Рушійні зміни

143115899 873895163402517 3982316230432930656 o

Після тривалої перерви ми знову зустрілися! 27 січня 2021 відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО №65. Цього разу порядок денний складався з двох питань:
1. Гарденотерапія у шкільному середовищі.
2. Шкільна служба медіації.
Проект влаштування екологічної зони відпочинку для учнів "народжувався" майже рік. Вчитель географії Розсохач С.О., яка є ініціатором проекту, разом з фахівцями Хортицької національної академії розробили проект ландшафту для зони гарденотерапія. Залишилось і мало, і багато водночас до моменту реалізації: підтримка активно налаштованої громадськості. Проте впевнені, що наші учні стануть рушійною силою і проект все ж буде реалізовано. Водночас ми не забуваємо про сприятливий мікроклімат в учнівському середовищі. І сьогодні було анонсовано створення шкільної служби медіації, до складу якої мають увійти наші лідери самоврядування.

АКЦІЯ ЩОДО ОЗДОБЛЕННЯ ПОДВІР'Я ШКОЛИ

ИЗОБ 65

Протягом жовтня 2020 учні нашої школи, їх класні керівники та батьки працювали над втіленням чергової частини акції "Ми - господарі шкільного подвір'я". На зазначеному етапі було поставлено мету: перевітілити буденний паркан на кольористичне диво. Що з цього вийшло? Дивіться за посиланням.