Пліч - о - пліч

У Спортивному житті гімназії відбулась визначна подія: на базі нашого закладу пройшло урочисте відкриття Територіального етапу Всеукраїнських спортивних ігор "Пліч-о-пліч" в Запорізькій області

Нащадки козацького роду

04 жовтня в гімназії відбулися спортивно-патріотичні змагання "Нащадки козацького роду".
Учні демонстрували фізичну підготовку, інтелектуальні здібності, творчий підхід та вміння працювати в команді.
А переміщення в укриття на час повітряної тривоги стало своєрідним конкурсом на найкращу згуртованість
нащадки

Шкіряний м'яч 2021

IMG f791b7937a5ae342c13718994196ab21 V

Винагорода знайшла своїх героїв! На минулому тижні на базі ЗЗСО №65 проходив один з етапів районної гри "Шкіряний м'яч". Раді вітати Самсику Єгора, Киричика Артема, Леонтьєва Святослава, Бурму Олександра, Міненка Олександра, Тимошенка Олександра, Огурцова Іллю, Щербака Микиту, Дзьоника Ярослава, Усенко Євгена, які посіли ІІІ командне місце у змаганнях!!!!!

ОЛІМПІЙСЬКІ УРОКИ 2021

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту у ЗЗШ №65 традиційно проходять Олімпійські уроки. Цього року, крім традиційних видів спорту, учні практикують заняття з йоги та фітболу. Ми продовжуємо прищеплювати молоді знання зі ЗСЖ. Як відомо, в здоровому тілі - здоровий дух!

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ВЕСЕЛІ СТАРТИ 2021

ВЕСЕЛІ СТАРТИ-2021. МОЛОДША ЛІГА

87065.001

Традиційно до 8 квітня у ЗЗСО №65 проходять спортивно-оздоровчі змагання "Веселі старти". Цього року у заході не можуть взяти участь учні 5-11 класів через карантинні обмеження, проте малеча показала себе у всій красі!

ПЕРЕГЛЯНУТИ