Розклад занять. Класи ІПК

вкл. .

Дні тижня № п Підготовчий   клас (ІПК)
понеділок 1 Навчання грамоти: читання
2 Навчання грамоти: мова
3 Математика
4 Образотворче мистецтво
   
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.55- 13.30. –   Розвиток мовлення
    13.40. – 14.15-   Розвиток мовлення
    14.25 – 15.00 - Ритміка
вівіторок 1 Природознавство
2 Математика
3 Трудове навчання
  Індивідуальні та групові заняття: ( математика)
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.30- 13.05.  Розвиток мовлення
  13.15. - 13.50  Розвиток мовлення
середа 1 Навчання грамоти: читання
2 Навчання грамоти: мова
3 Математика
  Індивідуальні та групові заняття : (українська мова)
   
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.30- 13.05   Корекція розвитку
   
четвер 1 Природознавство
2 Українська мова
3 Фізична культура
4 Основи здоров’я
   
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.00- 13.35.  Корекція розвитку
  13.50 – 14.25 – Ритміка
    14.35 – 15.10 – Розвиток мовлення
п'ятниця 1 Навчання грамоти: читання
2 Математика
3 Навчання грамоти: мова
4 Музичне мистецтво
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.30- 13.05   Корекція розвитку
     

 

Дні тижня № п 1-Г (ІПК)
понеділок 1 Природознавство
2 Математика
3 Навчання грамоти: мова
4 Образотворче мистецтво
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.55. – 13.30. – Корекція розвитку
  13.40 – 14.15 – Ритміка
    14.25 – 15.00 – Розвиток мовлення
вівіторок 1 Основи здоров’я
2 Математика
3 Навчання грамоти: мова
4. Фізична культура
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.15 – 13.50 – Розвиток мовлення
  14.00 – 14.35 – Розвиток мовлення
  14.45 – 15.20 - Ритміка
середа 1 Навчання грамоти: читання
2 Англійська мова
3 Математика
4 Музичне мистецтво
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.10 – 13.45 – Корекція розвитку
   
четвер 1   Природознавство
2 Українська мова
3 Трудове навчання
4 Фізична культура
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.00 – 13.35 – Розвиток мовлення
  13.50 – 14.25  –  Розвиток мовлення
   
п'ятниця 1 Навчання грамоти: читання
2 Математика
3 Навчання грамоти: мова
4 Індивідуальні та групові заняття:( математика)
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.15 – 13.50 – Корекція розвитку
   

 

Дні тижня № п 3– Г  КЛАС (ІПК)
понеділок 1 Українська мова
2    Математика
3 Фізична культура
4 Основи здоров’я
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.30 – 13.10. – Розвиток мовлення
  13.20 – 14.00. – Розвиток мовлення  
     
вівіторок 1 Літературне читання
2 Природознавство
3 Російська мова
4 Образотворче мистецтво
5 Інформатика
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.55  – 13.35 – Корекція розвитку  
  13.45 – 14.25 –  Корекція розвитку 
   
середа 1   Фізична культура
2 Українська мова
3 Математика
4 Природознавство 
5 Індивідуальні заняття (математика)
  Корекційно-розвиткові заняття:
  13.20 – 14.00 -  Розвиток мовлення
  14.10– 14.50. –  Розвиток мовлення
   
четвер 1 Я у Світі
2 Англійська мова
3 Математика 
4 Трудове навчання
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
  12.55 – 13.35 –  Ритміка
   
п'ятниця 1 Російська мова
2 Математика
3 Музичне мистецтво 
4 Індивідуальні заняття (українська мова)
   
  Корекційно-розвиткові заняття:
    13.00- 13.40 - Ритміка
    13.50 – 14.30 – Розвиток мовлення
    14.40 – 15.20 – Корекція розвитку

 

 

 

 

Розклад уроків 2017-2018 навчальний рік. Початкова школа

вкл. .

         

       

Дні тижня № п 1 КЛАСИ
А Б В
понеділок 1 Українська мова Навчання грамоти: читання Навчання грамоти: читання
2 Англійська мова Фізична культура Музичне мистецтво
3 Математика Математика Математика
4 Мистецтво Навчання грамоти: письмо Фізична культура
5 Фізична культура Образотворче мистецтво Навчання грамоти: письмо
6      
вівіторок 1 Навчання грамоти:читання Навчання грамоти: читання Навчання грамоти: читання
2 Навчання грамоти: письмо Навчання грамоти: письмо Навчання грамоти: письмо
3 Математика Математика Математика
4 Українська мова Музичне мистецтво Фізична культура
5 Трудове навчання Українська мова Трудове навчання
6      
середа 1 Навчання грамоти: читання Навчання грамоти: читання Природознавство
2 Навчання грамоти:письмо Навчання грамоти: письмо Математика
3 Математика Математика Навчання грамоти: читання
4 Українська мова Українська мова Навчання грамоти: письмо
5 Природознавство Трудове навчання Українська мова
6      
четвер 1 Природознавство Українська мова Основи здоров’я
2 Математика Фізична культура Українська мова
3 Фізична культура Природознавство Образотворче мистецтво
4 Основи здоров’я Основи здоров’я Фізична культура
5      
       
п'ятниця 1 Навчання грамоти: читання Фізична культура Українська мова
2 Фізична культура Математика Математика
3 Математика Природознавство Англійська мова
4 Навчання грамоти: письмо Англійська мова Природознавство
5      
       
Дні тижня № п 2 класи
А Б В
Понеділок 1 Українська мова Літературне читання Літературне читання
2 Математика Математика Російська мова
3 Російська мова Українська мова Математика
4 Літературне читання Природознавство Українська мова
5 Мистецтво Образотворче мистецтво Образотворче мистецтво
6      
Вівіторок 1 Українська мова Літературне читання Музичне мистецтво
2 Фізична культура Математика Російська мова
3 Англійська мова Фізична культура Математика
4 Математика Російська мова Українська мова
5 Природознавство Музичне мистецтво Природознавство
6      
Середа 1 Природознавство  Англійська мова Літературне читання
2 Англійська мова/ Інформатика Математика Фізична культура
3 Математика Фізична культура Англійська мова
4 Російська мова Російська мова Математика
5 Літературне читання Літературне читання Трудове навчання
       
6      
Четвер 1 Літературне читання Природознавство Фізична культура
2 Російська мова Російська мова Українська мова
3 Інформатика/ Англійська мова Математика Основи здоров’я
4 Математика Українська мова Англійська мова/ Інформатика
5 Фізична культура Трудове навчання

Інформатика/

 Англійська мова

6      
п'ятниця 1 Основи здоров’я Основи здоров’я Літературне читання
2 Українська мова Англійська мова/ Інформатика Математика
3 Математика Українська мова Фізична культура
4 Фізична культура Інформатика/ Англійська мова Російська мова
5 Трудове навчання Фізична культура Природознавство
       
       
Дні тижня № п 3класи
  А Б В
понеділок 1 Літературне читання(російське) Літературне читання(українське) Основи здоров’я
2 Інформатика Фізична культура Математика
3 Російська мова Музичне мистецтво Інформатика
4 Англійська мова Українська мова Російська мова
5      Природознавство Природознавство Фізична культура
6 Фізична культура    
         
вівіторок 1 Літературне читання(російське) Фізична культура Літературне читання(російське)
2 Математика Російська мова Російська мова
3 Англійська мова Математика Математика
4 Російська мова Англійська мова / Інформатика Українська мова
5 Фізична культура Літературне читання(російське) Образотворче мистецтво
      Фізична культура
       
середа 1 Літературне читання(українське) Літературне читання(українське) Літературне читання(українське)
2 Українська мова Англійська мова Математика
3 Математика Математика Музичне мистецтво
4 Природознавство Фізична культура Українська мова
5 Трудове навчання Українська мова Я у Світі
6   Основи здоров’я  
         
четвер 1 Літературне читання(українське) Літературне читання (російське) Літературне читання (російське)
2 Українська мова Російська мова Фізична культура
3 Математика Математика Математика
4 Я у Світі Природознавство Природознавство
5 Мистецтво Трудове навчання Англійська мова
       
6      
п'ятниця 1 Фізична культура Інформатика / Англійська мова Літературне читання(українське)
2 Російська мова Математика Англійська мова
3 Математика Російська мова Російська мова
4 Основи здоров’я Я у Світі Природознавство
5 Англійська мова Образотворче мистецтво Трудове навчання
6      
Дні тижня № п 4 класи  
  А Б В Г
понеділок 1 Природознавство Англійська мова Фізична культура Інформатика
2 Математика Літературне читання (російське) Англійська мова Російська мова
3 Я у Світі Математика Російська мова Фізична культура
4 Англійська мова Фізична культура Інформатика Англійська мова
5 Інформатика Я у Світі Я у світі Музичне мистецтво
6        
           
вівіторок 1 Літературне читання(російське) Англійська мова Літературне читання(українське) Літературне читання(російське)
2 Російська мова Математика Фізична культура Математика
3 Математика Фізична культура Українська мова Російська мова
4 Українська мова Російська мова Математика Природознавство
5 Основи здоров’я Літературне читання(російське) Природознавство Фізична культура
6 Фізична культура Інформатика / -    
         
середа 1 Літературне читання (українське) Музичне мистецтво Літературне читання(російське ) Літературне читання (українське)
2 Математика Математика Математика Математика
3 Українська мова Українська мова Англійська мова Українська  мова
4 Англійська мова Літературне читання (українське) Російська  мова Англійська мова
5 Трудове навчання Природознавство Основи здоров’я Трудове навчання
6        
           
четвер 1 Літературне читання (російське) Літературне читання (українське) Літературне читання(українське) Літературне читання (російське)
2 Математика Українська мова Українська мова Математика
3 Російська мова Математика Музичне мистецтво Російська  мова
4 Природознавство Російська  мова Математика Природознавство
5 Фізична культура Образотворче мистецтво Природознавство Я у світі
      Образотворче мистецтво .
6        
п'ятниця 1 Літературне читання (українське) Природознавство Літературне читання(російське) Літературне читання (українське)
2 Російська мова Російська мова Російська мова Математика
3 Англійська мова Фізична культура Математика Українська мова
4 Фізична культура Трудове навчання Трудове навчання Основи здоров’я
5 Мистецтво Основи здоров’я Фізична культура Образотворче мистецтво
6   -          / Інформатика   Фізична культура
      .    

Розклад уроків 2017-2018 навчальний рік

вкл. .

                                                                                

Дні тижня № п 5 КЛАСИ
А Б В Г
понеділок 1 Укр.мова/етика Англ.мова Основи здоров я Математика
2 Основи здоров я Укр.мова/етика Франц.мова Англ.мова
3 Природознавство Математика Укр.мова/етика Основи здоров я
4 Рос.мова Основи здоров я Фіз.культура Укр.мова/етика
5 Англ..мова Укр.літ. Англ..мова Фіз.культура
6 Інформатика Природознавство Рос.мова Література
7   Фіз.культура    
         
вівіторок 1 Трудове навчання Математика Природознавство Укр.мова
2 Трудове навчання Нім./Франц.мова Математика Історія України
3 Математика Укр.мова Трудове навчання Математика
4 Англ..мова Література Трудове навчання Фіз.культура
5 Література Англ..мова Англ..мова Укр.літ
6 Укр.літ. Історія України Укр.літ. Природознавство
7 Фіз.культура      
         
середа 1 Математика Математика Укр.мова Англ.мова
2 Укр.мова Укр.літ. Англ..мова Рос.мова
3 Природознавство Трудове навчання Укр.літ. Інформатика
4 Рос.мова Трудове навчання Інформатика Укр.мова
5 Музичне м-во Інформатика Математика Трудове навчання
6 Нім./Франц.мова Фіз.культура Образотворче м-во Трудове навчання
7     Природознавство Нім.мова
         
четвер 1 Математика Образотворче м-во Укр.мова Рос.мова
2 Фіз.культура Рос.мова Франц.мова Образотворче м-во
3 Рос.мова Література Математика Природознавство
4 Література Музичне м-во Рос.мова Укр.літ.
5 Нім./Франц.мова Укр.мова Фіз.культура Математика
6 Укр.літ. Фіз.культура Література Нім.мова
7        
         
п'ятниця 1 Укр.мова Англ.мова Фіз.культура Музичне м-во
2 Англ.мова Укр.мова Історія України Література
3 Математика Рос.мова Укр.мова Англ.мова
4 Історія України Нім./Франц.мова Математика Укр.мова
5 Образотворче м-во Природознавство Література Математика
6 Природознавство Математика Музичне м-во Фіз.культура
7        
         

    

Дні тижня № п 6 КЛАСИ
А Б В
понеділок 1 Англ.мова Трудове навчання Укр.мова
2 Математика Трудове навчання Література
3 Укр.мова Історія Трудове навчання
4 Рос.мова Музичне м-во Трудове навчання
5 Історія Англ./Франц.мова Рос.мова
6 Фіз.культура Математика Франц.мова
7   Література Музичне м-во
       
вівіторок 1 Укр.мова Англ./Франц.мова Історія
2 Географія Біологія Англ.мова
3 Франц.мова Географія Укр.мова
4 Укр.літ Математика Біологія
5 Рос.мова Укр.мова Укр.літ
6 Біологія Фіз.культура Математика
7 Фіз.культура Укр.літ Інформатика/
       
середа 1 Трудове навчання Етика Англ.мова
2 Трудове навчання Англ./Франц.мова Фіз.культура
3 Основи здоров я Математика Етика
4 Математика Основи здоров я Франц.мова
5 Англ.мова Рос.мова Основи здоров я
6 Етика Укр.мова Математика
7 Література Образотворче м-во Рос.мова
       
четвер 1 Інформатика Література Фіз.культура
2 Укр.мова Інформатика Математика
3 Образотворче м-во Фіз.культура Географія
4 Математика Укр.літ Біологія
5 Географія Біологія Укр.мова
6 Біологія Математика Образотворче м-во
7 Література Укр.мова Література
       
п'ятниця 1 Укр.мова Історія Укр.мова
2 Математика Англ.мова Фіз.культура
3 Франц.мова Фіз.культура Історія
4 Укр.літ Географія Укр.літ
5 Музичне м-во Укр.мова Географія
6 Історія Рос.мова Математика
7 Фіз.культура   Інформатика/
       

 

Дні тижня № п 7 КЛАСИ
А Б В
понеділок 1 Укр.мова/Хімія Рос.мова Література
2 Алгебра Англ.мова Укр.мова/Хімія
3 Рос.мова Укр.мова/Хімія Фіз.культура
4 Франц.мова Історія Алгебра
5 Трудове навчання Алгебра Основи здоров я
6 Основи здоров я Фіз.культура Образотворче м-во
7 Фіз.культура Основи здоров я Трудове навчання
       
вівіторок 1 Англ.мова Фізика Біологія
2 Фізика Музичне м-во Укр.літ
3 Укр.мова Історія Фізика
4 Географія Укр.мова Англ./Франц.мова
5 Біологія Трудове навчання Англ./Франц.мова
6 Історія Франц.мова Геометрія
7 Інформатика/ Література Історія
       
середа 1 Англ.мова Рос.мова Фіз.культура
2 Геометрія Укр.літ Історія
3 Укр.літ Біологія Література
4 Історія Географія Хімія
5 Фіз.культура Геометрія Алгебра
6 Хімія Англ.мова Географія
7 Інформатика/ Хімія  
       
четвер 1 Алгебра Франц.мова Геометрія
2 Фіз.культура Алгебра Музичне м-во
3 Укр.мова Фіз.культура Рос.мова
4 Рос.мова Укр.мова Англ./Франц.мова
5 Музичне м-во Література Укр.мова
6 Література Інформатика Англ./Франц.мова
7 Франц.мова Образотворче м-во Інформатика
       
п'ятниця 1 Біологія Укр.літ Географія
2 Географія Біологія Укр.мова
3 Геометрія Географія Біологія
4 Укр.літ Геометрія Фізика
5 Фізика Фіз.культура Фіз.культура
6 Образотворче м-во Фізика Укр.літ
7 Література   Рос.мова
       
Дні тижня № п 8 КЛАСИ
А Б В
понеділок 1 Географія Історія Фіз.культура
2 Історія Укр.мова Географія
3 Англ./Нім.мова Географія Укр.мова
4 Алгебра Література Біологія
5 Англ./Нім.мова Фіз.культура Укр.літ
6 Біологія Укр.літ Історія
7 Історія/ Англ./Нім.мова Література
       
вівіторок 1 Інформатика Укр.мова Англ./Нім.мова
2 Укр.літ Англ./Нім.мова Інформатика
3 Мистецтво Інформатика Алгебра
4 Фізика Алгебра Біологія
5 Рос.мова Фізика Історія
6 Укр.мова Трудове навчання Фізика
7 Трудове навчання Історія Англ./Нім.мова
8      
       
середа 1 Інформатика Рос.мова Фіз.культура
2 Математика? Фіз.культура Мистецтво
3 Англ./Нім.мова Геометрія Рос.мова
4 Література Хімія Геометрія
5 Англ./Нім.мова Література Хімія
6 Хімія Англ./Нім.мова Інформатика
7 Фіз.культура Біологія Література
       
четвер 1 Географія Мистецтво Англ./Нім.мова
2 Рос.мова Англ./Нім.мова Географія
3 Укр.літ Хімія Основи здоров я
4 Фізика Географія Алгебра
5 Фіз.культура Алгебра Фізика
6 Хімія Фізика Англ./Нім.мова
7 Алгебра Фіз.культура Укр.мова
       
п'ятниця 1 Геометрія Геометрія Трудове навчання
2 Укр.мова Біологія Геометрія
3 Біологія Інформатика Укр.літ
4 Основи здоров я Рос.мова Біологія
5 Історія Основи здоров я Рос.мова
6 Література Укр.літ Фіз.культура
7 Фіз.культура Історія/ Історія/
       

 

Дні тижня № п 9-11 КЛАСИ
10-А 11-А
понеділок 1 Література Біологія Алгебра Алгебра Література
2 Фізика Фіз.культура Біологія Алгебра Укр.літ
3 Англ./Нім.мова Алгебра Фіз.культура Література Біологія/екологія
4 Фіз.культура Фізика Геометрія Укр.мова Економіка
5 Біологія Література Фізика Худ.кул/географія Алгебра
6 Географія Геометрія Англ.мова Англ.мова Худ.кул/астрономія
7 Алгебра Хімія Географія Фізика Інформатика
8 Основи здоров я/   Основи здоров я    
           
вівіторок 1 Історія Рос.мова Укр.мова Біологія Геометрія
2 Рос.мова Історія Хімія Укр.літ Геометрія
3 Хімія Укр.мова Історія Геометрія Укр.мова
4 Інфор./Нім.мова Укр.літ Література Геометрія Історія
5 Укр.мова Інфор./Нім.мова Алгебра Фіз.культура Хімія
6 Геометрія Фіз.культура Інфор./Нім.мова Історія Біологія
7 Фіз.культура Хімія Укр.літ   Англ.мова
           
середа 1 Історія/географія Основи пр-ва Геометрія Алгебра Фізика
2 Інфор./Нім.мова Історія/географія Мистецтво Фізика Алгебра/укр.мова
3 Основи пр-ва Фізика Історія/географія Хімія Алгебра/укр.літ
4 Укр.літ Рос.мова Фізика Англ.мова Фіз.культура
5 Фізика Мистецтво Основи пр-ва Географія Англ.мова
6 Алгебра Алгебра Укр.літ Право-во Історія/людина і світ
7 Мистецтво Англ.мова Інфор./Нім.мова Алгебра Укр.літ
8   Основи здоров я/      
           
четвер 1 Англ.мова Фіз.культура Укр.мова Історія Фізика/
2 Укр.мова Історія Рос.мова Фізика Алгебра/укр.мова
3 Інфор./Нім.мова Геометрія Історія Рос.мова Фізика
4 Література Інфор./Нім.мова Біологія Геометрія Фіз.культура
5 Хімія Укр.мова Інфор./Нім.мова Геометрія Історія
6 Геометрія Укр.літ Фіз.культура Укр.літ Геометрія
7 Історія Географія Література    
8          
           
п'ятниця 1 Фізика Біологія Рос.мова Англ.мова Інформатика/
2 Трудове навчання Інфор./Нім.мова Фізика Фіз.культура Геометрія
3 Фіз.культура Фізика Трудове навчання Література Рос.мова
4 Інфор./Нім.мова Трудове навчання Фіз.культура Алгебра Література
5 Укр.літ Англ.мова Біологія Інформатика Алгебра
6 Біологія Література Інфор./Нім.мова Технології Англ.мова
7 Рос.мова Інфор./Нім.мова Англ.мова Біологія/ Технології/
           

ФАКУЛЬТАТИВИ, СПЕЦКУРСИ ТА КУРСИ ЗА ВИБОРОМ

Предмет

К-ть

Год.

Клас Вчитель

каб.

Час, день тижня
Курс за вибором "Художня культура в контексті світової культури" 1 11-А Шовкопляс О.В. 110 14.45 (вівторок)
Факультативний курс "Практикум із синтаксису української мови" 1 11-А Твердохліб Г.М. 110 14.45 (середа)
Курс за вибором «Сімейні цінності» 1 8-А Массалова О.О. 346 14.45 (середа)
Спецкурс «Я обираю професію» 0,5 8-А Луценко Є.В. 344 14.45 (1,3 понеділок)
Спецкурс «Я обираю професію» 0,5 8-Б Луценко Є.В. 344 14.45 (1,3 вівторок)
Спецкурс «Я обираю професію» 0,5 8-В Луценко Є.В. 344 14.45 (2,4 вівторок)
Факультативний курс «Синтаксис простого та простого ускладненого речення» 1 8-В Шовкопляс О.В. 110 14.45 (понеділок)
Факультатив "Геометрія як практика, логіка і фантазія" 1 8-Б Іванюк Г.А. 357 14.45 (четвер)
Факультатив "Геометрія як практика, логіка і фантазія" 1 7-Б Іванюк Г.А. 357 14.45 (понеділок)
Факультатив "Геометрія як практика, логіка і фантазія" 0,5 9-В Іванюк Г.А. 357 14.45 (1,3 середа)
Факультатив "Геометрія як практика, логіка і фантазія" 0,5 9-Б Іванюк Г.А. 357 14.45 (2,4 середа)
Курс за вибором «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу»  0,5 9-А Луценко Є.В. 351 14.45 (2,4 понеділок)
Курс за вибором «Фінансова грамотність» 1 10-А Розсохач С.О. 344 14.45 (понеділок)
Спецкурс «Ірраціональність у рівняннях, нерівностях і алгебраїчних виразах» 1 10-А

Бабич Г.І.

355 14.45 (середа)
Факультатив "Сучасна  українська літературна мова: морфологія" 1 7-В Маковська В.В. 109 14.45 (вівторок)
Факультатив "Сходинки до вершини "Я"" 1 7-А Луценко Є.В. 348 14.45 (п’ятниця)

Розклад додаткових індивідуальних та групових занять

Назва Клас Кіл год Вчитель День Час Кабінет
1. Додаткові індивідуальні та групові заняття: українська мова 10а 1 Шовкопляс О.В. Четвер 14.45-15.30 110
2. Додаткові індивідуальні та групові заняття: українська мова 11а 1 Шовкопляс О.В. Вівторок 15.40 – 16.25 110
3. Додаткові індивідуальні та групові заняття – алгебра 11а 1 Бабич Г.І. Вівторок 14.45-15.30 355
4. Додаткові індивідуальні та групові заняття: історія 10а 1 Костіна Т.А. Середа 14.45-15.30 345
5. Додаткові індивідуальні та групові заняття: історія 11а 1 Костіна Т.А. Четвер 14.45-15.30 345
6. Додаткові індивідуальні та групові заняття: англійська мова 11а 1 Голіщева Г.П. П’ятниця 14.45-15.30 347

           

Організація роботи груп подовженого дня

вкл. .

                              

                               Режим роботи ГПД

                           ГПД № 1 ( учні 1-х класів)

11.40 – 12.10           -    Прийом дітей.

 Бесіди, заняття, що знайомлять з БЖ,   

 правилами  поведінки, правилами особистої гігієни, ПДД

12.10 – 13.00.           –   Прогулянка.

                                      Спостереження за природою.         

13.00 – 13.45            -   Обід.

13.45 – 14.45              - Прогулянка на свіжому повітрі. Спортивна година.    

                                       Рухливі ігри.

14.45 – 16.15              -  Сон

16.15 – 17.00               - Виховні заходи.

17.00 – 17.40               - Заняття за інтересами.

                         ГПД № 2 ( учні 1-х класів)

11.40 – 12.10           -    Прийом дітей.

                                       Бесіди, заняття, що знайомлять з БЖ,   

                                       правилами  поведінки, правилами особистої гігієни, 

                                       ПДД

12.10 – 13.00.           –   Прогулянка.

                                      Спостереження за природою.         

13.00 – 13.45            -   Обід.

13.45 – 15.15              - Прогулянка на свіжому повітрі. Спортивна година.    

                                       Рухливі ігри.

15.15 – 16.15              -  Заняття в гуртках. Заняття за інтересами.

                                       ( Слухання казок. Настільні ігри. Розвивальні ігри.)

16.15 – 17.00               - Виховні заходи.

17.00 – 17.40               - Заняття за інтересами.

                       ГПД №3 ( учні 2  класів)

12.40 – 13.15        - Прийом дітей

                                     Бесіди, заняття, що знайомлять з БЖ, правилами

                                      поведінки, правилами особистої гігієни, ПДД           

13.15– 13.45         - Обід

13.45 – 14.30          - Виховні  заходи.

14.30 – 16.00          - Прогулянка на свіжому повітрі.

                                   Спортивна година на свіжому повітрі. Рухливі ігри.

16.00 – 16.45       - Самопідготовка. 

17.00 – 18.00         - Прогулянка на свіжому повітрі.

18.00 - 18.40            - Заняття за інтересами.

                      ГПД №4 ( учні 3-4 класів)

12.40 – 13.15        - Прийом дітей

                                    Бесіди, заняття, що знайомлять з БЖ, правилами

                                      поведінки, правилами особистої гігієни, ПДД           

13.15– 13.45         - Обід

13.45 – 14.30          - Виховні  заходи.

14.30 – 16.00          - Прогулянка на свіжому повітрі.

                                  Спортивна година на свіжому повітрі. Рухливі ігри.

16.00 – 17.10       - Самопідготовка. 

17.10 – 18.00         - Прогулянка на свіжому повітрі.

18.00 - 18.40            - Заняття за інтересами.