Розклад занять. Класи ІПК

вкл. .

Дні тижня № п Підготовчий   клас (ІПК)
понеділок 1 Навчання грамоти: читання
2 Навчання грамоти: мова
3 Математика
4 Образотворче мистецтво
   
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.55- 13.30. –   Розвиток мовлення
    13.40. – 14.15-   Розвиток мовлення
    14.25 – 15.00 - Ритміка
вівіторок 1 Природознавство
2 Математика
3 Трудове навчання
  Індивідуальні та групові заняття: ( математика)
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.30- 13.05.  Розвиток мовлення
  13.15. - 13.50  Розвиток мовлення
середа 1 Навчання грамоти: читання
2 Навчання грамоти: мова
3 Математика
  Індивідуальні та групові заняття : (українська мова)
   
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.30- 13.05   Корекція розвитку
   
четвер 1 Природознавство
2 Українська мова
3 Фізична культура
4 Основи здоров’я
   
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.00- 13.35.  Корекція розвитку
  13.50 – 14.25 – Ритміка
    14.35 – 15.10 – Розвиток мовлення
п'ятниця 1 Навчання грамоти: читання
2 Математика
3 Навчання грамоти: мова
4 Музичне мистецтво
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.30- 13.05   Корекція розвитку
     

 

Дні тижня № п 1-Г (ІПК)
понеділок 1 Природознавство
2 Математика
3 Навчання грамоти: мова
4 Образотворче мистецтво
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.55. – 13.30. – Корекція розвитку
  13.40 – 14.15 – Ритміка
    14.25 – 15.00 – Розвиток мовлення
вівіторок 1 Основи здоров’я
2 Математика
3 Навчання грамоти: мова
4. Фізична культура
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.15 – 13.50 – Розвиток мовлення
  14.00 – 14.35 – Розвиток мовлення
  14.45 – 15.20 - Ритміка
середа 1 Навчання грамоти: читання
2 Англійська мова
3 Математика
4 Музичне мистецтво
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.10 – 13.45 – Корекція розвитку
   
четвер 1   Природознавство
2 Українська мова
3 Трудове навчання
4 Фізична культура
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.00 – 13.35 – Розвиток мовлення
  13.50 – 14.25  –  Розвиток мовлення
   
п'ятниця 1 Навчання грамоти: читання
2 Математика
3 Навчання грамоти: мова
4 Індивідуальні та групові заняття:( математика)
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.15 – 13.50 – Корекція розвитку
   

 

Дні тижня № п 3– Г  КЛАС (ІПК)
понеділок 1 Українська мова
2    Математика
3 Фізична культура
4 Основи здоров’я
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.30 – 13.10. – Розвиток мовлення
  13.20 – 14.00. – Розвиток мовлення  
     
вівіторок 1 Літературне читання
2 Природознавство
3 Російська мова
4 Образотворче мистецтво
5 Інформатика
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.55  – 13.35 – Корекція розвитку  
  13.45 – 14.25 –  Корекція розвитку 
   
середа 1   Фізична культура
2 Українська мова
3 Математика
4 Природознавство 
5 Індивідуальні заняття (математика)
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.20 – 14.00 -  Розвиток мовлення
  14.10– 14.50. –  Розвиток мовлення
   
четвер 1 Я у Світі
2 Англійська мова
3 Математика 
4 Трудове навчання
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.55 – 13.35 –  Ритміка
   
п'ятниця 1 Російська мова
2 Математика
3 Музичне мистецтво 
4 Індивідуальні заняття (українська мова)
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
    13.00- 13.40 - Ритміка
    13.50 – 14.30 – Розвиток мовлення
    14.40 – 15.20 – Корекція розвитку