Засідання педагогічної ради від 26.04.2022 року

вкл. .

26 квітня 2022 року пройшло онлайн засідання , на якому розглянули наступні питання

1.Підсумки роботи педагогічного колективу над проблемною темою школи «Формування ключових життєвих компетентностей усіх учасників освітнього процесу шляхом створення їх ефективної взаємодії на демократичних засадах в умовах оновлення освіти».

2. Стан роботи з превентивного виховання в закладі.

3. Звіт комісії з питань академічної доброчесності.

З першого питання підвели підсумки роботи закладу над проблемною темою . Всі кафедри представили свої наробітки у вигляді презентацій та матеріалів, ЗД з НВР Олена Массалова представила доповідь із загальними підсумками роботи. Рішенням педагогічної ради була створена творча група щодо представлення проєкту нової методичної теми до розгляду та затвердження на наступному засіданні педагогічної ради.

ЗД з НВР Вікторія МАКОВСЬКА доповіла про стан роботи з превентивного виховання.

А також заслухали звіт голови комісії з питань академічної доброчесності, яка довела до відома присутніх звіт, що комісія протягом року провела три планові засідання, під час яких обговорювалися загальні питання щодо попередження, виявлення та встановлення фактів порушення академічної доброчесності. В звіті голова комісії зазначила, що протягом вересня – квітня 2021-2022 н.р. звернень щодо фактів порушень академічної доброчесності педагогами закладу не надходило.