Витяг з протоколу № 09 засідання педагогічної ради Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №65 Запорізької міської ради Запорізької області від 25.05.2018

вкл. .

Порядок денний:

3. Про переведення учнів 1-8-х, 10-го класів, Косминіної Марії, учениці 9 – Б класу на підставі річного оцінювання .

Доповідачі: класні керівники 1-9-х, 10-го класів.

     4. Про нагородження учнів Похвальними листами.

     Доповідачі: класні керівники 2-8-х, 10-го класів.

5. Про стан успішності учнів , які навчаються індивідуально.

Доповідач: ЗД з НВР Массалова О.О

8. Про надання безкоштовного харчування вихованцям пришкільного табору «Фортуна» ЗЗШ № 65. 

Доповідач: соціальний педагог Луценко Є. В., начальник пришкільного табору Ковальова В.В.

9. Про перенесення терміну проведення ДПА з географії учню 9-А класу Бойко Є.

Доповідач: Куц В.В.

10. Про представлення до нагородження учнів 9-х класів свідоцтвом з відзнакою.

Доповідач: Куц В.В.

Ухвалили: 

Слухали:

3.1. Класного керівника 1-А класу Решетнікову Ю.І. про вербальне оцінювання учнів 1-А класу.

Ухвалили: 

3.1.Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 1-А, а саме переведені:

Алєйніков Данило Дмитрович

Афанасьєв Ілля Володимирович

Березкіна Анастасія Віталіївна

Білера Вадим Олегович

Віткова Марія Вадимівна

Головіна Валерія Олександрівна

Гуров Данило Сергійович

Дащенко Анна Геворгівна

Діряба Ніка Андріївна

Дмитренко Роман Ігорович

Донгалевська Кароліна Романівна

Дунда Гліб Петрович

Житняк Максим Сергійович

Криська Милана Дмитрівна

Крук Марія Олексіївна

Молдавчук Аліна Тарасівна

Молчан Анастасія Олександрівна

Моргунова Анастасія Юріївна

Назін Єгор Віталійович

Нелюбова Марія Артемівна

Олексієнко Валерія Олексіївна

Панькіна Вероніка Сергіївна

Передрій Костянтин Сергійович

Піддубняк Марія Олексіївна

Піменов Дмитро Васильович

Радько Уляна Андріївна

Резник Кирило Іванович

Русаков Денис Сергійович

Склярова Аріна Андріївна

Солоніна Анна Валеріївна

Фролов Кирило Вадимович

Хаджийська Олександра Вікторівна

Чуб Дар’я Олегівна

Шайнога Давид Олександрович                

Слухали:

3.2. Класного керівника 1-Б класу В'южаніну С.В.про вербальне оцінювання учнів 1-Б класу.

Ухвалили: 

3.2 .Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 1-Б, а саме переведені:

Алієв Рамал Махи огли
Ахадов Маіс Гусейнович
Бабаченко Катерина Артемівна
Баклюкін Назарій Андрійович
Білик Аліна Анатоліївна
Бочкова Марія Олексіївна
Бражник Микита Юрійович
Владиченко Владислав Сергійович
Гречка Антон Ілліч
Духовченко Анастасія Валеріївна
Жукова Софія Вікторівна
Закутня Софія Сергіївна
Іванова Марія Володимирівна
Куделя Микита Сергійович
Кузнєцова Кароліна Леонідівна
Маліченко Аріна Максимівна
Малькевич Ярослав Андрійович
Нараган Роман Дмитрович
Припоров Артур Сергійович
Роменський Денис Романович
Савченко Діана Миколаївна
Сафонов Святослав Сергійович
Сімон Кіра Віталіївна
Стрюк Марія Іллівна
Твердохліб Олександр Андрійович
Тимченко Катерина Юрієвна
Усенко Софія Констянтинівна
Устименко Єва Олексіївна
Харченко Ілля Максимович
Харьковський Кирило Олександрович
Череватенко Микито Володимирович
Шейко Артем Ігорович
Штирлова Вікторія Віталієвна
Якимчук Сергій Максимович
Ялоза Софія Євгенівна

Слухали:

3.3. Класного керівника 1-В класу Прохорову Т.О. про вербальне оцінювання учнів 1-В класу.

Ухвалили: 

3.3. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 1-В, а саме переведені:

Агаєва Захра Магеррам кизи
Афанасьєв Микита Вадимович
Бабаєв Данило Олександрович
Бавико Микита Віталійович
Васильченко Михайло Олександрович
Гасанова Анна Мушфігівна
Голда Вячеслав Олександрович
Заікін Сергій Олександрович
Іванов Кирило Максимович

Кечилієва Руслана Асільдарівна

Кондакова Аліса Олексіївна
Лисенко Кароліна Олександрівна
Лінник Олександра Петрівна
Лукянова Марія Сергіївна
Луц Вероніка Олегівна
Маєрчак Аріна Анатоліївна
Мелісанова Аліна Юріївна
Михайленко Єлизавета Сергіївна
Муптиллаєв Самандар Мавлонович
Наконечний Роман Володимирович
Огаренко Юлія Ігорівна
Одаренко Андрій Максимович
Отрощенко Тимофій Олександрович
Пилаєва Ангеліна Михайлівна
Приказчикова Ольга Віталіївна
Проніна Марія Антонівна
Смірнов Дмитро Вадимович
Спудка Михайло Вікторович
Тарасенко Желанна Олександрівна
Трошин Олексій Володимирович
Тимченко Анна Антонівна
Ураков Асільбек Аміркулович
Хмарський Артем Дмитрович
Яковенко Василіса Сергіївна

Слухали:

3.4. Класного керівника підготовчого класу Духновську Г.О. про вербальне оцінювання учнів підготовчого класу.

Ухвалили: 

3.4. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів підготовчого класу, а саме переведені:

Беспалов   Юрій Юрійович
Гамора Яна Сергіївна
Деревянко Єгор   Андрійович
Демченко Валерія Олександрівна
Железна   Марія Сергіївна
Зіненко   Вероніка Віталіївна

Клюшкіна Ксенія   Євгеніївна

Лопушан   Аріна Павлівна

Слухали:

3.5. Класного керівника 1-Г класу Дулову Г.О. про вербальне оцінювання учнів 1-Г класу.

Ухвалили: 

3.5. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 1-Г, а саме переведені:

Ільїна Софія Володимирівна            

Колесник Олег Євгенович              

Мазур Яна Олегівна          

Манзюк Кирило Васильович

Петров Нікіта Артемович      

Степченкова Вікторія Володимирівна          

Чижов Кирило Ігорович              

Слухали:

3.6. Класного керівника 2-А классу Паліцеву О.О. про результати річного оцінювання учнів 2-А класу.

Ухвалили: 

3.6. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 2-А, а саме переведені:

Авраменко Єва Євгенівна
Агасієв Фарід Заірович
Андрєєва Мілена Віталіївна
Андрусєв Тимур Євгенович
Бредун Анастасія Дмитрівна
Гаврилюк Святослав Юрійович
Гапонов Кирило Русланович
Головенко Даря Ігорівна
Дузь Анна Сергіївна
Єлфімова Зоя Миколаївна
Зима Ілля Олексійович
Закладна Софія Олександрівна
Збрицький Марко Романович
Котелевський Андрій Олександрович
Кроликов Олександр Євгенович
Концур Руслан Тимофійович
Кошель Тетяна Олександрівна
Кримчук Валерія Олександрівна
Кузнєцов Іван Вадимович
Леміш Ксенія Сергіївна
Оленєв Микита Максимович
Панова Анна Андріївна
Пасько Вероніка Сергіївна
Піскунова Юлія Сергіївна
Рогоза Руслана Вікторівна
Сальніков Степан Олексійович
Ситенко Назар Олександрович
Субботін Данііл Віталійович
Філон Філіпп Ігорович
Ханіна Софія Андріївна
Хрипко Станіслав Олександрович
Ширіпа Максим Сергійович

Слухали:

3.7. Класного керівника 2-Б класу Репешко І.В. про результати річного оцінювання учнів 2-Б класу.

Ухвалили: 

3.7. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 2-Б, а саме переведені:

Бігма Анастасія Віталіївна
Валова Олександра Сергіївна
Васецька Ольга Євгеніївна
Вікторова Орина Володимирівна  
Германенко Богдан Олександрович
Городничий Роман Сергійович
Духонченко Андрій Євгенійович        
Калядіна Варвара Валеріївна  
Карпович Єлизавета Дмитрівна
Козарик Поліна Вікторівна
Конов Богдан Олександрович
Крупський Гордій Валентинович
Курченко Анна Євгенівна
Майборода Карина Іванівна
Макарчук Ілля Сергійович
Малишева Ангеліна Миколаївна
Михайленко Марина Сергіївна
Мірошниченко Давид Вікторович
Оліферовська Орина Григорівна
Первакова Анастасія Олександрівна
Полунін Ярослав Ігорович
Прокопов Олег Павлович
Пташник Валерія Валеріївна
Полига Анастасія Павлівна
Рамазанова Айсел кизи
Рябоконь Ростислав Сергійович
Чубаров Тігран Єгорович
Яшкович Вероніка Дмитрівна

Слухали:

3.8. Класного керівника 2-В классу Кондрус Г.О. про результати річного оцінювання учнів 2-В класу.

Ухвалили: 

3.8. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 2-В, а саме переведені:

Бердник Микола Олегович
Ведмеденко Анжела Юріївна
Вітюк Артем Євгенович
Власенко Єлизавета Романівна
Ганус Андрій Олександрович
Гузик Ганна Андріївна
Дегтеренко Нікіта Вітальович
Домбровський Артур Георгійович
Єрьоменко Станіслав Сергійович

Золутухіна Вікторія Олександрівна

Каретник Ярослав Сергійович

Клименко Даніїл Віталійович
Колісник Аміна Володимирівна
Крохмаль Нікіта Олексійович
Кушніренко Дмитро Михайлович
Лелека Дар'я Михайлівна
Оленченко Марія Миколаївна
Оробєй Іван Сергійович
Пилаєв Ернест Михайлович
Ракінцева Ксенія Сергіївна
Роботягова Вікторія Вячеславівна
Самойленко Вікторія Романівна
Станіславський Вячеслав Олегович
Тарасенко Павло Дмитрович
Хітайлова Кароліна Сергіївна

Слухали:

3.9. Класного керівника 3-А класу Корольову Л.О. про результати річного оцінювання учнів 3-А класу.

Ухвалили: 

3.9. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 3-А, а саме переведені:

Білосвіт Дмитро Геннадійович
Горбенко Олександра Володимирівна
Дем’янчук Ярослав Сергійович
Дідік Артем Олександрович
Дулов Павло Сергійович
Жовніренко Віра Максимівна
Жовніренко Іван Максимович
Звонюк Яна Володимирівна
Киричек Артем Ігорович
Конрад Марія Вячеславівна
Котюх Дмитро Сергійович
Лазарєва Евеліна Ігорівна
Ларіонова Марина Євгенівна
Макаренко Владислава Олегівна
Манойленко Максим Андрійович
Орєхов Гліб Русланович
Польський Ярослав Олександрович
Попенко Софія Олексіївна
Ромащенко Єва Ігорівна
Рябчук Марія Сергіївна
Савченко Ілля Вячеславович
Саливончик Христина Сергіївна
Самсика Єгор Євгенович
Солодка Анжеліка Віталіївна
Стоматова Анастасія Денисівна
Стубров Костянтин Віталійович
Удуд Гліб Михайлович
Щербак Микита Олександрович

Слухали:

3.10. Класного керівника 3-Б класу Черняк К.Ю. про результати річного оцінювання учнів 3-Б класу.

Ухвалили: 

3.10. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 3-Б, а саме переведені:

Баглай Єлизавета Олександрівна

Буділов Владислав Антонович

Возний Микола Євгенович

Воловик Владислав Сергійович

Голованьов Тимур Артемович

Горбатенко Софія Олександрівна

Григор’єв Максим Андрійович

Гришин Дмитро Сергійович

Гутковський Олексій Сергійович

Замула Іван Сергійович

Зінков Ярослав Юрійович

Змій Ілля Юрійович

Іванченко Артем Едуардович

Кіяшко Артем Олександрович

Корнієнко Єлизавета Павлівна

Король Вікторія Станіславівна

Крайник Вікторія Олегівна

Крітінін Артем Олександрович

Леонтьєв Святослав Олексійович

Лужецька Вікторія Олександрівна

Лучер Гліб Дмитрович

Мальцева Катерина Вячеславівна

Мейсар Ангеліна Антонівна

Мірошніченко Каміла Сергіївна

Рагімзаде Рауф Анар огли

Сагайдак Євгеній Олександрович

Таран Владислав Вячеславович

Толстих Олександр Сергійович

Федорченко Діана Антонівна

Хамідуліна Каріна Вячеславівна

Шевлякова Анастасія Андріївна

Слухали:

3.11. Класного керівника 3-В класу Ковальову В.В. про результати річного оцінювання учнів 3-В класу.

Ухвалили: 

3.11. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 3-В, а саме переведені:

Алавердян Тігран Артурович
Андрєєв Максим Олексійович
Бабаджанов Микита Олександрович
Бусахін Данііл Ігорович
Гайдук Ангеліна Олександрівна
Гусейнов Мурад Ібрагім огли
Дрегваль Ренат Володимирович
Ефендієва Аміна Ульвівна
Єременко Ангеліна Павлівна
Зайковська Ксенія Олександрівна
Іскяндеров Самір Малік огли
Красуля Анастасія   Вадимівна
Кукареко Данило Максимович
Логвиненко-Шибіший Максим
Лутова Єлизавета Сергіївна
Микитюк Богдан Юрійович
Нікульський Дамір Віталійович
Патока Владислав Андрійович
Попій Кіра Олексіївна
Сєрікова Софія Олександрівна
Сідоренко Микита Олексійович
Скорбовой Іван Олегович
Соломенцева Марія Сергіївна
Сюляєв Ярослав Олексійович
Тимченко Олексій Максимович
Човган Роман Олегович
Швиров Дмитро Максимович

Слухали:

3.12. Класного керівника 3-Г класу Даннік І.І. про результати річного оцінювання учнів

3-Г класу.

Ухвалили: 

3.12. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 3-Г, а саме переведені:

Бордиченко Віталій Олександрович
Гебел Ярослав Іванович
Єрмошенко Валерія Дмитрівна
Закутня Дар’я Станіславівна
Киливник Антон Андрійович
Конов Ілія Олександрович
Кушнаренко Владислава Андріївна
Михайленко Михайло Сергійович
Никифоров Кирило Павлович
Римар Дарія Станіславівна

Слухали:

3.13. Класного керівника 4-Акласу Салапонову М.В. про результати річного оцінювання учнів 4-А класу.

Ухвалили: 

3.13. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 4-А, а саме переведені:

Ахадов Фарід Гамідович
Бурма Олександр Олександрович
Добровінська Дар’я   Денисівна
Дубенцова Ніка Олександрівна
Дуліда Олександра Олександрівна          
Киричек Аріана Ігорівна                        
Ковальчук Анна Іванівна
Коптєв Роман Дмитрович
Крамаренко Данііл Денисович
Кучерова Єлизавета Валеріївна
Мішок Кирил Сергійович                      
Міненок Олександр Олексійович
Михайлова Вероніка   Дмитрівна
Назін Микита Віталійович
Огурцов Илля Олегович                          
Омельчук Ангеліна Сергіївна
ОстаповаМарія Владіславівна
Полько Євгеній Васильович
Приходько Іван Антонович
Савченко Андрій Сергійович
Семенова Поліна Віталіївна
Терещенко Данило Михайлович
Федосов Антон Володимирович
Флаасс Ангеліна Дмитрівна                  
Чернопищук Антоніна Сергіївна
Чумаченко Анастасія Максимівна
Шеверняєва Кіра Сергіївна
Данілевський Микита Тимофійович
Шишенко Владислава Максимівна
Яцко Діана Миколаївна

Слухали:

3.14. Класного керівника 4-Б класу Дзюбу Я.С. про результати річного оцінювання учнів 4-Б класу.

Ухвалили: 

3.14. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 4-Б, а саме переведені:

Аркатова Мирослава Олегівна

Беспалова Анастасія Юріївна

Боденчук Яна Олексіївна

Бойченко Дмитро Михайлович

Гавриленко Ольга Володимирівна

Гусарук Юлія Михайлівна

Дзьоник Ярослав Максимович

Дзюбак Владислав Констянтинович

Єрмоленко Варвара Станіславівна

Іскендерова Айнура Салех кизи

Коваленко Єгор Сергійович

Кондакова Вероніка Олексіївна

Курносов Олександр Сергійович

Кучеренко Катерина Василівна

Модзелевський Богдан Денисович

Отрощенко Богдан Олександрович

Полига Анна Павлівна

Рамазанова Фідан Ельшад кизи

Сирцев Артем Валерійович

Тарасова Анна Вячеславівна

Тригуб Ульяна Едуардівна

Тришин Ярослав Андрійович

Черновський Богдан Леонідович

Чувал Кирило Павлович

Шевчук Микита Вячеславович

Слухали:

3.15. Класного керівника 4-В класу Гальченко В.В. про результати річного оцінювання учнів 4-В класу.

Ухвалили: 

3.15. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 4-В, а саме переведені:

Берєзін Андрій Артемович

Власян Тимур Сурєнович

Гордєєв Сергій Русланович

Коробець Даря Вадимівна

Коштуля Софія Олександрівна

Кузьменко Катерина Сергіївна

Мажай Нікіта Вадимович

Малих Аліна Вячеславівна

Мардарь Софія Романівна

Панченко Ярослав Максимович

Плетюк Поліна Іванівна

Погорелець Вероніка Семенівна

Попова Аксиня Яківна

Прудніков Єгор Юрійович

Титаренко Вікторія Ігорівна

Тяжлов Анатолій Олександрович

Усенко Євген Олександрович

Чехов Дмитро Романович

Чопко Богдан Тарасович

Чумакова Єлизавета Андріївна

Шепель Поліна Данилівна

Слухали:

3.16. Класного керівника 4-Г класу Котік Т.В. про результати річного оцінювання учнів

4-Г класу.

Ухвалили: 

3.16. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 4-Г, а саме переведені:

Байбаков Кирило Леонідович
Барзьонок Богдан Романович
Бондаренко Валерія Єгорівна
Бердник Валерія Олегівна
Березко Даніл Юрійович
Васецький Олександр Євгенійович
Гончарук Марія Констянтинівна
Городнича Ганна Сергіївна
Заболотна Лоліта Віталіївна
Лєйє Артур Вікторович
Лисак Анастасія Олексіївна
Мисенко Юлія Костянтинівна
Нестерук Дар’я Олександрівна
Новак Артем Максимович
Озодова Зухра Кахрамон кизи
Паньков Тимофій Олександрович
Резіцька Яна Олегівна
Рильська Вероніка Олексіївна
Родівілова Анастасія Владиславівна
Ходак Ксенія Олександрівна
Чеча Анастасія Сергіївна
Шаповалова Софія Олександрівна
Шевченко Ванессса Олександрівна
Шишелов Микита Юрійович

Слухали:

3.17. Класного керівника 5-А класу Сидір К.О. про результати річного оцінювання учнів 5-А класу.

Ухвалили: 

3.17. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 5-А, а саме переведені:

Аверичева Діана Юріївна
Власов Владислав Володимирович
Дубяга Анжела Андріївна
Журибіда Кирило Валерійович
Зайцева Дар'я Русланівна
Катрич Ярослав Дмитрович
Клочихіна Аліна Володимирівна
Коноваленко Макар Олександрович
Корнєєва Крістіна Романівна
Кузнецова Анастасія Романівна
Кукла Камілла Андріївна
Лигарков Максим Вікторович
Малєєв Дмитро Вікторович
Манько Артур Вадимович
Марченко Поліна Ігорівна
Овчинніков Роман Русланович
Олефіренко Лоліта Сергіївна
Пліско Максим Андрійович
Сабодаж Єва Олександрівна
Сергєєва Кіра Максимівна
Сіваш Дмитро Євгенович
Сідомон Данило Станіславович
Сущенко Мілана Романівна
Тереник Артем Олександрович
Тоцька Вероніка Феліксівна
Тригуб'як Іван Михайлович
Хаєцький Семен Янович
Цвілій Кирило Костянтинович
Шейко Нікіта Андрійович

Слухали:

3.18. Класного керівника 5-Б класу Кузьменко О.М. про результати річного оцінювання учнів 5-Б класу.

Ухвалили: 

3.18. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 5-Б, а саме переведені:

Балюк Артем Андрійович
Буянова Анна Олександрівна
Водяха Уляна Олексіївна
Гафикін Віталій Валерійович
Головенко Марія Ігорівна
Донец Єлизавета Максимівна
Єрмак Денис Євгенійович
Іскяндеров Вусал Малік оглі
Калатай Гордій Єгорович
Коваленко Марко Олегович
Козлова Юлія Сергіївна
Колесник Кирило Олександрович
Конарєва Діана Костянтинівна
Круподьор Аліна Олегівна
Ляшенко Дар’я Павлівна
Мисечко Богдан Дмитрович
Полига Дмитро Павлович
Прокопенко Кирило Віталійович
Просвірніна Вікторія Михайлівна
Разумов Олексій Сергійович
Рубан Поліна Сергіївна
Сачковська Вероніка Ігорівна
Сентищев Ярослав Ігорович
Третинко Аліна Сергіївна
Цикало Михайло Віталійович
Шепель Ярослав Дмитрович
Яцун Тимофій Павлович

Слухали:

3.19. Класного керівника 5-В класу Пилипчук В.І. про результати річного оцінювання учнів 5-В класу.

Ухвалили: 

3.19. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 5-В, а саме переведені:

Бєляєв Кирило Сергійович

Воловик Віталій Андрійович

Глемський Микита Антонович

Гоголенко Андрій Сергійович

Діденко Ліана Сергіївна

Дубовик Михайло Сергійович

Іванов Євген Олександрович

Картомишева Рая Максимовна

Квас Кирило Андрійович

Кваснікова Аліна Денисівна

Коробчинський Родіон Сергійович

Лужецька Ксенія Олександрівна

Максимов Максим Андрійович

Марчук Максим Олексійович

Мігур Данило Валерійович

Москаленко Владислав Григорович

Острогляд Максим Володимирович

Пересипко Аліна Олександрівна

Подєльщікова Альона Ігорівна

Прус Аріана Олександрівна

Римар Вікторія Станіславівна

Рубан Станівслав Романович

Толмачов Сергій Сергійович

Ящик Максим Сергійович

Слухали:

3.20. Класного керівника 5-Г класу Радченко О.М. про результати річного оцінювання учнів 5-Г класу.

Ухвалили: 

3.20. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 5-Г, а саме переведені:

Алексєєв Євгеній Сергійович

Власенко Артем Дмитрович

Врона Денис Володимирович

Іванченко Іван Олександрович

Зорін Даніїл Романович

Карпович Анастасія Дмитрівна

Клименко Софія Максимівна

Кубрак Северин Сергійович

Кужелєва Анастасія Станіславівна

Легкодух Кристина Ігорівна

Лобач Олег В’ячеславович

Майборода Евеліна Владиславівна

Маматкулов Акмал Аміркулович

Попков Олексій Сергійович

Припорова Алана Сергіївна

Саідов Саідбек Жамолатдинович

Свеженцев Ярослав Едуардович

Сердюк Сергій Денисович

Смирнов Нікіта Сергійович

Стовбінський Ярослав Антонович

Ханін Ілля Андрійович

Хоменко Микита Олегович

Слухали:

3.21. Класного керівника 6-А класу Авраменко Н.В. про результати річного оцінювання учнів 6-А класу.

Ухвалили: 

3.21. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 6-А, а саме переведені:

Аслейскірі Моніка Гігаєвна
Бикова Кіра Ігорівна
Борисенко Артур Романович
Васеніна Ольга Володимирівна
Гордійчук Альона Михайлівна
Громов Артем Андрійович
Громоздова Ольга Олегівна
Гусейнов Фуад Ібрагим огли
Демашкевич Олескандр Вікторович
Загайнов Андрій Олександрович
Зіненко Інеса Віталіївна
Козаков Валентин Михайлович
Коноваленко Олександр Володимирович
Кужелєв Данило Станіславович
Лелека Олександр Михайлович
Мельник Вячеслав Юрійович
Наконечний Богдан Володимирович
Окончик Костянтин Костянтинович
Погонюк Вікторія Сергіївна
Проценко Данило Павлович
Середенко Аріна Євгенівна
Станіславський Андрій Олегович
Тарадай Владислав Володимирович
Цибуля Анастасія Олександрівна
Штепа Каміла Олексіївна
Юнусова Діана Ігорівна
Юрченко Ілля Русланович
Юрченко Максим Русланович

Слухали:

3.22. Класного керівника 6-Б класу Голіщеву Г.П. про результати річного оцінювання учнів 6-Б класу.

Ухвалили: 

3.22. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 6-Б, а саме переведені:

Ахадова Лейла Гусейнівна
Бабаєва Аліна Олександрівна
Власенко Владислав Олександрович
Гречиха Єгор Андрійович
Гречиха Ілля Андрійович
Гречихін Антон Андрійович
Даніель Донатас Олександрович
Дідик Дар’я Олексіївна
Дубина Андрій Максимович
Калекіна Анастасія Володимирівна
Капустін Євгеній Павлович
Каурова Олександра Юріївна
Качинська Вікторія Ігорівна
Криворотько Арсеній Олександрович
Кузнєцова Ольга Олександрівна
Макаренко Леонід Олександрович
Малєєва Вікторія Вікторівна
Мальцев Максим Вячеславович
Нікітов Микита Олександрович
Пересипко Олег Олександрович
Пиріг Євгеній Андрійович
Резніченко Євгенія Антонівна
Рогоза Валерія   Вікторівна
Сарська Вероніка Андріївна
Сидоренко Костянтин Олегович
Ставицький Іван Миколайович
Третяк Тимур Валерійович
Фадін Данило Олексійович
Хоруженко Мирослав Андрійович
Шевельов Микита Олегович
Шкрум Максим Олексійович
Щербакова Еліна Сергіївна

Слухали:

3.23. Класного керівника 6-В класу Кіяшко Ю.В. про результати річного оцінювання учнів 6-В класу.

Ухвалили: 

3.23 Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 6-В, а саме переведені:

Аль-Марір Софія Салехівна

Амарциту Владислав Сергійович

Бабаченко Микита Артемович

Бідний Максим Сергійович

Гладкова Анна Андріївна

Грицун Руслан Олександрович

Дзьоник   Ангеліна Максимівна    

Домченко Дар’я Володимирівна

Замула Юрій Сергійович

Зиміна Анастасія Романівна          

Зелінський Максим Володимирович

Кияшко Катерина Сергіївна                  

Костіна Анжеліка Олександрівна          

Кулик Анатолій Михайлович

Манасян Міхаіл Андронікович

Олійникова Ольга Сергіївна                    

Петруня Андрій Віталійович

Писаренко Анастасія Сергіївна              

Піддубняк Іван Олексійович                  

Полєно Олександра Костянтинівна

Радченко Ксенія Іванівна                        

Рощин Ілля Сергійович                            

Сазонова Наталія Олегівна                      

Салова Дар'я Дмитрівна                            

Сердюк Микита Романович

Товстокор Евеліна Сергіївна

Чесноков Владислав Вікторович

Шаповал Михайло Євгенович                  

Щербина Іван Павлович                          

Ясинська Катерина Віталіївна

Слухали:

3.24. Класного керівника 7-А класу Савенко Т.І.про результати річного оцінювання учнів 7-А класу.

Ухвалили: 

3.24. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 7-А, а саме переведені:

Абросімова Вікторія Євгенівна
Аніщенко Антон Юрійович
Антипов Артур Геннадійович
Багдасарян Валерія Гумрахівна
Белицька Анастасія   Олександрівна
Гордєєва Анастасія Ігорівна
Дадусенко Діана Янушівна
Дибко Надія Олександрівна
Дорошенко Валерія Романівна
Дрига Данило Денисович
Дуднік Данило Романович
ЄрьоменкоЄлізавета Сергіївна
Кесь Альбіна Олександрівна
Клименко Олександр Олександрович
Косминін Валерій Віталійович
Кременчутський Юрій Олександрович
Ніконенко Олександр Сергійович
Петров Денис Сергійович
Припоров Ростислав Сергійович
Рюмін Микита Андрійович
Рябцев Андрій   Олександрович
Сукач Аліна Тимофіївна
Травян Сергій Олександрович
Ушаков Микита Дмитрович

Слухали:

3.25. Класного керівника 7-Б класу Ставицьку Л.А. про результати річного оцінювання учнів 7-Б класу.

Ухвалили: 

3.25. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 7-Б, а саме переведені:

Барабаш Діана Миколаївна
Бережецький Артем Андрійович
Бондаренко Юлія Сергіївна
Гусарук Кирило Михайлович
Демченко Анна Віталіївна
Єрьомін Владислав   Олександрович
Іванченко Анна Валеріївна
Комиса Герман Анатолійович
Куропата Євген Юрійович
Луц Станіслав Олегович
Лисенко Владислав Володимирович
Лоцман Артем Володимирович
Лупонос Єлизавета Сергіївна
Манзюк Ганна Василівна
Марченко Єлизавета Романівна
Новак Анастасія Андріївна
Онипко Анастасія Андріївна
Остапчук Ілля Олександрович
Передерій Тетяна Сергіївна
Сворень Карен Артурович
Сосніна Ніколь Миколаївна
Хоменко Данило Генадійович
Чайковська Ксенія Ігорівна
Шевченко Артем Олегович
Яцкевич Поліна   Володимирівна

Слухали:

3.26. Класного керівника 7-В класу Бабич Г.І.про результати річного оцінювання учнів

7-В класу.

Ухвалили: 

3.26. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 7-В, а саме переведені:

Бабаєва Софія Олексіївна

Барзьонок Катерина Романівна

Беть Ростислав Олександрович+

Бідний Дмитро Сергійович

Ващенко Данило Юрійович

Вердієва Ельвіра Панах кизи+

Дорошенко Софія Сергіївна

Дєдов Данило Вікторович

Євпак Артем Олексійович

Єчина Марина Ярославівна

Іванова Ярославна Денисівна

Кравчук Артем Андрійович

Ковальова Анастасія Михайлівна

Косьянчук АлісаРоманівна+

Кримчук Вікторія Олександрівна

Ляшенко Олександра Сергіївна

Мазур Аліна Вікторівна

Макєєва Марія Юріївна

Науменко Дар’я Олегівна

Паладі Аліса Андріївна

Пасько Христина Сергіївна

Русакова Анастасія Сергіївна

Соловйова Софія Ігорівна

Сущенко Павло Романович

Тіманович Олеся Юріївна

Ушаков Богдан Ігорович

Хайло Єлизавета Володимирівна

Шовкопляс Альона Андріївна

Слухали:

3.27. Класного керівника 8-А класу Легуцьку М.А.про результати річного оцінювання учнів 8-А класу.

Ухвалили: 

3.27. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 8-А, а саме переведені:

Балик Ганна Олегівна
Бігма Микита Сергійович
Бойко Сергій Віталійович
Гаракішиєв Халіт Расім огли
Гринь Володимир Андрійович
Зінова Олена Миколаївна
Зоріна Дар'я Романівна
Коробчинський Владислав Сергійович
Крушельницький Олексій Євгенович
Лучер Родіон Олександрович
Манукян Гамлет Давидович
Маслов Дмитро Максимович
Мірошниченко Олександр Русланович
Омелін Михайло Володимирович
Оринчин Артем Олексійович
Пасльон Денис Сергійович
Пєтухов Денис Максимович
Резник Владислав Денисович
Рябчук Олексій Сергійович
Самусь Діана   Артемівна
Сворень Жак Артурович
Семирукова Дар'я Олександрівна
Сирцева Анастасія Сергіївна
Скарбова Олександра Сергіївна
Стафєєва Дар'я Андріївна
Хроленко Анна Сергіївна
Шпакова Оксана Олександрівна

Слухали:

3.28. Класного керівника 8-Б класу Меркулову В.С. про результати річного оцінювання учнів 8-Б класу.

Ухвалили: 

3.28. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 8-Б, а саме переведені:

Антонова Олена Ігорівна
Астаф’єв Артем Ігорович
Бабич Карина Дмитрівна
Бєляєв Денис Миколайович
Бірюкова Анастасія Русланівна
Боденчук Максим Олексійович
Васюков Антон   Андрійович
Великодний Олександр Андрійович
Волков Данило Олегович
Данилов Герман Русланович
Дементьєв Артем Сергійович
Дорошенко Костянтин Романович
Жос Рустам Станіславович
Іскендерова Фаріда Салех
Костюк Майя Віталіївна
Кріуліна Лілія Олексіївна
Мусаєв Заур Субхан
Нетягова Олександра Олександрівна
Нікітіна Олена Євгенівна
Олефіренко Ярослав Олександрович
Орищук Варвара Олександрівна
Писарєв Ігор Євгенович
Предмєстіна Аміна Вадимівна
Сторчило Роман Олексійович
Троян Софія Євгенівна
Шевченко Ілля Олександрович
Шокало Дмитро Олександрович

Слухали:

3.29. Класного керівника 8-В класу Шовкопляс О.В. про результати річного оцінювання учнів 8-В класу.

Ухвалили: 

3.29. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 8-В, а саме переведені:

Артюх Марія Олексіївна
Барінова Наталія Володимирівна
Бабак Олександра Сергіївна
Беладзе Даліла Бадріївна
Бугайов Ростислав Русланович
Бурма Нікіта Сергійович
Бурик Артем Романович
Гаврилюк Данило Юрійович
Губанов Ярослав Ігорович
Дзюбак Костянтин Костянтинович
Дмитренко Олена Ігорівна
Дузь Марія Сергіївна
Дунаєва Софія Олександрівна
Касьянова Вероніка Андріївна
Коблов Віталій Віталійович
Одинець Аліна Віталіївна
Озодова Умрінісо Кахромонівна
Писаренко Олексій Сергійович
Пупченко Андрій Олександрович
Рубан Аліна Сергіївна
Рудьковський Антон Русланович
Сазонова Катерина Олегівна
Самарський Дмитро Олександрович
Теплова Анастасія   Юріївна
Удод Аліса Анатоліївна
Фріз Анна Сергіївна
Фомичов Данило Олександрович
Шевченко Михайло Сергійович
Шейко Аліна Ігорівна

Слухали:

3.30. Класного керівника 10-А класу Саакаян С.В. про результати річного оцінювання учнів 10-А класу.

Ухвалили: 

3.30. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів 10-А, а саме переведені:

Абдуллаєва Севда Самандар кизи
Ахадов Рагім Ахадович
Беспалько Карина Олександрівна
Бондаренко Олександр Сергійович
Вікторова Валерія Володимирівна
Галко Вікторія Юріївна
Горб Дар'я Олегівна
Гусєва Карина Сергіївна
Єлисєєва Анастасія Вікторівна
Жукова Карина Вікторівна
Замолотнева Вікторія Олексіївна
Ісаєв Ренат Едуардович
Кінебас Анастасія Олегівна
Лєйє Маргарита Вікторівна
Литвинов ІлляІгорович
Панасюк ДанилоОлексійович
Резнік Вікторія Олександрівна
Рудковський Костянтин Юрійович
Савельєва Лілія Василівна
Сафарова Лала Курбанівна
Суддя Аліна Василівна
Тоцький Едуард Феліксович
Урокбаєв Темірбек Ганібекович
Хроненко МіленаСергіївна
Шарко Ігор Артемович
Шилкіна Софія Вячеславівна

Слухали:

3.31. Класного керівника 9-Б класу Легуцьку Ганну Олександрівну які повідомила про те, що учениця 9-Б класу Косминіна Марія за станом здоров'я звільнені від проходження державної підсумкової атестації, і має бути переведена до наступного класу на підставі річного оцінювання.

Ухвалили:

3.31. Відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, враховуючи звільнення від проходження державної пеідсумкової атестації, перевести до наступного класу ученицю 9-Б класу Косминіну Марію.

Слухали :

4.Класних керівників 2-8-х, 10-го класів про нагородження Похвальними листами учнів 2-8-х, 10-го класів.

Ухвалили:

4.  Керуючись  Положенням про Похвальний лист  «За високі досягнення  у навчанні», затвердженим наказом МОН 11.12.2000 № 579 (у редакції наказу МОН від 07.-2.2012р. № 115), нагородити  Похвальними  листами учнів:

  1. 2 – а Хрипко Станіслав
  2. 2 – а Кошель Тетяна
  3. 2 – а Піскунова Юлія
  4. 2 – в Дегтеренко Нікіта
  5. 2 – в Ракінцева Ксенія
  6. 2 – в Вітюк Артем
  7. 2 – в Єрьоменко Станіслав
  8. 2 – в Оробей Іван
  9. 3 – а Жовніренко Віру
  10. 3 – а Солодку Анжеліку
  11. 3 – а Орєхов Гліб
  12. 3 – б Корнієнко Єлизавету
  13. 3 – б Мейсар Ангеліну
  14. 3 – в Ефендієву Аміну
  15. 4 – а Мішок Кирила
  16. 4 – а Фласс Ангеліну
  17. 4 – б Полигу Ганну
  18. 4 – б Аркатову Мирославу
  19. 4 – в Тяжлова Анатолія
  20. 4 – в Малих Аліну
  21. 4 – в Погорелець Вероніка
  22. 5 – а Корнєєву Кристину
  23. 5 – а Пліско Максима
  24. 5 – а Сущенко Мілану
  25. 5 – а Кузнецова Анастасія
  26. 5 – г Легкодух Крістіну
  27. 6 – в Грицуна Руслана
  28. 6 – в Полєно Олександру
  29. 6 – в Кияшко Катерина
  30. 6 – в Бабаєву Софію
  31. 7 – в Вердієву Ельвіру
  32. 8 – а Семирукову Дар'ю
  33. 8 – в Тімохову Іванну
  34. 10 – а Горб Дар'я

Слухали:

5. ЗД з НВР Массалову О.О. про стан успішності учнів , які навчаються індивідуально.

Ухвалили:

5. Стан успішності учнів індивідуальної форми навчання вважати задовільним та відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, наказу МОН України від 14.06.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.06.2015 за №924/27369, перевести до наступного класу учнів , що в 2017 – 2018 навчальному році мали індивідуальну форму навчання, а саме переведені до насупного класу учні:

Богуславська Марія до 1-Г класу

Нєкрасова Марія до 1-Г класу

Головенко Василь до 1-Г класу

Ніколаєв Євген до 1-Г класу

Гулевич Єгор до 2-г класу

Кукоба Кира до 2-г класу

Яцун Арсеній до 2-г класу

Яцун Дем’ян до 2-г класу

Саакян Артем до 3-А класу

Бут Артем до 4-г класу

Петрова Марія до 4-а класу

Вальс Антон до 6-Б класу

Кріулін Олександр до 6-Б класу

Сущий Ростислав до 7-В класу

Черкасова Єлизавета до 8-в класу

Груздєва Дар’я до 9-А класу

Тімохова Іванна до 9-В класу

Слухали:

8.1. Соціального педагога ЗЗШ № 65 Луценко Є.В. про надання безкоштовного харчування в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Фортуна» учням ЗЗШ № 65 Лопушан Аріні, як дитині – інваліду, Мазур Яні, як дитині - інваліду.

8.2. Начальника пришкільного табору з денним перебуванням Ковальову В.В. про надання можливості пільгової (20% ) плати за харчування учням ЗЗШ № 65, які будуть перебувати в пришкільному таборі з денним перебуванням в червні 2018 року:

1. Агасієв Фарід

2. Андрусєв Тимур

3. Андрєєва Мілена

4. Алєйніков Данило

5. Афанасьєв Микита

6. Бабаджанов Микита

7. Бочкова Марія

8. Буділов Владислав

9. Бражник Микита

10. Вітковська Марія

11. Владиченко Владислав

12. Власенко Єлизавета

13. Гавриленко Ольга

14. Гапонов Кирило

15. Голда В’ячеслав

16. Головенко Дар’я

17. Голованьов Тимур

18. Горбатенко Софія

19. Гордєєв Сергій

20. Горбенко Олександра

21. Гузик Ганна

22. Дем’янчук Ярослав

23. Дмитренко Роман

24. Донгалевська Кароліна

25. Дулов Павло

26. Дунда Гліб

27. Духонченко Андрій

28. Єлфімова Зоя

29. Ефендієва Аміна

30. Іванченко Артем

31. Клюшкіна Ксенія

32. Котелевський Андрій

33. Криська Мілана

34. Кузнєцов Іван

35. Курченко Ганна

36. Лисенко Кароліна

37. Лінник Олександр

38. Майборода Карина

39. Макаренко Влада

40. Мейсар Ангеліна

41. Нараган Роман

42. Нікіфоров Кирило

43. Олексієнко Валерія

44. Оленєв Микита

45. Орєхов Гліб

46. Панова Ганна

47. Піменов Дмитро

48. Проніна Марія

49. Первакова Анастасія

50. Попенко Софія

51. Передрій Костянтин

52. Піддубняк Марія

53. Польський Ярослав

54. Ромащенко Єва

55. Роменський Денис

56. Русаков Денис

57. Сальніков Степан

58. Сєрікова Софія

59. Сімон Кіра

60. Солоніна Ганна

61. Тарасенко Желана

62. Тарасенко Павло

63. Таран Владислав

64. Тимченко Ганна

65. Тимченко Олексій

66. Усенко Софія

67. Федорченко Діана

68. Хаджийська Олександра

69. Хрипко Станіслав

70. Чижов Кирило

71. Ширіпа Максим

72. Шевлякова Анастасія

73. Штирлова Вікторія

74. Щербак Микита

75. Ялоза Софія

Ухвалили:

8.1. Прийняти рішення про надання безкоштовного харчування в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Фортуна» учням ЗЗШ № 65 Лопушан Аріні, як дитині – інваліду, Мазур Яні, як дитині - інваліду.

8.2. Прийняти рішення про надання можливості пільгової (20% ) плати за харчування в пришкільному таборі з денним перебуванням на базі ЗЗШ № 65 учням ЗЗШ № 65, які будуть перебувати в пришкільному таборі з денним перебуванням в червні 2018 року:

1. Агасієв Фарід

2. Андрусєв Тимур

3. Андрєєва Мілена

4. Алєйніков Данило

5. Афанасьєв Микита

6. Бабаджанов Микита

7. Бочкова Марія

8. Буділов Владислав

9. Бражник Микита

10. Вітковська Марія

11. Владиченко Владислав

12. Власенко Єлизавета

13. Гавриленко Ольга

14. Гапонов Кирило

15. Голда В’ячеслав

16. Головенко Дар’я

17. Голованьов Тимур

18. Горбатенко Софія

19. Гордєєв Сергій

20. Горбенко Олександра

21. Гузик Ганна

22. Дем’янчук Ярослав

23. Дмитренко Роман

24. Донгалевська Кароліна

25. Дулов Павло

26. Дунда Гліб

27. Духонченко Андрій

28. Єлфімова Зоя

29. Ефендієва Аміна

30. Іванченко Артем

31. Клюшкіна Ксенія

32. Котелевський Андрій

33. Криська Мілана

34. Кузнєцов Іван

35. Курченко Ганна

36. Лисенко Кароліна

37. Лінник Олександр

38. Майборода Карина

39. Макаренко Влада

40. Мейсар Ангеліна

41. Нараган Роман

42. Нікіфоров Кирило

43. Олексієнко Валерія

44. Оленєв Микита

45. Орєхов Гліб

46. Панова Ганна

47. Піменов Дмитро

48. Проніна Марія

49. Первакова Анастасія

50. Попенко Софія

51. Передрій Костянтин

52. Піддубняк Марія

53. Польський Ярослав

54. Ромащенко Єва

55. Роменський Денис

56. Русаков Денис

57. Сальніков Степан

58. Сєрікова Софія

59. Сімон Кіра

60. Солоніна Ганна

61. Тарасенко Желана

62. Тарасенко Павло

63. Таран Владислав

64. Тимченко Ганна

65. Тимченко Олексій

66. Усенко Софія

67. Федорченко Діана

68. Хаджийська Олександра

69. Хрипко Станіслав

70. Чижов Кирило

71. Ширіпа Максим

72. Шевлякова Анастасія

73. Штирлова Вікторія

74. Щербак Микита

75. Ялоза Софія

Слухали:

9. ЗД з НВР Куц В.В., яка повідомила про необхідність перенесення терміну проведення ДПА з географії учню 9-а класу Бойко Єгору.

Ухвалили:

9. Перенести термін проведення ДПА з географії учню 9-А класу Бойко Єгору з 07.06.2018 на 08.06.2018 у зв'язку з участю в Чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років, що відбудеться в м. Києві.

Слухали:

10. ЗД з НВР Куц В.В., яка довела до відома присутніх список претендентів для нагородження свідоцтвом з відзнакою.

Ухвалили:

10. Затвердити список претендетів для нагородження свідоцтвом з відзнакою:

1. Рибка Дарина – 9-Б клас

2. Бугайцова Юлія – 9-Б клас

3. Ставицька Марія – 9-Б клас

3. Маріч Костянтин – 9-В клас

4. Сергеєва Анна – 9-В клас

Голова педагогічної ради ЗЗШ №65                                                                         С.В.Чомова

Секретар педагогічної ради ЗЗШ №65                                                              О.В.Шовкопляс