ПОРАДИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ САМООЦІНКИ

Картинки по запросу ПСИХОЛОГ

Як же важко жити із заниженою самооцінкою. Чи вам не знати? Ви постійно перебуваєте в скутому, напруженому стані, не вірите у власні сили і постійно говорите про свої невдачі. Коли ви дивитесь у дзеркало, то неодмінно бачите тільки недоліки вашої зовнішності. Ваша спина згорблена, голова понуро дивиться вниз, на лиці постійно чимось невдоволений або ображений вираз.
Що ж, давайте спробуємо підвищити власну самооцінку.
1) Перестаньте порівнювати себе з іншими людьми, їх досягненнями та перемогами. Просто намагайтеся радіти успіхам інших без злості, образи чи заздрості.
2) Навіть жартома припиніть використовувати негативні висловлювання на свою адресу. Замість того щоб сказати «Який я дурень! Я невдаха! У мене нічого не вийде!», Необхідно говорити тільки позитивні речі про себе і свої здібності – «Я молодець! Я зможу з усім чудово впоратися!»
3) Якщо вас хвалять або роблять вам компліменти, не потрібно їх заперечувати і говорити у відповідь: «Що ви, нічого особливого! Ні, не варто! »Подякуйте щиро за добрі слова – більше нічого не потрібно.
4) Зверніть увагу на коло ваших знайомих. Якщо ви будете перебувати в товаристві людей, налаштованих по відношенню до вас негативно (не дають вам висловитися, або заперечують вашу думку, вважають його непотрібним), тим самим ваша самооцінка буде знижуватися. Намагайтеся якомога більше спілкуватися з людьми, від яких віє позитивом, які впевнені в собі і завжди будуть готові вас підтримати.
5) Складіть список ваших досягнень! Приміром, ви навчилися кататися на роликах, прочитали книгу, яку давно збиралися подужати, отримали права – загалом, все, що вас порадувало! До цього списку складіть список ваших позитивних якостей – ви розумний, добрий, чесний, чуйний! Перечитуйте ці списки частіше і поповнюйте їх новими записами!

ТЕЛЕФОНИ ЗВЕРНЕНЬ ЩОДО НАСИЛЛЯ В РОДИНІ

- КУ «Обласний клінічний наркологічний диспансер» тел.. 233-40-23; 233-20-48;
- КЗ «Міський Центр здоров'я» тел.. 224-10-81;
- Телефон «Довіри» тел.. 15-84;
- Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги тел.. 213-88-20, 213-88-21

НЕ ДАЙ СЕБЕ ОШУКАТИ!

978 966 10 4408 0

Підлітковий вік посідає особливе місце у віковій періодизації. Ваш вік – це початок пошуку себе, свого унікального "Я". Це шлях становлення індивідуальності, нових перспектив. Проте існує на планеті Земля купка недонауковців, які уявили себе новими богами і намагаються відібрати у вас ваше ЩАСЛИВЕ майбутнє. ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ, що вступаючи до "групи смерті", ви стаєте піддослідними щурами псевдонауковців і допомагаєте їм скалічувати чужі долі!

ПІДЛІТКОВИЙ ВІК

Podrostok3 412

Коли дитина раптом стає підлітком

Багато батьків, напевно, пам'ятають своє відчуття від разючої метаморфози: здається, хвилину тому до них притискався мало не малюк, який занурювався в їхнє ліжко затишним суботнім ранком, а в наступну хвилину перед ними вже красномовна табличка «Не заходити» на закритих дверях його кімнати. «Боже, що сталося з нашим маленьким хлопчиком, якого ми знали?!», – спантеличено розмірковують тато й мама.
Так, це відбувається. Наші діти ростуть і розкривають різні аспекти своєї особистості. Милі й симпатичні риси можуть трансформуватися в конфронтаційні й зухвалі. Замість звичного: «Я люблю тебе, мамо» ви можете почути: «Ма-мо! Тільки не при моїх друзях!».
І як накажете на це реагувати батькам?!