Засідання педагогічної ради від 26.08.2022 року

вкл. .

26 серпня 2022 року пройшло онлайн засідання педагогічної ради , на якому розглянули наступні питання

  1. Про форму навчання з 01.09.2022р.
  2. Про особливості організації роботи ЗЗШ № 65 під час воєнного стану на території України.
  3. Про затвердження Стратегії організації освітнього процесу ЗЗСО № 65 під час навчання з використанням елементів дистанційного навчання ( зі змінами), які внесені у зв'язку з особливостями освітнього процесу під час дії воєнного стану на території України в 2022 році.

З першого питання директор закладу наголосила на тому, що згідно із Законом України "Про освіту" педагогічна рада освітнього закладу має право обирати форму навчання. Визначено, що проведено моніторинг щодо форми навчання серед батьків – замовників освітніх послуг. За результатами опитування, 87 % батьків здобувачів освіти обрали дистанційну форму навчання; 26% здобувачів освіти знаходяться за межами країни,

Отже рішенням педради визначено, що з 01 вересня 2022 року заклад буде працювати за дистанційна форма навчання. Ця форма забезпечить рівний доступ усіх до освіти.

Директор наголосила на потребі виконання працівниками закладу освіти рекомендацій щодо організації роботи закладу освіти в умовах запровадження воєнного стану на території України.

Також на засіданні педагогічної ради було затверджено зміни, які потрібно внести до "Стратегії організації освітнього процесу ЗЗСО № 65 під час навчання з використанням елементів дистанційного навчання" у зв'язку з особливостями освітнього процесу під час дії воєнного стану на території України в 2022 році. Вирішили додати ІV варіант - організація освітнього процесу під час дії воєнного стану на території України.