ЗВІТ ДИРЕКТОРА-02.06.2020

17359247 1863211943967169 4964880157332792079 o

Шановні учасники освітнього процесу, дорогі мої діти, колеги, батьки!

Ось і добіг кінця ще один навчальний рік, який для всіх нас завершився, нажаль, дистанційно... Нам дуже не вистачало дитячих посмішок, нових витівок наших вихованців та просто живого спілкування з учнями. Але ми подолали разом безліч труднощів, мали яскраві події у нашому шкільному житті, кожен, я в цьому впевнена, мав свою малу чи велику перемогу та рухався вперед. Тому я дякую всім за підтримку. Бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Дорогі вчителі, дякую вам за самовіддану працю, невтомний творчий пошук. Шановні батьки, спасибі за витримку, яку ви демонстрували під час карантинних заходів і дистанційного навчання. У цьому році, як ніколи раніше, ми відчули, що таке дійсно плідна співпраця. Ми щиро дякуємо вам за це!!!! Цей навчальний рік подарував кожному нові знання, нові враження, нові думки і почуття! Я хочу побажати всім перш за все здоров'я, здоров'я і ще раз здоров'я!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗВІТ ДИРЕКТОРА

5.02.066.02.06

ЗВІТ ДИРЕКТОРА-2019

zvit dyr 2019

06 червня 2019 року було заслухано щорічний звіт директора ЗЗШ №65 Чомової С.В. за 2018-2019 н.р. Основні події поточного навчального року були оформлені у вигляді відео. Присутні мали змогу ознайомитися з мережею закладу, педагогічним складом, наробками наших вчителів. Також директор нагадала слухачам про виховні заходи, що проводилися у школі. Було висвітлено досягенення у навчанні, у роботі з обдарованою молоддю. Представлено зміни у матеріально-технічній базі закладу, а також у роботі з батьками, яка цього року вийшла на якісно новий рівень, адже наші батьки могли ознайомитися з роботою педагогів та учнів під час проведення Тижня відкритих дверей.

Доповідь директора