Засідання педагогічної ради від 31.10.2017 року

вкл. .

IMG 3220 500x333

До порядку денного були винесені наступні питання:

  1. 1. Про підсумки ВШК за вересень-жовтень 2017-2018 навчального року.

Доповідач: директор Чомова С.В.

  1. 2. Алгоритм дій у разі випадків травматизму під час навчально – виховного процесу, неухильне виконання обов’язків черговими педагогічними працівниками під час перерв, належний рівень контролю за дотриманням правил поведінки учнями.

Доповідач: ЗД з НВР Куц В.В.

  1. 3. Про проведення навчання та перевірки знань з питань виконання заходів щодо усунення причин, що викликали нещасний випадок, згідно з п.10 розділу І, п.4 розділу ІV "Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально – виховного процесу у навчальних закладах".

Доповідач: ЗД з НВР Куц В.В.

  1. 4. Про виконання перспективного плану вивчення стану викладання предметів.

Доповідач: директор Чомова С.В.

         Під час проведення педагогічної ради директор ЗЗШ № 65 Чомова Світлана Валеріївна ознайомила присутніх з результатами ВШК, проведеного у вересні та жовтні 2017 року, які зазначені у відповідних наказах. Рішенням педради визначено необхідність неухильного виконання тих розпоряджень, які зазначені у відповідних наказах. Директор зазначила, що перспективний план вивчення стану викладання предметів виконується.

З двох питань виступила ЗД з НВР Куц В.В., яка наголосила, що створення безпечних умов для учнів в навчальному закладі – це одне із пріоритетних завдань всіх педагогічних працівників нашого закладу та докладно проінструктувала колектив щодо алгоритму дій у разі випадків травматизму під час навчально – виховного процесу, неухильного виконання обов’язків черговими педагогічними працівниками під час перерв, здійснення належного контролю за дотриманням правил поведінки учнями.

Вікторія Володимирівна провела навчання та перевірку знань з питань виконання заходів щодо усунення причин, що викликали нещасний випадок, згідно з п.10 розділу І, п.4 розділу ІV "Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально – виховного процесу у навчальних закладах".

Рішення педагогічної ради - забезпечення виконання зазначених рекомендацій.

IMG 3223 500x333

IMG 3226 500x333