І ЗАСІДАННЯ "АСОЦІАЦІЇ МОЛОДИХ ОСВІТЯН ЗАПОРІЖЖЯ"

амо лог2

27 вересня 2017 року на базі ЗЗШ №65 відбулося І засідання "Асоціації молодих освітян Запоріжжя". З вітальним словом до молодих вчителів звернулися начальник Шевченківського ТВО Перепелиця Н.Є. та директор ЗЗШ №65 Чомова С.В. Вони побажали молодим колегам витривалості, терпіння, мудрості, наснаги. Засідання мало на меті  показ важливості самоосвіти молодого спеціаліста на шляху до успіху. Двократна фіналістка проекту Іойлева Д.В. освітила перед присутніми питання "Участь у проекті АМО - простір для фахового спілкування та кар'єрного росту молодого вчителя". Методист ТВО  Тертишна Л.О. розповіла про проект «Асоціація молодих освітян» Запоріжжя у 2017-2018 н.р., концепцію «Нова українська школа». Далі розпочалася практична частина заходу. Молоді освітяни поділилися на групи, з якими працювали наставники. ЗД з НВР Маковська В.В. висвітлила питання роботи молодого вчителя з нормативно-правовими документами, психологи ЗНЗ Назаренко І.О., Казакова О.М провели тренінг «Саморегуляція психологічного стану педагога в період адаптації до професійної діяльності»,  розглянули питання "Напрямки роботи практичного психолога та їх реалізація. Вимоги до планування роботи та ведення документації практичного психолога".

воркшоп «Проектування професійного розвитку педагогічних працівників як ключова складова управлінсько-організаційної компетентності керівника освітнього закладу»

16 травня 2017 в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи» пройшов  воркшоп  «Проектування професійного розвитку педагогічних працівників як ключова складова управлінсько-організаційної компетентності керівника освітнього закладу» Під час роботи воркшопу були розглянуті такі питання: міжнародний досвід сертифікації педагогічних працівників; впровадження проектування в системі неперервної освіти педагогічного працівника; проектування індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників у системі неперервної освіти.

IMG 20170516 125453

Інтерактивна школа творчого вчителя. Легуцька М.А., Легуцька Г.О.

Вчитель фізики Легуцька М.А. та вчитель інформатики Легуцька Г.О. прийняли участь увесняній сесії інтерактвної школи творчного вчителя. Цього разу вебінар був присвячений типовим помилкам при розв'язуванні задач на роботу і потужність електричного струмуsert Legutskaya

sert GO

5 років співпраці

Протягом 5 років в закладі працює мережева академії Cisco. Вчитель інформатики Легуцька Ганна Олександрівна викладає для учнів курси "Основи програмного та апаратноо забезпечення сучаного ПК" та "Вступ до Всеохоплюючого Інтернету". Кожного року учні, які відвідують дані курси, отримують сертифікати мережевої академії, приймають участь у різноманітних проектах та конкурсах.

5 years Legutskaya

Методичний тренінг для вчителів української мови

30.03. – 31.01.2017 на базі Балабинського НВК  «Престиж» Запорізького району   проходив тренінг  «Моделювання уроку української мови  в умовах розвитку  електронного освітнього середовища»  До програми  входили модулі : «Сучасний урок української мови  в умовах розвитку цифрових технологій», «Google- сервіси на уроках», «Фотосервіси в електронному навчанні», «Відеосервіси  велектронному навчанні», «Хмари слів як метод візуалізації», «Організація перевірки  знань  на уроках української мови . Конструктор тестів. Відеоопитування . Відеотести».  Технологія використання хмарних сервісів пропонує новаторську альтернативу традиційному шкільному навчанню, створюючи можливості для персонального навчання, інтерактивних занять і колективного викладання. Вчитель української мови та літератури Шовкопляс О.В. приймала участь у методичному тренінгу.

DSC 0054 Copy

DSC 0058 Copy