ЗАСІДАННЯ РМО КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Картинки по запросу мо класних керівників

15 листопада 2017 року на базі школи пройшло засідання  методичного об'єднання класних керівників Шевченківського району. Методист РМЦ Атюшева Н.М. відкрила методичний захід, наголосивши на важливості таких зустрічей. Досвідчені класні керівники ЗЗШ №65, ЗЛ №34, ЗНВК "Вибір" поділилися з колегами своїми напрацюваннями щодо участі у конкурсі "Класний керівник року", підготовки наукових робіт у рамках Міської педагогічної виставки, форм роботи з національно-патріотичного виховання школярів.

ОСІННЯ ФЕЄРІЯ-2017

Похожее изображение

В останній день осені перед канікулами учні ЗЗШ №65 не сумували, оскільки у закладі тривав марафон "Осіння феєрія". Протягом 5 з половною годин учні 6-11 класів демонстрували свої вміння віршування, дизайнерські речі створені власними руками, представили свою рекламу овочів та взяли участь у конкурсах: "Вітер-силач", "Осінній падолист", "Іди, іди, дощику!", "Лісовий опеньок". Дякуємо учасникам за незабутні враження!!!

ЩО? ДЕ? КОЛИ? ОСІННІЙ ЕТАП

Похожее изображение

26 жовтня 2017 року на базі ЗЗШ №65 відбувся районний осінній відбірковий етап інтелектуальної гри "ЩО? ДЕ? КОЛИ?". Учні нашої школи були представлені трьома командами у різних вікових категоріях. За результатами гри команда "То. Здесь.Сейчас" посіла ІІ місце у молодшій групі, а команда  "Blitzcreig" виборола ІІ сходинку у старшій віковій категорії. ВІТАЄМО НАШИХ ПРИЗЕРІВ!

IT forum 2017

29 вересня учні ЗЗШ №65 Марчук Олександр, Сергєєва Анна та Урокбаєв Темірбек та вчитель Легуцька Ганна Олександрівна відвідали щорічний IT форум.

7mwsHn6r9jM

aJrBznKTClQ