Інформаційна картка Сидір К.О. - учасника шкільної педагогічної виставки "Я атестуюсь" в 2018-2019 навчальному році

Прізвище, ім.’я, по батькові Сидір Катерина Олександрівна
Місце роботи Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65 Запорізької міської ради Запорізької області
Посада Вчитель англійської мови
Освіта (найменування вищого навчального закладу, рік закінчення навчання) Мелітопольський Державний Педагогічний Університет, 2002 рік
Самоосвіта (за останні 5 років; очна, дистанційна форма; рік проходження та найменування освітніх програм, курсів, тренінгів тощо)

2016 Формування мовних навичок вебінар

2016 Діагностика результатів освіти як засіб підготовки до ДПА вебінар

2016 Підготовка до ЗНО семінар

2016 Ігрові прийоми активізації словникового запасу у дітей з ЗПР вебінар

2016 Особливості навчальних завдань, спрямованих на формування здатності до самостійного поповненню і інтеграції знань вебінар

2016 Підготовка до написання есе вебінар

2016 Національно-географічне навчання вебінар

2016 КЗ «ЗОІППО» ЗОР, КПК: «Вчителі англійської мови», очна форма навчання.

2017 Прийоми ознайомлення батьків із застосуванням інтерактивних ігор вебінар

2017 Складнощі вживання різних лексичних засобів вираження в англійській мові та шляхи їх подолання вебінар

2017 Прийоми постановки і автоматизації «важких» звуків у дітей з ЗПР вебінар

2017 Базові прийоми розвитку фонематичного слуху із застосуванням інтерактивного контенту вебінар

2017 Роль інтерактивної гри в розвитку фонематічекого сприйняття вебінар

2017 Розвиток зв'язного мовлення за допомогою інноваційних технологій вебінар

2017 Формування позитивної мотивації до навчання у дітей з ЗПР за допомогою інтерактивних і настільних ігор вебінар

2017 Формування навичок публічного виступу вебінар

2017 Цікаве і ефективне навчання вебінар

2017 Британія: традиції і сучасність вебінар

2017 Використання інтерактивних ігор в закріпленні і розвитку навичок читання вебінар

2017 Профілактика порушення писемного мовлення за допомогою інтерактивних технологій вебінар

2017 Національно-географічне навчання вебінар

2017 Інтерактивна школа творчого вчителя вебінар

2017 Розвиток навичок аудіювання вебінар

2017 Комп'ютерна графіка та дизайн в освітньому процесі вебінар

2017 Міські методичні навчання семінар

2018 MON-EDERA-OSVITORIA ST101 Онлайн-курс для вчителів початкової школи

2018 Підготовка до ЗНО з англійської мови семінар

2018-2019: освітній проект «Управлінська сотня кадрового резерву м. Запоріжжя», очна форма.

Педагогічний стаж 19 років
Кваліфікаційна категорія Спеціаліст 1 категорії
Звання -
Педагогічне кредо «Щоб вести дітей за собою, необхідно самому рухатися не зупиняючись»

Технології, методи та форми, що використовуються

у навчально-виховному процесі

Технологія проблемного навчання. Ігрові технології навчання. Технологія розвитку критичного мислення. Проектна технологія.

Методи: словесні, пояснювально-ілюстративний, частково-пошуковий.

Форми: індивідуальні, групові, фронтальні.

Інтерактивні прийоми (вправа «мікрофон», робота в групах, парна робота), рольові ігри,  метод проектів, метод портфоліо, використання ІКТ.

Автопортрет «Я – педагог і особистість»

(у формі есе)

«Серце віддаю дітям».

В.Сухомлинський

Я знаю, вчителями не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно, учитель – це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце, віддане дітям. У слово «Учитель» у всі віки вкладали глибокий зміст. Учитель не робить кар’єри … Він – актор, скульптор, лікар.

На мою думку, складових успіху вчителя небагато: потрібно мати власний стиль викладання, добре володіти навчальним матеріалом, застосовувати різноманітні методи, форми, прийоми й засоби навчання, постійно поповнювати знання, бути сучасною людиною, уміти розповідати так, щоб зацікавити учнів своїм предметом. Щоденне спілкування з дітьми дає мені силу, радість життя, надію на те, що і я буду чимось корисна для України. Я виховую дітей, прагну навчити їх головного – любити свою Батьківщину, бути достойними її громадянами.

Я відчула, що моє покликання – учити дітей, жити, любити свою землю, плекати в душі добро й людяність. Велика зацiкавленiсть у своїй роботi, небайдужiсть, наполегливість та щира любов до дiтей, високий професiоналiзм дозволяють завжди досягти поставленої мети. Увесь час пам’ятаю, що повинна бути для учнів зразком у всьому.

Котрий рік навчаю дітей та щоразу навчаюся від них сама. Тому успіх своєї педагогічної праці вбачаю у постійному спілкуванні з дітьми, у взаємній любові вчителя і учня, у вмінні "запалити" дітей до роботи.

Постійно пам’ятаю - «Учитель не той, хто вчить, а той у кого вчаться»! Змінюється світ, змінюються підходи до викладання, та незмінним залишається головне призначення вчителя – навчити людину бути Людиною.Закінчити свій опис досвіду  хочу словами Досягти успіху не означає, що ви повинні зробити що-небудь визначальне. Це значить, що ви повинні робити те саме, що і всі, тільки виключно добре.

Колін Тернер

Посилання на персональний Інтернет-ресурс (за наявності)

Посилання на презентацію