'ять про загиблих, ознайомилися з трагічними сторінками воєного лихоліття рідного міста.