ФОРУМ ОБЛАСНОЇ ДСЗЯО

IMG 20210423 150546

23 квітня 2021 року за ініціативи очільниці Запорізької ДСЗЯО на теренах Youtube пройшов форум, що мав на меті нині вкрай актуальне питання "Безпечне середовище вільне від насильства". Педагогам ЗЗСО №65 пощастило ознайомитися із перебігом форуму. Обіцяють поширити запис у вільному доступі. Очікуємо. Було досить цікаво почути думку фахівців не тільки нашого району та області, а експертів на рівні країни. Микола Кулеба, уповноважений з прав дитини, наголосив на тому, що нам треба вчитися розпізнавати дитину, що потерпає від віртуального насильстві, бо це нині дуже поширено. Тетяна Озерова (ДСЗЯО) вважає, що варто кинути сили на подолання відсотка дітей, що нині є згідно з опитуванням досить низьким, проте такі діти є. Голова ювенальної превенції ГУНПУ Ольга Зінченко наголосила на необхідності розтлумачення термінології з питання, виступила з проханням до батьків: говорити з дітьми, виховувати їх. Пані Ольга також анонсувала новий проєкт від ювенальної поліції. Очікуємо!