Профілактика булінгу та пропагування ЗСЖ

040919

Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму. Таке явище, як шкільне цькування однолітків, поширюється по всьому світу, бо насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою. Профілактика булінгу є пріоритетним завданням для ЗЗШ №65. Тому вже 04.09.2019 року у стінах школи проведено зустріч з в.о. начальника відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  Половніковим Романом Сергійовичем та його колегами заступником начальника Юлдашевим Андрієм Алішеровичем, державним виконавцем відділу Зобрицьким Антоном Валентиновичем. Метою таких відвідин є підвищення рівня обізнаності наших дітей із зазначеної проблеми, формування в них свідомості щодо нетерпимого ставлення до будь-яких форм прояву насильства.Під час проведення бесіди учням було прочитано лекцію на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність дітей», ознайомили їх з основами чинного законодавства, Конвенцією про права дитини, розповіли проправа та обов'язки, види правопорушень та відповідальність за їх вчинення.