ТИЖДЕНЬ ПОДОЛАННЯ АГРЕСІЇ

агресія у дітей

Діти є ангелами не більше, ніж дорослі, і їм також властива агресивність. Відповідно до численних досліджень, зараз прояви дитячої агресивності є однією з найбільш поширених форм порушення поведінки, з якими доводиться мати справу дорослим. Сюди відносяться спалахи дратівливості, непослух, надмірна активність, войовничість, жорстокість. Така агресивна поведінка деструктивна для самої особистості «агресора», а іноді й небезпечна для оточуючих, і тому вимагає грамотної корекції. За нашими спостереженнями найбільший прояв агресії спостерігається в учнів 5-8 класів. Це вносить деструктив в освітній процес. Тому щорічно у закладі освіти №65 проходять тренінги з подолання агресії. Цього року заходи проводились здебільшого в онлайн-режимі через карантинні обмеження і роботу ЗЗСО в дистанційному форматі.

ПЕРЕГЛЯНУТИ