БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

6в6

Безпечне освітнє середовище - невід'ємна частина здорового мікроклімату в учнівській спільноті. На жаль, небезпека очікує на нас повсякчас і будь-де. Колектив викладачів ЗЗСО №65 починає сhallenge "Безпека понад усе". Впродовж минулого тижня ми наголосили на небезпеці, яка чатує на школярів в мережі Інтернет, накреслили шляхи уникнення кібербулінгу. Не забуваємо також і про безпеку в реальному світі. Тому моделюємо ситуації безпечної поведінки в школі та на відкритій місцевості.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Моніторинг безпечності освітнього середовища

булінг батьки

Шановні учасники освітнього процесу!

Впродовж вересня-січня поточного навчального року було виконано 85% запланованих заходів щодо профілактики булінгу та проявам агресії: проведено інфотайм з питання: «Профілактика злочинності, подолання агресії, наркоманії, булінгу, кібербулінгу, грумінгу» за участю інспекторів ювенальної превенції;  розміщено практичні поради для учнів та батьків; взято участь у Мандрiвному міжнародному фестивалі документального кіно про права людини "Docudays" (дистанційно); впроваджено акцію проти насильства; перевірено знання законодавчої бази з питання; проведено тренінги у рамках Тижня подолання агресії; відбулося засідання педагогічної ради «Антибулінг: застосування медіації в ході розв’язання конфліктів у шкільному середовищі». Не у повній мірі виконано завдання ознайомлення учнівської спільноти з проектом «Stopbullying». У лютому-березні 2020-2021 н.р. ви брали участь у комплексному опитуванні для укладання планів роботи на наступний рік. Доводимо до вашого відома результати моніторингу освітнього середовища, вільного від проявів булінгу та агресії. 73% батьків не мали приводу для звернень з означеного питання; 10,7 % стверджують, що конфлікти вирішені конструктивно і проблема вирішена назавжди; 9,7% зазначили, що питання розв’язано конструктивно, проте конфліктні ситуації мають місце; 5,1% зазначили, що реакція на звернення була формальною. Це цікаво, оскільки письмових, усних чи анонімних звернень щодо випадків булінгу до адміністрації ЗЗСО №65 взагалі не надходило. Учні прохолодніше оцінили безпечне освітнє середовище. Повністю комфортно у закладі 69,5% респондентів. 67,8% здобувачів освіти стверджують, що не відчувають у школі булінгу/цькування. А ось 27,1 % відчували на собі поодинокі випадки агресії.  Вище перерахована статистика свідчить про те, що зупинятися ми не можемо. Резерви у роботі є. Ставимо перед собою наступні задачі:

- продовжити просвітницьку діяльність з питання, оскільки респонденти не у повній мірі володіють понятійним апаратом з питання, плутають підвищення голосу через погану поведінку з фактом булінгу;

- розробити систему заходів для обізнаності батьків у питанні протидії булінгу в умовах карантину;

- впроваджувати у закладі проект «Безпечна і дружня до дитини школа»;

- розвивати нашу шкільну службу медіації.

ФАХОВИЙ ВЕБІНАР. ЧАСТИНА 2

VEBBUL25.03

Продовжуємо навчатися самі. 25 березня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічний працівників проведено 2 частину циклу просвітницьких вебінарів з теми булінгу. Цього розу ЗД з НВР Маковська В.В. взяла участь у вебінарі "Профілактика булінгу в школі: формуємо системний підхід". Виносимо подяку психологу Центру Ганні Божко за фахову презентацію.

ВИТЯГИ З ПРЕЗЕНТАЦІЇ

УЧАСТЬ У ФАХОВОМУ ВЕБІНАРІ

РисунокВЕБ БУЛІНГ

3 березня 2021 року ЗД з НВР ЗЗСО №65 Маковська В.В. взяла участь у міському вебінарі "Будуємо світ без насильства: командний підхід в системі організації попередження та протидії булінгу», який організовано КУ "ЦПРПП" ЗМР. Висловлюємо подяку психологу Центру Ганні Божко за фахову консультацію.