Засідання педагогічної ради 23.11

вкл. .

23 листопада відбулося чергове засідання педагогічної ради закладу. До порядку денного були винесені наступні питання:

  1. «Функціонування та розвиток інформаційно-освітнього середовища закладу освіти: проблеми, досвід, безпека та перспективи »
  2. Про підсумки ВШК за листопад 2017-2018 навчального року.

Про функціонування та розвиток інформаційно – освітнього середовища закладу доповідали заступники директора з навчально-виховної роботи Массалова О.О. та Маковська В.В., а також з цього питання виступили: вчитель інформатики Легуцька Г.О. та вчитель англійської мови Саакян С.В. В своїх виступах вони наголосили, що створення інформаційно-освітнього середовища школи дуже важливо в сучасному інформаційному суспільстві, а особливо в умовах оновлення освітньої галузі. Всі виступаючі відмітили ті позитивні наробки, які є в закладі з означеного питання та перспективи подальшого розвитку саме цього напрямку.

         Рішенням педагогічної ради для створення та втілення в життя закладу діючої власної моделі інформаційно-освітнього середовища було організовано роботу творчої групи; була визначена необхідність подальшої системної роботи блогів предметних кафедр.

Директор закладу Чомова С.В. ознайомила членів педагогічної ради з результатами ВШК за листопад 2017 року та запропонувала: визначити план ВШК за листопад повністю виконаним, підсумки визначити задовільними та забезпечити виконання рекомендацій наданих за підсумками ВШК.

 

IMG 4135 601x401

 

IMG 4137 601x401

 

IMG 4143 601x401