ПЛАН 2019-2020

План заходів,
спрямованих на запобігання та протидію булінгу в ЗЗСО №65 на 2019-2020 н.р.

№ з/п Назва заходу Терміни проведення Відповідальні
1 Наповнення сторінки «Стоп. Булінг» на сайті закладу Протягом року ЗД з НВР Маковська В.В.
2 Профілактична зустріч з працівниками Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Вересень 2019 ЗД з НВР Маковська В.В.
3 Ознайомлення учнівської спільноти з проектом «Stopbullying» Протягом року Соціальний педагог
4 Участь у Мандрiвному міжнародному фестивалі документального кіно про права людини "Docudays" Жовтень 2019 ЗД з НВР Маковська В.В.
5 Проведення тренінгів з подолання агресії в учнівському середовищі Січень 2020 Практичний психолог
6 Круглий стіл «Причини випадків булінгу у підлітковому віці» Березень 2020 ЗД з НВР Маковська В.В.
7 Години спілкування «Цькування у соціальних мережах» Квітень 2020 Класні керівники
8 Розгляд питання на батьківських зборах Протягом року Класні керівники
9 Впровадження проекту «Не смійся з мене» Протягом навчального року ЗД з НВР Маковська В.В., практичний психолог, класні керівники