БАСКЕТБОЛ. ЮНАКИ-2019

IMG 7c3b2e9559cb4af565c4da174f9fce7c V

У період з 27.11.19 по 29.11.19 юнацька команда ЗЗШ №65 з баскетболу у складі Левченка Владислава, Бойка Єгора, Бурми Нікіти, Пупченка Андрія, Бурика Артема, Клименка Олександра, Гричихіна Антона, Зелінського Максима, Сердюка Микити, взяла участь у районних змаганнях в залік 75 спартакіади Шевченківського району. Хлопці відчайдушно змагалися з командами ЗЗШ №42,12,63 та ЗЛ "Вибір", проте поступилися суперникам з ЗЛ "Вибір" та ЗЗШ №12 та посіли 7 місце. Виносимо подяку нашим спортсменам. Сподіваємося на перемоги у майбутньому!

ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ. ДІВЧАТА-2019

Спорт

Вітаємо жіночу збірну команду з баскетболу з ІІ місцем на районних змаганнях! Виносимо подяку Мяновській Дар'ї, Корнієнко Сніжані, Різник Юлії, Тютюнник Вікторії, Тіманович Олесі,Онипко Анастасії, Кесь Альбіні, Олійниковій Ользі, Писаренко Анастасії, Сазоновій Наталії, які завзято боролися і здобули омріяне срібло!!!! Вітаємо також наставників дівчат Чаровату І.М. та Вовка Є.П.! Перемог у майбутньому!!!

ОЛІМПІАДА З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ 2019

olimpiada zimnyaya

16 листопада 2019 року на базі ЗЗСО №65 пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури. Учні змагалися у швидкості, спритності, демонстрували свої вміння з різних видів спорту. Пишаємося нашими учнями Мяновською Дар'єю та Бурмою Нікітою, які завзято виборювали перемогу для нашої школи. Врешті-решт, переможницею в змаганнях стала Мяновська Дар'я, яка буде представляти Шевченківський район на змаганнях Запорізької області. Вітаємо!!!

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

LKNfoH1A4xnZ0uyigl7b0vfPlMGfkgNArnvg4Unc

Останній день перед канікулами запам'ятається нам надовго, адже ми провели його з користю для здоров'я! Навіть похмура погода 25 жовтня 2019 року не втрималася перед шквалом енергії, яку випромінювала спільнота ЗЗШ №65, беручи участь в спортивних естафетах, кмітливих баталіях, нових видах спорту! Дякуємо нашим учням та вчителям за цей день!

Настільний теніс 2019

IMG 68893faa1fcb774f1be53e2d3d3ce955 V

У період з 22.10.2019 по 24.10.2019 на базі ЗЗШ 12 проходили районні змагання з настільного тенісу в залік 75-ої спартакіади Шевченківського району. Команди були поділені на чотири групи. Наша команда у складі Левченка Владіслава, Маріча Костянтина, Корнієнко Сніжани та Чернишова Микити здобула в групі D перше місце, після чого в півфіналі здобула абсолютну перемогу над ЗЗШ 64 та СШ 18, вийшовши у фінальну частину змагань. У цій частині наша команда  зіграла із ЗНВК 63 та ЗЗШ 101. У грі за перше-друге місце ЗЗШ 65 перемогла команду ЗЗШ 101 із рахунком 2:1 та отримала перше місце. Вітаємо наших переможців!!!!!!!!!!!!!!