ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

вкл. .

38254920

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ В ЗЗСО №65


Учень приходить в школу за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя.
 Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.
 Не можна без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) йти з школи та її території в урочний час.
 У разі пропуску занять до 3-х днів учень зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів учень зобов'язаний представити довідку з медичної установи.
 Учень школи повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші - молодшим, хлопчики - дівчаткам.
 Поза школою поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім'я школи.
 Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.
Фізична конфронтація, залякування і знущання, булінг, кібербулінг є неприпустимими формами поведінки.
 Не дозволяється жувати гумку, користуватися плеєром і мобільним телефоном на уроках (окрім навчальних цілей з дозволу вчителя).
 Коли вчитель входить в клас, учні встають, вітаючи вчителя. Так само учні вітають будь-якого дорослого, який увійшов до класу під час занять, окрім уроків інформатики, коли учні працюють за комп'ютером.
 Під час уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших товаришів від занять розмовами, іграми і іншими справами, що не стосуються уроку.
 Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен попросити дозволу у вчителя.
 Якщо учень хоче поставити питання вчителеві або відповісти на питання вчителя, він піднімає руку.
 Під час уроку учень має право ставити питання вчителеві, якщо не зрозумів матеріал під час пояснення.
 Учень має право в коректній формі обстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних спірних і неоднозначних питань.
 Під час перерви учень зобов'язаний: - підтримувати чистоту і порядок на своєму робочому місці; - вийти з класу, якщо попросить вчитель; - підкорятися вимогам чергового вчителя по поверху.
 Під час перерв забороняється бігати по сходах, поблизу віконних отворів і в інших місцях, не пристосованих для ігор.
 Під час перерв забороняється штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу.
 У школі забороняється тютюнопаління.
 Категорично не можна самовільно розкривати вікна, сидіти на підвіконнях.