ВІТАЄМО!

ВІтаємо

вчителя інформатики Легуцьку Ганну Олександрівну

з успішною участю у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року - 2022"

maup vitaemo

Вітаємо з нагородженням премією міського голови м. Запоріжжя

IMG 1280

Педагогічний та учнівські колективи, батьківська громадськість нашої школи вітає вчителя математики Бабич Галину Іванівну, яка була нагороджена стипендією запорізького міського голови в номінації «Вчителі, класні керівники, практичні психологи, педагоги-організатори, вчителі початкової школи, які мають переможців інтелектуальних конкурсів та змагань, що мають статус державних та міжнародних або мають власний узагальнений педагогічний досвід чи успішно впроваджують перспективний педагогічний досвід, вчителі музики, образотворчого мистецтва, керівники гуртків, які   мають переможців творчих конкурсів». Бажаємо Галині Іванівні нових творчих звершень!!!

Вітання для Авраменко Н.В.

ВІТАЄМО

Авраменко Наталю Василівну, що цього року отримала нагороду ТВО в номінації "Тренер НУШ".IMG 20181008 WA0011

Виносимо подяку та вітаємо з вдалим виступом на районній концертній програмі до Дня вчителя наших педагогів Александрович О.В. та Легуцьку М.А.

IMG 20181008 WA0020

IMG 20181008 WA0001

Вітаємо Меркулову Вікторію Станіславівну

Вітаємо вчителя німецької мови Меркулову Вікторію Станіславівну з ІІІ місцем на районному етапі конкурсу „Учитель року” в номінації – «Німецька мова»